המלצות NBA

T a ll 16

New member
המלצות NBA ../images/Emo70.gif

יוסטון רוקטס(+5) - סן אנטוניו ספרס 2 נתחיל מהקבוצה הביתית, יוסטון רוקטס שעשתה רכש מצוין בקיץ וקנתה את הגארד המעולה טרייסי מקריידי חשבה שהיא מסוגלת לרוץ לאליפות במיוחד כשהסנטר שלה הוא יאו מינג, השחקן הסיני המדהים שמתנשא לגובה של כמעט 2.30 מטר והוא איימת כל ההגנות. למרות זאת יוסטון מתחילה להבין שאולי בכל זאת השנה היא לא מתאימה אפילו לפלייאוף בגלל הסגל הקצר שיש לה, בעצם טי מאק ויאו מינג הם שני השחקנים הטובים היחידים בקבוצה וכל שאר השחקנים לא יציבים ומראים יכולת בינונית מאוד. בנוסף למשחק היום יוסטון נמצאת בבעיות גדוולת, 3 שחקני חמישיה שלה פצועים, שריל וורד פצוע ולא יישחק היום, טיירון לו פצוע ולא ישחק היום וג'ים ג'קסון פצוע אך הוא בסגל ויכול להיות שיקבל מספר דקות אך לא יפתח בחמישיה. מהצד השני הקבוצה מסן אנטוניו גם היא מגיעה לא במצב רוח מי יודע מה, סן אנטוניו הפסידה אתמול בבית לסיאטל המפתיעה של העונה ואיבדה את המקום הראשון במערב כשסיאטל ופיניקס עקפו אותה בטבלה. אצל סן אנטוניו אין פציעות מיוחדות, מנו ג'ינובלי, טוני פארקר ובעל הבית טים דאנקן אצלם הכל כרגיל, ועם כל הבעיות של יוסטון אני לא חושב שיש לה אפשרות להתמודד עם טים דאנקן וחבורתו במיוחד אחרי שהם רוצים מאוד לנצח ולהחזיר את הכבוד שלהם אחרי ההפסד אתמול. המלצה 2 STAKE 8\10 דאלאס מאבריקס - סיאטל סופרסוניקס(+6) דאלאס בראשות דירק נוביצקי מגיעה למשחק הזה אחרי ניצחון מכובד מאוד על מינסוטה בחוץ, העניינים בדאלאס מתחילים להראות טוב יותר במיוחד כשמרקיס דניאלס הפצוע יחזור לחמישיה היום ומייקל פינלי הכוכב הבלתי מעורער ביחד עם נוביצקי של הקבוצה שהיה פצוע כבר למעלה מחודש צפוי להיות בסגל היום ולקבל מספר דקות שבהחלט עשויות לעזור לדאלאס. גם בלעדי פינלי דאלאס הסתדרה לא רע בכלל כשהכוכב הגרמני שלה נוביצקי כל משחק קולע מינימום 30 נקודות והוא מוליך אותה לניצחונות חשובים כמו הניצחון במינסוטה לפני יומיים. מהצד השני סיאטל מגיעה למשחק כשהיא מובילה את המערב עם מאזן מדהים של 16 ניצחונות מול 3 הפסדים בלבד, מאזן שמפתיע את כל הפרשנים מכיוון שסיאטל לא הייתה אמורה להתברג לפני קבוצות כמו סאן אנטוניו ודאלאס בטבלה. ריי אלן וראשארד לואיס לא דופקים חשבון לאף קבוצה וגם אתמול הסופרסוניקס עשו סנסציה וניצחו את סאן אנטוניו הגדולה במגרשה הביתי. למרות שהכל נראה טוב ויפה עבור סיאטל, לנצח יום אחרי יום גם בסן אנטוניו וגם בדאלאס לא מתקבל על הדעת, במיוחד שדניאלס ופינלי יחזרו בדאלאס. בנוסף שתי הקבוצות הם קבוצות שהצד החז שלהן הוא ההתקפה ולא ההגנה אך לדאלאס שחקנים ברמה אחת יותר גבוהה מאשר לסיאטל ולכן הקבוצה הביתית צפויה לנצח - וכשדאלאס מנצחת היא בדרך כלל לא דופקת חשבון ומביסה ולכן היא צפויה לנצח ביותר מ-6 הפרש. המלצה 1 STAKE 7\10 פורטלנד טרייל בלייזרס - בוסטון סלטיקס(+6) שתי הקבוצות באות אחרי 2 הפסדים רצופים והן זקוקות היום לניצחון. פורטלנד קבוצת בית לא רעה בכלל והיא אחת הקבוצות היחידות עד כה הענה שהצליחה לנצח את סיאטל המפתיעה. בוסטון קבוצת חוץ לא חזקה במיוחד, עד כה מאזן החוץ של בוסטון הוא 2 ניצחונות מול 4 הפסדים. פורטלנד בהנהגתם של זק רנדולף ושאריף אבדור ראהים בהחלט מסוגלת להגיע העונה לפלייאוף ועם קצת מזל אפילו יותר מזה. מהצד השני בוסטון מסתמכת רק על שחקן אחד - פול פירס ומה לעשות שגארי פייטון כבר לא אותו גארי פייטון והוא קולע במשחקי החוץ בממוצע רק 10 נקודות למשחק, ממוצע לא כל כך טוב לשחקן שאמור להנהיג את הקבוצה ביחד עם פול פירס. הייתי אומר שזה המשחק הכי קשה לניחוש היום מכיוון ששתי הקבוצות דיי שוות בכוחן, אולי פורטלנד קצת יותר טובה, וגם היום יהיה לה את יתרון הביתיות ולכן הייתי נוטה יותר להמר עליה, אך שוב - זה המשחק הכי קשה היום להימור ולמי שיש משהו אחר יותר טוב להמר עליו עדיף להתרחק מהמהשחק הזה. בכל מקרה ההימור כאן הוא 1. המלצה 1 STAKE 4\10 בהצלחה, מקווה שעזרתי

T a ll 16

New member
תשובה

סטייק זה יענו סטייק קבב על האש, אם סאן אנטוניו מנצחים כל שחקן מקבל 8 סטייקים אחרי המשחק מההנהלה, כנ"ל ככה על דאלאס ועל פורטלנד. חח סתם אחי, סטייק זה יענו סיכוי למשל לסאן אנטוניו נתתי סיכוי של 8 מתוך 10 שהם ינצחו כלומר 80% , וככה גם לשאר המשחקים.

זאת אומרת שהסיכוי היום שסאן אנטוניו

ינצחו ביותר מ-5 הוא 80% ? או שהסיכוי שהם ינצחו ברגיל הוא 80%

T a ll 16

New member
ביותר מ-5 סיכוי של 80%

זו דעתי לפחות. ברגיל הייתי נותן להם אפילו סיכוי של 95% לנצח.

red 1

New member
אוו אווו

יופי של המלצות אחי רק בדאלאס אני לא בטוח אני חושב שסיאטל לא תעצור שם דרך אגב יש הלילה שידור ?

T a ll 16

New member
לא.

http://www.sportsline.com/nba/scoreboard תאמין לי זה יותר טוב מהטלוזיה.........

AirCarter

New member
סיאטל וקחו את סן אנטוניו בחוץ ב-6

ודאלאס פחות טובים מסן אנטוניו...אני חושב שסיאטל תנצח והפלוס בכלל לא צריך אותו אבל אם יש אותו למה לא...

T a ll 16

New member
לפי התגובה שלך

אני מניח שלא קראת את ההמלצה תקרא תגיב מחדש.

למעלה