המלצות בבקשה..

Effoliation

New member
המלצות בבקשה..

לשירים שאפשר לשלוח לחברים.. אני אתן דוגמא..: השיר של חברים.. אם אפשר לכתוב לי גם את השם והמבצע, בלי קשר? אני צריכה עוד שירים בסגנון.. נגיד "אני אוהב אותך" אבל לא בין חבר לחברה אלא בין חבות, ידידות.. תודה רבה רבה רבה ר-ב-ה... דניאל ^^

Effoliation

New member
או שזה פשוט ישאר

בדף השני. למה כל-כך מפריע לך שמקפיצים הודעות?

Ice machinE

New member
כי אתה דוחק הודעות של אחרים

אנחנו עוברים גם לעמודים הבאים. זה שהודעה תהיה בעמוד 2 או 5 או 9 לא אומר שהיא לא תיענה. מקסימום אם היא מגיעה לעמודים אחרים אפשר למצוא אותה ולהקפיץ אותה. אבל להקפיץ הודעה שכבר נמצאת בעמוד הראשון זה צומי יתר. נא לא לקחת את מה שנאמר כאן כאילו אני כועס או עצבני, אני מנסה להעביר את המסר של הפורום ולתת לו לזרום

Oren G

New member
השיר של חברים בלי קשר הוא

The Rambradts - I'll Be There For You ולבקשה : Carol King - you've Got A Friend

Effoliation

New member
מעולה מעולה מעולה

אם תזכר בעוד אתה יכול לכתוב פה? או אפילו לשלוח לי מסר? תודה לך!

Chandler Rulz

New member
השיר שפרסמת את מילותיו כנראה ימחק

אז אני אשאיר תשובה פה לכל מקרה שלא יבוא: רמי קלינשטיין - צעיר לנצח לחן טיפה שונה לשיר Forever Young של Bob Dylan.

היסטריה

New member
שיר שאני מאד מאד אוהבת

reach out - I'll be there לא זוכרת מי שר אותו במקור אבל גלורייה גיינור גם שרה אותו. אותי הוא תמיד משמח.

miraclemax

New member
במקור- four tops

יש גם את ג'יימס טיילור- you've got a friend שעשו לו חידוש בשנות התשעים אני יותר מדי עייפה מכדי לחפש מי. וגם קווין- you're my best friend וגם היה לי חבר היה לי אח... עייף לי!!! נעמה.

ornaty

New member
../images/Emo26.gif

chimical brothers -- hey boy hey girl Chaka Khan and Rufus - Sweet Thing Weezer-Island In The Sun Aaliyah-One In A Million Kylie Minogue - I Believe In You Queen - We are the champions Pet Shop Boys - Always On My Mind The Beloved - Sweet Harmony Sheryl Crow - Soak Up the Sun Whigfield - Saturday Night

Effoliation

New member
ממ..

יש שיר כזה שמתחיל שהזמרת אומרת.. אההה כזה.. ואז.. בפזמון זה כזה: אני אהיה שם בשבילך, אני נשבעת! בכל זמן שתרצה אותי אני אהיה שם.. משהו כזה.. באנגלית.. איי בי דאר פור יו איי סוור, אני טיים יו וונט מי איי בי דאר.. סליחה על האנגלית העקומה ממש אין לי זמן להתחיל עם אנגלית..

למעלה