המלצות חשובות

vince81

New member
המלצות חשובות

היי היי
גיליתי את הפורום הזה והוא מאוד מצא חן בעיניי בגלל מסירות המשתתפים לכלבים והתשובות הרציניות

אז ככה... החלטתי שנמאס לי להיות לבד ולהפוך לבעליו הגאים של כלב בפעם הראשונה

ישנן מספר אילוצים ולכן אני צריך את המלצתכם לגבי סוג הכלב

הדירה היא דירת חדר תל אביבית, משמע לכלב גדול או כלב עם הרבה אנרגיה לא ממש יהיה נוח בדירה
אילוץ נוסף הוא זמן העבודה, אני עובד בממוצע עשר שעות ביום ככה שטיולים אפשריים בבוקר בסביבות שש, בערב בסביבות חמש, ועוד טיול לילה בסביבות עשר.
כמו כן בגלל הסיבה לעיל אני חושב שעדיף לקחת כלב גמול ושלא נובח הרבה כדיי שהשכנים לא יתחרפנו בזמן שאני לא בבית

וכמובן שאני מעדיף לאמץ מעמותה ולא לקנות כלב

אשמח לקבל המלצות מהחברים כאן

elin86

New member
ממליצה לשקול לקחת דוגווקר לצהריים

זה יהיה נוח לשניכם.. אתה לא תצטרף לדאוג שתאחר מהעבודה והכלב לא יתאפק יותר מדי שעות..
לפי מה שכתבת זה יוצא 11 שעות וזהו יותר מדי..
כל כלב מעורב בגודל הרצוי יתאים לך.. כמובן תלוי במראה שאתה מתחבר אליו.

elin86

New member
בעיקר דרך המלצות של אנשים

ובת"א לדעתי לא חסר דוגווקרים. אני מניחה שזה סביב ה30 ש"ח.. תלוי מה הדרישות..

אינקה14

New member
גם אני ממליצה למצוא דוגווקר

רק דרך המלצות, ואם אפשר מידי פעם גם לבדוק אותם (לצערי הרב).
ת"א אכן מפוצצת בדוגווקרים מפה ועד להודעה חדשה, בכל מקום שתלך תראה מודעות על דוגווקרים, אבל חשוב לוודא שמדובר בבנאדם אמין.
כבר נתקלתי בדוגווקר שהגיע בפועל לא בשעות שסוכמו אלא מתי שנוח (ולא טרח לעדכן), או שטייל עם הרבה יותר כלבים ממה שסוכם בהתחלה.

בהצלחה!

DogsPCI

New member
שלום וינס.

נראה שאתה די בכיוון הנכון, ובפרט בכך שאתה מבין שלאורח-החיים שלך לא כל כלב מתאים.

כפי שציינתי פעמים רבות, לדעתי האישית - הדבר הכי חשוב בבחירת כלב - הוא לבחור כלב שאורח-החיים שלך יתאים לו, ולצרכים שלו. כך יהיו הכי פחות חיכוכים בינכם.

הייתי ממליץ לך לשבת קצת עם עצמך וממש לכתוב לעצמך איך יראה סדר היום שלך הכלב שלך (העתידי
) - הן במחזור של 24 שעות, והן במחזור שבועי (והכוונה, ישנם דברים אותם תעשה יום-יום, ודברים שרק פעם/פעמיים בשבוע - למשל ללכת לים, ליסוע לפאררק וכו').

אז נומר שהיום שלך באמצע השבוע מתחיל בשעה 07:00, ונגמר בשעה 00:00. תכתוב לעצמך מה יהיו החיים שאתה צופה לכלב בשעות אלה. וכן בדומה בסוף-השבוע. ואז תרשום בצד גם מה אתה מתכנן לעשות כפעם/פעמיים בשבוע - כמשהו מיוחד (אם בכלל).

