המלצות על הספרים האהובים אצלינו

אילה40

New member
המלצות על הספרים האהובים אצלינו

חמש מכשפות הלכו לטייל של רונית חכם ובעיקר - סידרת "מילות קסמים" הספרונים על המכשפות המככבות בספר.

אילה40

New member
ולדוגמא:

רולה רול. החברות של רולה רול אומרות: "רולה רול תמיד מסתתרת" הן קוראות: "קוקוריקו תרנגול, רולה רול השמיעי קול"

אילה40

New member
ד"ר סוס

חלק עדיין גדולים עליו, אבל "רצים חזק": חתול תעלול, לא רעב לא אוהב, בני בן בוני והכי - יש לי ג'יס בכיס.

אילה40

New member
מישהו יקר לי

לכל האימהות שמגיעות ברגע האחרון מתנשפות לגן - ספר על כלבלב שאמא שלו באה אחרונה....

אילה40

New member
יש לך מזל שאתה לא תמנון

"לא מתחשק לך לנעול נעליים? יש לך מזל שאתה לא מרבה רגליים. אם היית מרבה רגליים היית נועל לא נעל אחת ולא שתיים, אלא לפחות שמונה זוגות נעליים!"

אילה40

New member
אני אוהב

השיר הידוע של יהונתן גפן בעיצוב מקסים של דפים בגדלים שונים ומעטפות.

מוכר, גם אצלנו המכשפות ../images/Emo190.gif זכו

לתגובה נלהבת. השאר חוץ מד"ר סוס, פחות מוכר, אך ייבדק בהקדם,
!

המלצה על הצגה!

במקרה, ממש במקרה מצאנו את עצמנו בדרך להצגה "בנצי הפיל". בדרך, הפעלתי את הדיוידי כדי שהבייב תוכל לראות בזריזות במה מדובר ולא תגיע להצגה כמו אמא שלה, שבכלל לא היה לה מושג מיהו בנצי
מסופר על פיל שנולד צבעוני ולא אפור כמו שאר חבריו הפילים והוא לומד לאהוב את הצבעים שלו, את השונה שלו ואת הייחוד שלו. הצגה צבעונית, מוזיקה מצויינת, שירים קליטים ובכלל יופי של הצגה. מאוד מושקעת. הבייב, למעט התלוננות קלה על החושך בתחילת ההצגה, נהנתה מאוד מאוד ואיך שנכנסנו לאוטו דרשה לצפות שוב בבנצי. מאוד ממומלץ. אנחנו היינו בתאטרון היהלום (במתחם הבורסה). 65 ש"ח לכסא (וזה הזמן להגיד שזה פשוט מעצבן אותי כל פעם מחדש.
לא מבינה למה ההורים צריכים לשלם מחירים מלאים במשחקיות/הצגות וכו'..קחו מחיר אבל סימלי. ולמרות ששילמתי עבור 2 כרטיסים, הבייב חשבה שאני הרבה יותר נוחה
) בקיצור, אחלה הצגה. מחר נרכוש את הספר..

lollla

New member
מינה- גילית את בנצי???????../images/Emo9.gif

אנו כבר מכורים לספר - בעיקר ל -בווווווווווווווווווווווווווווווו - של בנצי - שהשכיב את כל החיות ארצה היום כמעט והיגענו להצגה - פשוט - 10 בבוקר - ביום שבת - קצת מוקדם לנו
שמעתי שהיא מופיעה בעזריאלי ביום ב' למעונינות - אני אברר מחר רק מהפרומו לדיוידי של זה לולו מתמוגג אני מניחה שבהצגה יהיה בעננים יופי שהבייב אוהבת הצגות

כן../images/Emo70.gif

האמת שגיליתי את בנצי מוקדם כי ההצגה מיועדת לגילאי שלוש ואנחנו רק בנות שנה ושמונה
אבל איך אפשר שלא להנות בכזו הצגה? כל כך צבעונית וכייפית. ממש יופי.

lollla

New member
אצלנו לאחרונה חוגגות אגדות - גם בדי

וידי וגם בספרים נרשם סירוב עיקש לטלויזיה - רק דיוידי - ובעיקר אגדות המככבות - פיטר פן- פינוקיו, היפה והחיה, ספר הג'ונגל ו- אלדיןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן מעבר לאלו - בנצי, דורה שמורה, וכבר אמרתי - לימפופ ושלולי הקסומים

למעלה