המלצות על מקום לאירוע באיזור?

rsharon

New member
המלצות על מקום לאירוע באיזור?

אנחנו מצפים לתאומים בנים, עוד כשלושה חודשים, והתחלנו לחשוב על מקום לאירוע.... היום למדנו שבלו מון בליגד סנטר יסגרו לרגל שיפוצים בדיוק בתקופה הרלבנטית (סוף ינואר - אפריל). האם יש לכם המלצות למקומות אחרים בסביבה? כמובן שזה צריך להיות מקום סגור, ולא גן למשל, בגלל החורף....

אמץ

New member
תלוי כמה אנשים

אנחנו עשינו בלפני זמן מה ב"סנגם" בלפיד. היה מגניב. אני חושב שהם יכולים עד 100-120 איש, אבל צריך לוודא.

rsharon

New member
תודה, נבדוק.... למרות שגם הם סגורים

עכשיו... ואיך אני יודעת? כי זכיתי בחידון החגים של MNEWS לארוחה חגיגית בסנגם, ואז התחילה סאגה כי הם סגורים לרגל שיפוצים.... אז בסוף החליפו לנו לנוסטראדמוס....

אמץ

New member
השיפוצים היו לדעתי בחגים

לנו היה אירוע לפני שבועיים שם...

אמץ

New member
היינו מרוצים

כל האורחים אמרו שהמקום מאוד יפה והאוכל טוב ושסופסוף אירוע מקורי ושונה מהרגיל (כל המסעדות ה"צפוניות" המשעממות). התעקשנו שהאירוע יהיה כאן גם כדי לסחוב את הכל הדודות לאיזור אבל בעיקר כדי לתת פרנסה לעסקים המאיזור ולא שוב מגוש דן. הבלונים היו מחברה שנקראת "בלונים זה אנחנו" אם אני לא טועה (אשתי טיפלה בזה). אני אוודא את זה איתה.

אנחנו עשינו אירוע לתאומות בסנגם

ושנה לפני כן חיתנתי שם את אחותי. בשני האירועים היה פשוט מעולה. טיפ לאירוע ברית - באים המון ילדים. כדי שכולם יהיו מאושרים, שווה להביא הפעלה. אנחנו הבאנו מתנפחים וגם ההורים וגם הילדים הודו לנו.

אמץ

New member
אצלנו דווקא המסעדה דאגה

לשולחן נמון עם טושים ודפים וכל מיני עיסוקים לילדים... בחוץ גם היה גשם.

443

New member
עכשיו משפצים

פותחים מחדש בכפר רות. הפתיחה נדמה לי בשבוע הבא

rsharon

New member
לא עכשיו, בחורף...

הם אמרו לנו שהם מתכננים שיפוצים מסוף ינואר לחודשיים-שלושה....

yoyo10

New member
יש בפארק הקופים

זה מקורה בחורף לא הייתי אבל שמעתי ביקורות טובות

יש גם את ורונה שאם אני לא טועה

עושים אירועים עד 150 איש. אני עשיתי שם משהו הרבה יותר צנוע והיחס היה מדהים. גם האוכל טוב. אבל זה היה לפני שנה וחצי ואני חושבת שהחליפו בעלים...

chili3

New member
אנחנו עשינו שם אירוע לפני 4 חודשים

המקום נחמד, האוכל טוב, אבל הבעלים שקרן גדול! ולא עמד בהרבה דברים שאמר לנו בעל פה. אם כבר מחליטים לעשות שם אירוע, אז להחתים אותו על כל מילה שהוא מוציא מהפה, כי הוא שיקר לנו בלי בושה. מה שבטוח, אני לשם לא חוזרת!

rsharon

New member
הבנתי שלא כשר שם?

אז זה לא כ"כ רלבנטי לנו כי המשפחה דתיה שומרים כשרות....

למעלה