המממממ.... (בעיה~!)

המממממ.... (בעיה~!)

חברה שלי נפרדה ממני לפני חודש אני עדיין אוהב אותה ועכשיו היא עם מישהו אחר לבנתיים ניתקתי איתה קשר בשביל להתגבר (במהלך החודש עדיין דיברנו , והתחלתי להתגבר על זה עד אתמול, אז נודע לי שיש לה חבר) עכשיו לכל היותר אני תקוע עם עצמי ואני לא יודע איך אני מוציא אותה מהראש שלי.... יש לזה פיתרון?.. מה הוא?......

No More Angels

New member
זה מה שאני עושה אחרי שאני נדלק

על מישהי (שזה קורא כל שניה שאני רואה מישהי חמודה)...שים מוזיקה פול וויליום!.....צעק בכל הבית..ותקפוץ\תרקוד או שניהם ביחד...והכי חשוב.תנסה ללקק את המרפק.זה עוזר לאיזה שעה שעתיים..אני אומר לך בדוק משכיח מהכל!

No More Angels

New member
ואני אוהב את עצמי!...

מה זאתי התשובה הזאתי?...לך תצא ...תשגע אנשים!...(אם אתה רוצה אני יתן לך שיטות)...תידלק על בחורות....תתנחל אצל החבר הכי (דגש הכי כי זה חשוב!) טוב שלך...ותדבר איתו ולא תפסיק לדבר איתו...תצחק תעשה הכל...הכי חשוב עוד מעט יש מסיבה חבל"ז...באיזה יער...לא עולה הרבה ויש את 2000 איש על בטוח!...בטוח תיהיה שם אחת לפחות אחת חמודה!...ותאמין לי תבוא לראשון אני יביא לך בחורות (לא שיש לי...אני יכיר לך...)... וואי יש לי עצות טובות.....אולי אני יקשיב להן

ZBlaster

New member
אז ככה,

1. הכותרת שלך יותר מתאימה לפורום 486... 2. אני לא מצליח ללקק את המרפק
|לשון|
Z-Blaster

No More Angels

New member
תאמת הצלחתי פעם

אבל ליקקתי את של ידידה שלי ולא את שלי...זה נחשב?

ZBlaster

New member
לא נראה לי אבל אני מכיר מישהי

שיכולה לעשות את זה... החברה של בן דוד שלי שברה פעם את היד ועכשיו היא יכולה להפוך את המרפק שלה עם מישהו מבין.... ככה שהיא כן יכולה ללקק את המרפק של עצמה! למה להכליל יא חרא יא זבל יא מניאק...
Z-Blaster

No More Angels

New member
לא הבנתי מי החרא?

אבל......לא הוגן!.....אני הולך לשבור את היד ולסובב גם את המרפק!

No More Angels

New member
כנס

1. לא יודע..תשאל את מי שכתב 2.אני לא תותח?....שכחת ממנה לפחות לחמש דקות לא?

שׁזִיף

New member
../images/Emo26.gif

אמרת שאתה תקוע עם עצמך... והיא המשיכה הלאה... תנסה להמשיך הלאה, אין כל כך מה לעשות עדיין לא גילתי ולא שמעתי על תרופה שגורמת לזה לעבור בקלות. הדבר הכי טוב, זה הזמן, כמה שתצא ותנסה לא לחשוב עליה יותר מידיי זה יעבור מהר יותר.

למעלה