המלצות על משהו טוב באזור תל-אביב?

sadira

New member
המלצות על משהו טוב באזור תל-אביב?

אבקש המלצות על מסעדות טובות באזור ת"א (גם ברמת החייל, הרצליה פיתוח וכיוצ"ב יתקבלו בברכה). לא ארוחת בוקר. לא סושי/דגים/פירות ים. לא צרפתי. לדוגמא, הנה המסעדות האהובות עלי במיוחד (לא לפי איזשהו סדר): פפה ליאו, קולומבוס, פאפגאיו, בראון, בטי פורד. אין הגבלה מיוחדת על תקציב (כמובן שלא חייב להיות דווקא יקר...) ואם אפשר גם קצת לפרט על המסעדות, בתודה מראש...

smartblonda

New member
אני חושבת שמוזס

בשד' רוטשילד תתאים לך. מסעדת בשרים מעולה (לכי על האנטריקוט או על הארטבורגר) , מעוצבת באופן נעים לעין . בסופי שבוע עמוס כי זו מסעדה דיי טרנדית כל שעדיף להגיע באמצע השבוע.

sadira

New member
הייתי במוזס, לא משהו

הארטבורגר ככה. לא מזהיר. ההמבורגר של בטי פורד הרבה הרבה יותר מוצלח לטעמי. יש להם קסדיה האם וגבינה חביבה למדי (לא משהו ששווה לבוא בשבילו במיוחד, אבל אם מישהו כבר בסביבה...), אם כי לא זולה יחסית לגודל (אבל גם לא יקר בטירוף)

עמית@

New member
דוקא אתמול הייתי במוזס והיה תענוג

אמיתי - אני מאוד אוהבת את סוג האוכל וכל מה שלקחנו קלע בול (יצויין בעיקר סלט אנדיב ורוקט, פריך פריך פריך ועסיסי, מדהים)

שח_מט

New member
ג'ירף

סניף מומלץ ברמת החייל. חשפי ביקורות עליה פה - אוכל מגוון [נודלס בעיקר וקצת מסביב], רמה טובה ומחיר הגון. שח

sadira

New member
גיליז נורא יקרים, שווים את הכסף?

ואיפה ניתן לראות התפריט של טפאו?

sadira

New member

galiaS

New member
אני אוהבת את גילס, אפשר להתווכח על

כמה כסף ראוי להוציא על סטייק. טפאו זה טאפס בר. הם גם די יקרים. אני לא יודעת איך משיגים את התפריט שלהם.

sadira

New member

למעלה