המלצת שיר

המלצת שיר../images/Emo3.gif

אתם חייבים אבל חייבים ל*וריד את השיר- Wake me up when september ends של גרין דיי. קשה, אבל שווה את המאמץ:)

Michal Bloom

New member
../images/Emo141.gifגם לי יש המלצה../images/Emo70.gif

לשיר מ-ק-ס-י-ם-
שמשום מה(תמיייד) שחכתי איך קוראים לזמרת.. לשיר קוראים: what you're made of שיר מהמם
ומומלץ
זה חרוש בהיטס..

Fairy Of Music

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo80.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifשיר מדהים../images/Emo99.gif

שיר ממש יפה!!
יאי..מיכי,נראה לי אנחנו תאומות שהופרדו בלידה:||

צודק/ת..הדיסק החדש של גרין דיי

בכלל מדהים..כל שיר יותר יפה מהשני.. חובההה לקנות פשוט חובההה.. וההמלצה שלי- the killers-all the things that i've done

dor307

New member
ורק אני לא יודע אם לקנות אותו או לא

מצד אחד אני אוהב את כל ה9 מצד שני אני לא אוהב את המסר שהוא מעביר.

הדיסק של גרין דיי החדש

הוא לדעתי אחד הדיסקים הכי יפים שיצאו השנה.. פשוט מדהים...אין מילה אחרת לתאר אותו.. האלבום היחיד שעובר אותו זה MUSE-ABSOLUTION...

אוויייי אולי באמת אני אהפוך את השר'

לשרשור המלצות...יאללה תתחילו להמליץ:)

dor307

New member
איך להפוך שיר שנושאים ל"שיר השבוע"

שינא זה לא דבר טוב! בגלל זה בית המקדש חרב,בגלל זה יש מלחמות בגלל זה אנשים בוכים בגלל זה יש קטמים. אז איך להפוך שיר ששונאים לשיר שאוהבים? פשוט מאד תמלאו את מה שאני אומר לך!(לוליטה את ילדה יפה) 1-שמיעה בלופים- כל חצי-שעה לשמוע את השיר אך לא ברצף שלא ימאס. 2-לקרוא את המילים- המילים ,אם זה בין השורות הוא על השורות או לא קיים בכלל,תמיד חשובות! 3-להדביק אנשים שאתם לידם- הדרך היעילה ביותר! 4-לשמוע בבוקר/לפני שינה- תיתקעו איתו ככככככככככללללללללל היום! 5-למצוא איך קשר לאומן שאתם אוהבים- זה עולם קטן מאד זה עולם קטן מאד... אם כל זה לא עזר,אפשר לשנאות אותו,כי לא תהיה שנאה איך נידע מה זאת אהבה? ונחשו מה? יש קשר לשירוש המלצות! איך שמילאתי את כל הסעיפםפ אני יכול להמליץ על החדש של יו2! נ.ב אני שותה מרק!

המלצות ../images/Emo13.gif:

Kelis Feat. Andre 3000 - Millionaire Starsailor - Alcoholic Yellowcard - Only One אוף היו לי עוד...אני אזכר בהמשך.

למעלה