המלצות לשירים

peachy

New member
המלצות לשירים ../images/Emo92.gif ../images/Emo9.gif

היי!! אני שומעת רוק על כל סוגיו, הבעיה היא שלפחות חצי מהשירים שאני שומעת "קצת" אובדניים.. וזה מתחיל להימאס עלי..
מכירים שירים שמחים?? מקפיצים??? אפילו מצחיקים??
שירים מעודדים, עם מילים מעודדות וחכמות? (שקטים גם יתקבלו פה) ורק בבקשה.. בבקשה אל תמליצו לי על בריטני ספירס וחברותיה...
תודה ענקית ענקית מראש!!!!

she1

New member
בוא נראה....

semi charmed life (לא זוכרת איו להקה... משהו כמו third eye). all star - smashmouth walking on the sun - כנ"ל ladykillers - lush

she1

New member
אה, וכמובן

יש את כל השירים הלוחמניים האלה של אנסטסיה (המעצבנת, אבל .. יודעת מה היא עושה): payed my dues why´d ya lie to me I´m outta love not that kind שיר עצבני, אבל קשה להגדיר אותו אובדני - Celebrity Skin -hole -ויש את stand by me הקלאסי, שיר חיובי וידידותי לאוזן- everyday I write the book - elvis costello שיר קצבי מעניין: History repeating - Propellerheads fet. Miss Shirley Bassey ועוד שניים שהם לא בדיוק מלאי חיוביות אבל קצביים ועשויים לא רע: you´re a god - vertical horizon Are you still having fun - eagle-eye cherry

שמש27

New member
טוב. דבר ראשון...

יש לך שירי רוק שקטים בשירשור כאן למטה (לא הכל רוק - אבל יש שם). שירי רוק שמחים ? יש דבר כזה ? הרוק לא בא מתוך מצוקת הכותב המתענה ?...סתם, הנה, מהראש, כל מיני שטויות: run dmc - walk this way לא זוכר מבצע - you ain´t seen nothing yet david bowie - modern love, china girl, let´s dance מקווה שעזרתי.

inflatable

New member
רשימה קצרה

בקטע של מצחיקים אני חייב להמליץ על tenacious D - Tribute (To The Best Song In THe world ובשאר הקטעים avril lavigne - complicated aerosmith - girls of summer the strokes - someday ויש עוד מלא

למעלה