המלצות לבולם קידמי.

psycho killer11

New member
המלצות לבולם קידמי.

אני מחפש המלצות לבולם קידמי המיועד לשבילים אגרסיביים. מהלך בערך 150-160 מ"מ. יורכב על אינטנס 6.6. חשוב לי יבואן טוב, פעולה ושיכוך בירידות, פחות יעילות דיווש. מהלך משתנה לא חובה. השימוש העיקרי הוא סינגלים אגרסיביים, ביריה מדיי פעם, ודרופים. לא משהו מעל 2 מטר לדעתי. האופציה הראשונה שקפצה לי לראש הוא כמובן הואנילה 36 אשר די עונה על הדרישות שלי. עוד אופציות? האם שווה להוסיף כסף ל36 שנת 2007 במקום 2006? שיפורים מהותיים? תודה מראש.

timon1

New member
למרות חיבתי העמוקה למאניטו

[יש לי בלאק עילית 80-100 2003], הקשר בינם לבין אמינות הינו מקרי בהחלט. יש להם בולמים מעולים שעובדים נהדר [כשהם עובדים] אבל בכל הנוגע לאמינות, כפי שאמר המתחרה ב"מי רוצה להיות מליונר?", עבור...

Gev Rosenthal

New member
יש את בולמי Rock Shox 2007

יש את הLyrik, בולם אול מאנטיין 160 מ"מ, ויש את הDomain לFR גם 160 מ"מ אבל יותר כבדים. בקיצור יש את כל הפרטים והדגמים באתר של רוק שוקס, הם נראים דיי מעניינים.

amirgal

New member
הקטע שהוא צריך המלצות, מאנשים

שרכבו אליו. לזרוק מליון שמות זה גם הוא יכול.

nintense

New member
שאלתך לא ממש שייכת לפה...

לגבי אופציות, אז הן רבות: פוקס 36 פלוט או ונילה, ניקסון פלטיניום 160, ואולי אפילו טרויס סינגל, רוקשוקס טוטם או ליריק, מרזוקי AM1\SL או 66SL. כמו שאתה רואה הרשימה ארוכה ומשובחת, קשה להמליץ על אחד על פני אחר, רק חשוב לזכור שמזלגות AM אינם מזלגות FR קלים, דרופים של שני מטרים על בסיס קבוע, הם לא היעוד של מזלגות AM ולכן על כל אופצית AM שכתבתי, הוספתי אופציה כבדה ומחוזקת. יבואן טוב מה הוא ? מוכר הרבה ? בזול ? נותן שירות אדיב ומהיר ? קרוב למקום מגוריך ?

psycho killer11

New member
אז ככה

כאשר אמרתי יבואן טוב התכוונתי לשירות מהיר ואדיב. מיקום פיזי לא מהותי. דרופים הם לא על בסיס קבוע, מדיי פעם דרופים מזדמנים. האם ה36 ואנילה הוא האופציה הכבדה שאליה התכוונת?

nintense

New member
ה 36 קצת חריג ברשימה...

לונילה שיכוך טוב יותר מלפלוט, הוא טיפה כבד יותר בשל שימוש בקפיצים במקום אויר, החסרון העיקרי שלו לעומת הטאלס וחלק מהמזלגות האחרים ברשימה הוא חוסר כיוון המהלך. על אף שהוא נהנה מאותם מאפיינים של האח הגדול ה 40, לדעתי לאורך זמן הוא ידרוש יותר תשומת לב ממזלגות כמו הטרויס, וה 66SL.

psycho killer11

New member
ה 66 SL והטרויס כבר שוקלים

יותר מדיי בשבילי. ה36 VAN הוא פשרה בין מזלגות AM נטו למזלג FR?

למעלה