המלצות לסופ"ש לכאן!!!

ZeusMan

New member
ניראה לי שהתכוונתי..

לזה ששוב אנדריי שכח שהוא כבר בן 18 וחאסיד נסחף קצת על הגל...

da1boy

New member
אני ממליץ על

לני קרביץ-5 , אחד האלבומים הטובים שלו, דיסק שמשלב רוק עם Fאנק, ובכלל אני ממליץ על לני, בחור מוכשר ויש לו עוד כמה אלבומים טובים...

חולוני

New member
זה האלבום הכי חלש שלו

ביחד עם האחרון. במקרה של לני עדיף ללכת על האוסף שלו או על האלבום הראשון והשלישי. על השאר אפשר לוותר.

Patience

New member
כמה המלצות שלי...

Saian Supa Crew feat. Will.I.Am - La Patte Saian Supa Crew - Rouge Sang Danger Mouse & Jemini - Ghetto Pop Life Danger Mouse & Jemini - Omega Supreme (Who) (Remix) Air - Le Soleil Est Pres De Moi (Dan The Automator Remix) Zero 7 feat. MF Doom - Somersault (Danger Mouse Remix) De La Soul - The Grind Date De La Soul feat. MF Doom - Rock Co. Cane Flow Gorillaz - El Maana Gorillaz feat. MF Doom - November Has Come

חולוני

New member
עזבו אתכם היפ-הופ

קבלו קצת המלצות אלקטרו: Pendulum - Tarantula Ladytron - Destroy Everything You Touch Cut Copy - Future Fisherspooner - Cloud Vitalic - My Friend Dario Tiga - You Gonna Want Me Tiefschwarz - Wait & See Headman - Balearica Prodigy - Out Of Space (Audio Bullys Remix) Princess Superstar - Coochie Coo Miss Kittin - Frank Sinatra Les Rythmes Digitales - From Disco To Disco Juliet - Avalon Goldfrapp - Slide In Soulwax - Miserable Girl (Nite Version) Client - Radio Le Tigre - Get Off The Internet Peaches - Fuck The Pain Away LCD Soundsystem - Tribulations Freezepop - I Am Not Your Gameboy Felix Da Housecat - Rocket Ride Death From Above 1979 - Sexy Results [MSTRKRFT Edition] Datarock - Computer Camp Love Daft Punk - Harder Better Faster Stronger (Neptunes Remix)

da1boy

New member
מה זאת אומרת?????????????????

"הנפטונס הם לא רק מפיקי היפ הופ" חוץ מדאפט פאנק מה הם עוד הפיקו שזה לא היפ הופ (ואל תחשיב לי את NERD )

חולוני

New member
מה אתה אומר???????????????

(תרגיע עם הסימני שאלה בבקשה, אתה יוצא ילדה בת 12). הנה רשימה חלקית של אמנים שהנפטונז הפיקו להם שהם לא היפ-הופ: בריטני ספירס. ג'סטין טימברלייק ואנ' סינק. גוון סטאפני ונו דאוט. ג'יימי קולום. רמיקס ללימפ ביזקיט. פאפא רואץ'. רמיקס לרולינג סטונס. רמיקס לפרינס. רמיקס לאייר. רמיקס לבקסטריט בויז. רמיקס לקיד רוק. רמיקס לגארבג'. פרי פארל (הסולן של ג'יינז אדיקשן). רובין ת'יק.

da1boy

New member
מותק

בוא לא נתחכם , ואומנים כמו בריטני ספירס. ג'סטין טימברלייק ואנ' סינק. גוון סטאפני ונו דאוט, רובין ת'יק,בקסטריט בויז הם באותה נישה של RnB POP , כלומר הנפטונס מפיקים להם אר אנד בי ולא שירי פופ כמו של קיילי מינוג, חמוד, בוא לא נשווה הפקה של הנפטונס של בריטני ספירס , ביונסה, וסלים טאג (הביטים של כולם הם אותם ביטים) , להפקה להרכב כמו דאפט פאנק, שהם בנישה שונה לגמריייי מההפקות הרגילות של הנפטונס.

למעלה