המלצות לרופאים לגרידה?

המלצות לרופאים לגרידה?

ובבקשה אל תשלחו אותי לפורום אובדן הריון. אני מפחדת לקרוא שם סיפורי זוועה.. לא תכננתי לעבור גם לפורום הזה בתפוז ומעדיפה להישאר כאן בינתיים אם זה בסדר.
הולכת מחר להתחיל עם ציטוטק במיון, אבל הייתי רוצה שיהיה לי בשלוף שמות של רופאים מומלצים שמבצעים גרידה, במידה ואצטרך.
תודה!

אני רק
. איתך בכאבך.

פאשון

New member
במקרה הזה הייתי נשארת בציבורי

אני עשיתי בציבורי תוך 3 ימים. היה בסדר גמור. ובזמנו עשה לי מתמחה. עד היום אני זוכרת את השם שלו ואת היחס המדהים שלו.
אבל אם את הולכת על ציטוטק אז את לא יכולה ללכת גם לגרידה אלא אם כן נשארות שאריות גדולות ורבות שלא ניתן להוציא בהיסטרו.
אם אין לך דימום עד מחר, תעלי למיון ותתייעצי עם הרופא שם לפני שאת לוקחת את הציטוטק. גם אני אז התלבטתי מאוד והרופא עזר לי מאוד...
הלוואי ולא תצטרכי לא את זה ולא את זה.
חיבוק ענק יקירה

תודה יקירתי!

אני אתייעץ עם הצוות הרפואי על האופציה הטובה ביותר במצבי.
מפה לשם אני כביכול מסיימת שבוע 8, אבל השק הריון בגודל של שבוע 7 ומקווה שזה לטובתי.
כמה אני מחכה כבר להיות אחרי זה...
&nbsp

simba1231

New member
ממש מצטערת לשמוע

תדעי שציטוטק יכול להסתיים בפעם אחת ויכול להיות שתצטרכי עוד מנה ויכול להיות באמת שעוד תצטרכי אח"כ גרידה. לא אומרת את זה בשביל שתוותרי על ציטוטק רק בשביל שתדעי (אני דווקא מאלו שזה הסתיים אצלן במנה אחת). ממליצה לקחת משככי כאבים כי הוא יגרום להתכווציות מאוד חזקות. ובעיקר שולחת לך חיבוק גדול מרחוק ומקווה שיעבור "בקלות" והדרך להריון תקין כבר ממש קצרה...
לגבי רופא, מניחה שאם תגידי באיזה אזור מדובר גם בפורום הזה ידעו להמליץ לך

תודה רבה!

וכן, שמעתי שלא תמיד עובד בפעם הראשונה וגם לא תמיד מוציא הכל.. אבל נקווה לטוב.
התחלתי לקרוא קצת באינטרנט על נפלאות הציטוטק והחלטתי לא להיכנס לזה יותר מדי כי זה רק גורם לי לחרדות ולפחד מכל התהליך. מקווה שהגוף שלי יתמודד עם זה ויתגבר על הכל.

אני בכללית ואיזור השרון/ מרכז יכולים להתאים לי.

simba1231

New member
הגוף יתמודד עם הכל

תדאגי גם לנפש, קחי כמה ימי מחלה (מגיעים לך לפי החוק 7 ימים ועוד אם את עדיין מרגישה רע) ותנסי להתאושש קצת...
יודעת להמליץ יותר באזור ירושלים אבל אני ממש מקווה שלא תזדקקי בכלל להמלצה על רופא לגרידה. תרגישי טוב...

hatalya

New member
מקווה בשבילך שתסיימי את זה עם ציטוטק

במידה ולא, אולי תצטרכי עוד מנה או גרידה. אל תמהרי עם זה, כי לפעמים הוסת שלאחר הכדורים מסדרת את העיניין. לפני לקיחת הציטוטק קחי נרות (לטוסיק) משכחי כאבים. אני קיבלתי 4 כדורים למציצה ולאחר 12 שעות עוד 4 כדורים. אם תקחי כדורים, כדאי שתדעי שהדימום לא מתחיל מיד, אצלי התחיל רק כ6 שעות אחרי. אז כדי שתהיי מוכנה ולא תילחצי. קחי לך לפחות יומיים מחלה, תנוחי הרבה בבית, שיהיה לך בבית אוכל טעים, גלידה, מרתון כלשהו בטלוויזיה.. תהיי חזקה

אמאלוסי

New member
המלצה

הי !
מצטערת שאת צריכה לעבור את זה.
מקווה שציטוטק יעשה את העבודה. אם בכל זאת תצטרכי גרידה, ממליצה על דר' גינגולד. מקצועי, אנושי וכו'.
טלפון: 09-7424918 ,052-3516200
אפשר לשלוח SMS והוא חוזר.
שלא תצטרכי..

שירןג7

New member
איזה כאב לב

ענו לך פה.. רק להגיד שאני מבינה אותך (אחרי פעמיים) וזה שובר אבל גם זה יעבור.. שהחלק הפיזי יעבור בשלום. חיבוק.

נעמה808

New member
עברתי גרידה בעצמי...

את מוזמנת אלי לפרטי, אם תצטרכי תמיכה כלשהי.
אשמח להיות בשבילך.
&nbsp

קיבלתי הבוקר ציטוטק

הביאו לי 2 כדורים דרך הפה, ואמרו לי שבמידה ולא יעבוד לחזור בחמישי לביקורת וניסיון שני.
נראה שגרידה באמת לא רלבנטית, רק אם יהיה צריך חס וחלילה באופן דחוף.
תודה רבה לכולן, אתן מחזקות אותי מאוד!
&nbsp

gluten free

New member
מתפללת בשבילך שיעבור הכי

טוב שיכול להיות במצב הקשה הזה..
חיבוק

יקירתי ליבי איתך

עברתי את אותו דבר לפני שלושה וחצי חודשים.
שבוע 13 גילינו שאין דופק.
בזה אין אפשרות אחרת... רק גרידה (ונותנים ציטוטק להכין את צוואר הרחם).

אני יכולה להגיד לך שבמעייני הישועה קיבלו אותנו כל כך יפה.
ממש מדהים.
הייתי עם גירוי יתר ונתנו לי מיטה עוד לפני שבעלי חנה את הרכב. ככה עד שהוא חנה ועד שהלך לקבלה בשבילי, שכבתי על צד ימין כמו שהייתי צריכה כדי להקל על המצב.
הייתה שם רופאה ד"ר יצחקוב. באמת מדהימה (ובעצם הייתה איזושהי הקלה בזה שזו רופאה אישה. בלב אמרתי: "היא תשמור על הרחם שלי כי היא תבין". אולי טיפשי אבל זה מה שעבר לי בראש).
בפעם הראשונה מאז עברתי הרדמות, ועברתי לא מעט...משהו כמו 5-6, הרופאה הכירה לי כל מי שהיה בחדר הניתוח בשמות לפני שהורדמתי.

היחס של האחיות היה מדהים וחם.

אז קצת לא נעים שאת שוכבת עם עוד אנשים באותו חדר התאוששות וכל אחד שומע מה יש לשני. אבל חפיף, לא עשית כלום לאף אחד.

שרק יעבור בקלות ושתיקלטי בעזרת ה' כמה שיותר מהר.

למעלה