המלצת תשואת יתר על קבוצת דלק

מצב
הנושא נעול.

ראיתם את זה ? בנק הפועלים כמעט לעולם לא טועה בהמלצותיו. במיוחד שב2006 המליץ הפועלים "קניה" כשהמניה עוד היתה ברמה של 62000 נקודות וראו לאן היא הגיעה היום . מה דעתכם בנושא? לפני שהמסחר נסגר , להצטייד ?

f1list

New member
אתה רציני???

ראיתם את זה ? בנק הפועלים כמעט לעולם לא טועה בהמלצותיו. במיוחד שב2006 המליץ הפועלים "קניה" כשהמניה עוד היתה ברמה של 62000 נקודות וראו לאן היא הגיעה היום . מה דעתכם בנושא? לפני שהמסחר נסגר , להצטייד ?
אתה רציני???
"בנק הפועלים כמעט לעולם לא טועה בהמלצותיו" רק לפני כמה שבועות הם המליצו בחום למכור דולרים ב-3.96, כי המגמה צפויה להמשך לטובת השקל...

זו לא כזו המלצה נוראית, אף על פי שלא זכור לי

אתה רציני???
"בנק הפועלים כמעט לעולם לא טועה בהמלצותיו" רק לפני כמה שבועות הם המליצו בחום למכור דולרים ב-3.96, כי המגמה צפויה להמשך לטובת השקל...
דבר שכזה. תסתכל קצת על מניות בת"א 100 בעיקר שהפועלים המליץ. 90(בהערכה גסה כמובן) אחוזי הצלחה מסחררת

NS101

New member
אתה רוצה לראות משהו מענייין?

דבר שכזה. תסתכל קצת על מניות בת"א 100 בעיקר שהפועלים המליץ. 90(בהערכה גסה כמובן) אחוזי הצלחה מסחררת
אני ממליץ על אפריקה, גזית גלוב, טבע, בנק הפועלים, בנק לאומי, בנק דיסקונט, בז"ן ועוד 80 מניות נוספות. עכשיו, מאחר והשוק עלה בצורה מטורפת בשנתיים האחרונות, אז בערך הכל עלה, וגם מה שלא עלה, כנראה שלא היית שם לב.

כן אבל אתה כולך NS101 , את מי אתה מעניין ?

אני ממליץ על אפריקה, גזית גלוב, טבע, בנק הפועלים, בנק לאומי, בנק דיסקונט, בז"ן ועוד 80 מניות נוספות. עכשיו, מאחר והשוק עלה בצורה מטורפת בשנתיים האחרונות, אז בערך הכל עלה, וגם מה שלא עלה, כנראה שלא היית שם לב.
(מקווה שאתה מבין את הציניות, בלי רצון לפגוע)

NS101

New member
זו בדיוק הבעיה

(מקווה שאתה מבין את הציניות, בלי רצון לפגוע)
זו בדיוק הבעיה
ולא, אני לא מדבר על זה שאף אחד לא מקשיב לי, אלא על משקל היתר שאתה נותן לבנק.

זה בנק אבל. בנק הכי גדול בישראל. בנק

זו בדיוק הבעיה
ולא, אני לא מדבר על זה שאף אחד לא מקשיב לי, אלא על משקל היתר שאתה נותן לבנק.
וההמלצות של אותו בנק מפורסמות בכל חור ברשת ואתרי הכלכלה המובילים .. ושלך לא ..

lernery

New member
../images/Emo6.gif

העובדה שההמלצות של אנליסטים לא שוות את החשמל של המוניטור שדולק כדי לקרוא אותן, לא נתונה במחלוקת בקרב מי שמשקיע קצת יותר מחודשיים...

ori 2l

New member
וואלה..

וואלה..
תן לי לנחש.. אתה הבוס של הבנק. הוא עובד אצלך, ועוד בחינם. הוא מחזיק שורת אנליסטים מומחים.. רק בשביל העם בישראל. הציונות בהתגלמותה. במילים אחרות- אתה משוכנע שהבנק מפרסם לך המלצות קנייה כדי שתתעשר. העולם כולו טיפש ולא מממש את פוטנציאל העלוץ, אלא מחכה שבנק הפועלים יפרס המלצתו לאיש החדש. הוא מבחינתו יגזור את הקופון ויעשה כסף על העשוקים והמסכנים שלא מצליחים להתחבר לאתר של בנק הפועלים. בהצלחה.

לא כל אחד ירוץ אחרי כל המלצה

וואלה..
תן לי לנחש.. אתה הבוס של הבנק. הוא עובד אצלך, ועוד בחינם. הוא מחזיק שורת אנליסטים מומחים.. רק בשביל העם בישראל. הציונות בהתגלמותה. במילים אחרות- אתה משוכנע שהבנק מפרסם לך המלצות קנייה כדי שתתעשר. העולם כולו טיפש ולא מממש את פוטנציאל העלוץ, אלא מחכה שבנק הפועלים יפרס המלצתו לאיש החדש. הוא מבחינתו יגזור את הקופון ויעשה כסף על העשוקים והמסכנים שלא מצליחים להתחבר לאתר של בנק הפועלים. בהצלחה.
אלא יבדוק קודם. ואם מדובר בגוף שיודע להמליץ ושניתן לסמוך עליו- אז זה שווה בדיקה. לחזור גם אליך באמצע אוגוסט ... ?

ori 2l

New member
ספר לי- איך אתה בודק את ההמלצה?

אלא יבדוק קודם. ואם מדובר בגוף שיודע להמליץ ושניתן לסמוך עליו- אז זה שווה בדיקה. לחזור גם אליך באמצע אוגוסט ... ?
ספר לי- איך אתה בודק את ההמלצה?

la DVD

New member
לא טועה אף פעם בהמלצותיו?

לא טועה אף פעם בהמלצותיו?
זה כמו מין קסם כזה? מחר אני קובע פגישה עם הבנק למשכן את הבית

מצב
הנושא נעול.
למעלה