המלצות לגבי פגיות

Korkit

New member
המלצות לגבי פגיות../images/Emo13.gif

שלום לכולם. קודם כל רציתי לומר כמה חשוב וטוב שיש פורום להורים לפגים. כשילדתי את הבת שלי לפני 3 שנים ו"ביליתי" בפגיה לא הייתי מודעת לאפשרות וסביר להניח שהייתי יכולה להעזר בכם מאד. אני בשבוע 25 להריון ומכיוון שאני הריון בסיכון סביר מאד שאעבור שוב תקופה של פגיה, (אני מניחה שאפשר לטעון שאני לא מאד שפויה...) מכיוון שאני לא בטוחה אם אלד באותו בית חולים כמו בפעם הקודמת, רציתי לדעת אם יש לכם המלצות לגבי פגיות שונות. תודה רבה korkit

ברוכה הבאה../images/Emo39.gif

באיזה אזור? שיקול מאוד מאוד מרכזי הוא הקירבה לבית. ספרי עליכם קצת.... מאחלת לך הריון ארוךךךך,יש כאן אי אלו אמהות שהיתה להן חוייה מתקנת. לי הייתה חוייה מתקנת חלקית,איתן נולד בשבוע 28 ולהב בשבוע 34....

Korkit

New member
../images/Emo13.gifתודה על העידוד

אנחנו גרים במודיעין. הבת הגדולה שלנו בת 3 וחצי ועכשיו מצפים לבן. זה כיף לשמוע על חוויות מתקנות. אני מדי פעם נהנת לחשוב על האפשרות שאולי הפעם יהיה אחרת אבל אני לא מקווה יותר מדי כדי לא מאד להתאכזב. זה מאר שונה עם ילד שני. עם הראשונה חשבנו שהמשמעות של פג זה רק משקל נמוך. עכשיו אנחנו מאד מודעים לכל הסיכונים ושהמשקל הוא אומנם חשוב אבל יותר ככלי להתמודדות עם כל שאר הבעיות האופיניות לפגים.בכל מקרה תודה על העידוד ואמשיך לעדכן

Inbell

New member
לא מזמן...

היה לנו ויכוח בנושא. אחריו יש לי תחושה שלא ניתן להמליץ כי יש חוויות שונות מפגיות שונות - אני הייתי מאוד מרוצה מטיפול שבתי קיבלה בפגיה איפה שהיינו. לידנו הייתה אמא עם זוג תאומים שלדעתה לפחות לאחד מהם נגרם נזק בפגיה. בכל מקרהאני מקווה שלא תצתרכי לעבור את זה שוב! מאחלת לך המשך הריון משעמם ככל הניתן!

בוקר טוב

כמו שכתבו לך- ניהלנו דיון בנושא הזה לא מזמן. הענין הוא פשוט- תחשבי שלא בוצע סקר פגיות מקיף ולכן אין לאיש נתונים מלאים לתת לך. אבל הנה שאלות שגם אם היה מתבצע סקר פגיות- לא היית מקבלת עליהן תשובות: -האם כוח אדם רב עדיף על כוח אדם מקצועי? -האם אחיות או רופאים ספציפיים יהיו חולים או בחופש כשאצטרך אותם? -מה ההבדל בין שיטות הפגיות השונות וכיצד זה משפיע על הטיפול? -האם אצטרך מומחיות מיוחדת ומה ההבדלים בין בתי החולים במומחיות הזו? -ולסיום- יכול להיות בית חולים מושלם, שיקרו בו תקלות, ודוקא בי"ח רעוע- שיעשה במקרה הספציפי עבודה מעולה. לגורל ולמזל יש הרבה מה לומר... מרקוה שתמשכי עד 40....ואם בכל זאת נוכל לעזור- אנחנו כאן...

Korkit

New member
תודה רבה

תודה רבה. אין ספק שהעלת הרבה חומר למחשבה. בכל מקרה אשתדל להמשיך ולעדכן. יום טוב.

למעלה