המלצות לפרקים של ס"פ (כל העונות)

scooby4

New member
המלצות לפרקים של ס"פ (כל העונות)

יש למישהו? ואתם יכולים להכניס לרשימה גם טעם אישי. תודה.

אני לא יכול להמליץ לך על אחד

אני אוהב את כולם כמעט באותה מידה...
כמה שזה נשמע פתטי, זה נכון!

scooby4

New member
לא מאמין לך

אתה אומר לי שאתה אפילו אהבת את הפרק של העונה השישית, Bebe's Boobs Destroy Society?!

ברור ../images/Emo13.gif

אבל ת'יודע מה.. אני יכול להגיד לך מה הכי פחות אהבתי... 201-APRIL FOOLS 708-SOUTH PARK IS GAY

todd2000

New member
רשימת הפרקים המומלצים שלי-מכל העונו

הנה רשימת הפרקיםש אני אישית הכי אהבתי *-פרק שממש אהבתי @-פרק לא ממש מצחיק, אבל בכל זאת אהבתי אותו ה ורדה נעימה(למי שלא ראה חלק מהפרקים ורוצה לבחור תמשובחים כמו שאומרים^_^) *פרק 106-Death *פרק 304-Tweek Vs. Craig פרק 306-Sexual Harassment Panda פרק 313 Hooked on Monkey Phonic פרק 314-The Red Badge of Gayness (war) פרק 401-Cartman’s Silly Hate Crime 2000 פרק 406-Cartman Joins NAMBLA פרק 501-Scott Tenorman Must Die פרק 503-Cripple Fight פרק 504-Super Best Friends פרק 506-Cartmanland פרק 507-Proper Condom Use פרק 509-Osama Bin Laden Has Farty Pants פרק 606-Professor Chaos *פרק 611-Child Abduction Is Not Funny *פרק 613-The Return of the Lord of the Rings to the פרק 616-My Future Self n' Me פרק 617-Red Sleigh Down פרק 707-Red Man's Greed פרק 708-South Park is Gay @פרק 714-Raisins זהו, תגידו אם יש לי טעם טוב XD כמובן שיש עוד פרקים יפים..אבל זה הפייבורט שלי רשמו את שלכם..

scooby4

New member
תודה!

מתוך כל הפרקים שאני ראיתי, אהבתי את: פרק 501 - Scott Tenorman Must Die פרק 605 - Fun With Vil פרק 606 - Professor Chaos פרק 607 - Simpsons Already Did It פרק 609 - Free Hat (קצת לפי הסדר, אבל זה צירוף מקרים אחד גדול). דרך אגב, העונה השמינית כבר התחילה?

scooby4

New member
סיימתי לצפות בשלושה הראשונים

הראשון טיפה איכזב אותי מבחינת הסוף, השני איכזב אותי כולו חוץ מהסוף, והשלישי איכזב אותי רק מבחינת הסוף. כפי שאתם רואים יש לי אוצר מילים מאוד מגוון.

todd2000

New member
למה התכוונת?

ראשון שני התכוונת לאלה ברשימה שאני הכנתי?

scooby4

New member
לא

אלא לפרקים בעונה החדשה. אבל אל דאגה, אני עוד אצפה באותם הפרקים.

hellrazor1

New member
איך שכחתם את אלה!!??

112- Mecha Striesand קלאסי! ו-508, הפרק הגדול ביותר, Towelie

למעלה