זה בשלב הראשון, ואם תהיה לך תוכנית שכזו כבר תוכל פחות, או יותר להבין מה סיגנון הכלב שיכול להתאים לך בייתר דיוק.
בנוסף אם יש לך העדפות על גודל, אורך-פרווה, צבע וכו' - זה גם לגיטימי, אומנם פחות קריטי אבל בהחלט לגיטימי לחלוטין.

כשיהיה לך את כל הדברים באופן מסודר אתה יכול (ולדעתי בהחלט מומלץ) לפנות לאיש-מקצוע עם התיאור הנ"ל ולבקש ממנו להתלוות אליך ולנסות לעזור לך לאתר את הכלב "המושלם" עבורך, וכן תקבל גם הדרכה על השעות/ימים הראשונים שלך עם הכלב - וזה מאוד-מאוד חשוב.
לחליפין, תוכל גם להגיע לעמותות ולהסביר בדיוק מה אתה מחפש, בשאיפה שהם יוכלו לעזור לך בכך.
ואתה יכול כמובן לפרסם את המסגרת המתוכננת כאן, ואז אולי יהיה אפשר לעזור לך עוד קצת.

אך בסופו של יום, תפקח 10 עיניים, אל תמהר לבחור, וחכה לכלב הנכון עבורך.

המון בהצלחה, ולילה-טוב.

vince81

New member
לקיחת כלב לאומנה

בסוף כדיי לבדוק את עצמי לקחתי כלב מאחת העמותות לאומנה
לצערי למרות שאמרתי מה המגבלות שלי הם נתנו לי כלב שפחות מתאים לאופי שלי ואני פחות מתאים לאופי שלו
הוא כלב שכניראה סובל מחרדת נטישה ודורש טיול כל חמש שעות, למרות שזה יהיה ממש לא אפשרי במהלך שבוע העבודה, בנוסף להכל הוא גם עדיין לא סורס והולך מכות עם כלבים זכרים אחרים, אז אפילו אי אפשר לשחרר אותו באופן חופשי בגינת כלבים שיפרוק קצת אנרגיה

לצערי אני כניראה אצטרך להחזיר אותו בשישי הבא לעמותה,

DogsPCI

New member
שלום וינס.

בהחלט אומנה, ובפרט לכלב בעייתי - לא תתן לך את החוויה שהיית חווה באימוץ קבוע של כלב חסר-בעיות, ושמתאים עבורך.

תראה את מה שאתה עושה עכשיו כמעשה-טוב, וכהצלת-חיים.

phobe1

New member
לצערי כל עמותה פועלת אחרת ולא כולן

מתחשבות/יודעות להתאים את מה שהאומנה צריך.

מאיזה עמותה הוא?

יש לי כלב מהמם

שמתאים לתאור שלך.
הוא יהיה נח בכל מקום.
משתלב.
מתוק להפליא.
בינוני.
לא נבחן.
לא הרסני.
מכיר כלוב טיסה כך שיכול לנשנש לו איזו עצם נפלאה כשהוא מחכה לך/ לדוגווקר

כלב חביק וחמוד.

מרוב שהוא ידידותי קראנו לו נח.
מה כן?
סרוק רציני פעם בשבוע. שאחד מהטיולים יכלול מפגש עם כלבים אחרים - זה חשוב מאד לכ-ל כלב באשר הוא. שטיול אחד יהיה ארוך לפחות 45 דקות ושחצי שעה ביום תוקדש לפעילות שלך איתו שכרוכה באינטראקציה ממש- משחק הבאה בכדור או פריסבי, משיכת חבל, שעור למילים חדשות או חזרה על מה שעבר מוכר +צ'ופרים. זה יחזק מאד את הקשר בינכם וייתן לו את הפעילות המנטאלית לה כל כלב זקוק.
נח צריך חום ואהבה. כי הוא כל כך רך ומקסים שזה מתבקש . הרבה חום וליטופים. להרגיש חלק. זה הכל.

אם מענין אותך דבר עם המאלף יוסף טוויטו אצלו הוא נמצא כרגע ויתן לך פרטים נוספים.
050-8753021

למעלה