המלצות... וגם לא...

דגיתי

New member
המלצות... וגם לא...

אני משתתפת סמויה בפורום. מידה 50-52 ובימים טובים 48. הרבה פעמים עזרתם לי למצוא בגדים וגם המלצתם ממי להזהר, אז עכשיו תורי. המלצות: 1. חנות ":אישה יפה" ברח' ביאליק ברמת גן. לא זוכרת מס' בית, אבל אם מגיעים מכיוון ז'בוטינסקי זה די בהתחלה מצד ימין.קניתי שם מכנסיים וחולצות בקו צעיר במחירים נהדרים (סגנון של אריסטו שמאט ב- 119 ש"ח לחולצה, אותו מחיר למכנסיים מבד נשפך שבע שמיניות ועוד חולצה בסגנון של חולצה נשפכת מעל חולצת כפתורים ב- 149 ש"ח). יחס נהדר והרבה מבחר. 2. חנות "עידית" ברח' שלמה המלך בת"א. סגנון אחר ממה שאנחנו מכירות במידות גדולות, צעיר, חי ומחמיא. עכשיו יש שם מבצעים אז כדאי. חפשו את האתר שלהם. 3. נעלי קאיה ביפו. יש נעליים עד מידה 45 אם איני טועה. נעליים באיכות טובה (קניתי לפני חודש והן נהדרות), משתדלים למצוא לך מה שתרצי ואפילו מוכנים להכין בהזמנה. לא יקר יחסית לחנות טובה ולא בזאר. לא מומלץ: נעלי אנטילופ - עד עכשיו קניתי כמעט רק שם (מידה 42), כי לא מצאתי במקום אחר. העונה נהרסו לי סנדלים שעלו 350 ש"ח בקיץ שעבר והחזיקו רק עונה בקושי. החברה לא מוכנה לתקן או להחליף. מסתבר שהאיכות והשירות הדרדרו וחבל להשקיע את הכסף הרב בעונה אחת. אני עברתי ל"קאיה". שיהיה לכם קיץ נפלא ולא חם ומעיק מדי.

DREAM111

New member
היי דגית ברוכה המצטרפת תודה על הפירוט

המורחב. תתחדשי על הקניה ואם יש אפשרות לתמונות כמובן שאשמח.

החתולית

New member
מהנסיון שלי אנטילופ חברה איומה

הנעליים לא מאד איכותיים (פעם דווקא היו), השירות בחנויות לא נעים, ומנהלת שירות הלקוחות עושה טובה שחוזרת ללקוח מתלונן. למזלי, אני אסרטיבית ובעיקר עקשנית גדולה, והצלחתי לקבל מהם זיכוי בגין חיוב יתר באחת החנויות שלהם. לא נכנסת לשום חנות שלהם יותר.

למעלה