המלצה!

השולח

New member
המלצה!

מכבי נתניה - מכבי פתח תקוה שעת המשחק:17:00 איצדטדיון:הקופסא בנתניה משחק מעניין בין שתי קבוצות טובות שלאחת בעיות קשות והשנייה דווקא לא רע לה. מכבי נתניה שנימצאת במקום ה-8 עם 11 נקודות כמו לפ"ת תירצה לפתוח סיבוב שני טוב עם ניצחון ביתי. מנגד פ"ת שנימצאת במקום ה-9 רק 5 נקודות מהקו האדום נימצאת במשבר רציני מאז הניצחון האדיר על פרטיזן היא לא ניצחה שום משחק בשום מסגרת תגידו אירופה לא אירופה עכשיו לפ"ת אין תירוצים אירופה ניגמרה לשלב הבא היא לא תעלה והיא חייבת להיתרכז אך ורק בליגה ולחשוב איך היא יוצאת מהמשבר. נתניה-פתחה לא טוב את העונה האוהדים כבר צעקו לעטר להיתפטר אבל אז הגיע רצף ניצחונות שהחזיר אותם למסלול וכיום היא ניראת לא רע ביכלל כאשר יש לה חוליית התקפה לא רעה ביכלל שבראש אלן מסודי שנותן את התפוקה כמו שמצפים ממנו+ראזק שמייצב את חוליית הקישור. נתניה ניראת לא רע ביכלל ומציגה כדורגל מעולה רק שבוע שעבר הובילה על חיפה 1-0 עד הדקה ה-76 וניראתה מצויין אבל אז בא הפירוק והיא הפסידה 3-1 האם זה ישפיע עלייה אני לא חושב כי זה היה ברור שהיא תפסיד אף אחד לא ממש ציפה מנתניה להוציא נקודות מחיפה המושלמת. נתניה מגיע למשחק בית קשה מאוד כאשר היא יודעת שהיא הולכת לפגוש יריבה רעבה לנקודות ולחזור למסלול הניצחונות כמו שנה שעברה כאשר פ"ת סיימה במקום ה-2. נתניה אחריי סיבוב ראשון טוב תירצה לפתוח את הסיבוב השני חזק עם ניצחון במיוחד אחריי שאשדוד ניצחה היום ופתחה מעלייה פער של 3 נקודות שנתניה חייבת לסגור אותו אם היא לא רוצה לרדת במיקום שלה. נתניה בבית עם מאזן לא טוב רק ניצחון 1 תיקו ו-3 הפסדים והיא תירצה להתחיל לאזן את זה כי היא יודעת שאם היא תהיה טובה בבית אף קבוצה לא תוכל לעצור אותה וכולנו יודעים מה קרה בשנה שעברה לקבוצות שהגיעו למשחק חוץ בקופסא. מכבי פ"ת-הקבוצה של לוזון נימצאת במשבר רציני, מאז הניצחון הגדול על פרטיזן היא לא ניצחה שום משחק בשום מסגרת ופשוט ניראת רע מאוד, היא מגיעה למשחק אחריי הפסד מביש ללוקומוטיב כאן בבית 4-0 אחריי פירוק טוטל ומשחק גרוע. בלי שום קשר פ"ת ניראת רע מאוד כבר הרבה זמן האם זה קשור לאירופה אין לדעת אבל עכשיו זה כבר לא משנה למה מכבי עפה מהמיפעל ומה שאמור לעניין אותה עכשיו זה רק הליגה ואיך היא חוזרת לעצמה ומייצבת אותה במרכז טבלה ומעלה כמו שנה שעברה. למכבי סגל שחקנים לא רע אבל ניראה שההגנה שלה כבר זקנה מדי וחדירה מדי כאשר עומדים שם מגאמדוב ואיסמעיל עאמר המבוגרים שלאחרונה ניראים חלודים מאוד ועם חלוצים כמו שיש לנתניה כמו אלן מסודי זריזים ומהירים יהיה קשה מאוד להגנה של פ"ת לעצור אותם, עם זאת שבוע שעבר פ"ת הצליחה לשמור על שער ריק במשחק מול מכבי ת"א שניגמר ב-0-0, מכבי פ"ת מגיעה אחריי 2 משחקים רצופים כאשר לא הובקעו בהם שערים אחד האחרון מול מכבי ת"א ואחד לפניי היה ה-0-0 מול בני יהודה בבית מה שאומר שההתקפה של פ"ת לא מתפקדת הבקיע רק 3 שערים בששת משחקייה האחרונים! פ"ת בחוץ עדיין ללא ניצחון העונה מאזנה בחוץ עומד על 0 ניצחונות 2 תיקו ו-3 הפסדים. פ"ת מגיעה למשחק עם סגל קצת חסר שבין השאר לוקומבו יחסר שחקן משמעותי מאוד עבור פ"ת אולי השחקן היחיד שעוד קצת מייצב שם את הקבוצה והוא מאוד יחסר להם. לסיכום: צפוי משחק טוב מצד אחד נתניה תירצה לפתוח סיבוב חדש להציג יכולת טובה עם ניצחון בבית, ומצד שני פ"ת שהרבה זמן לא טעמה ניצחון תירצה לטעום מחר דווקא בקופסא נגד נתניה שזה משחק קשה מאוד. לדעתי צפוי לנו משחק טוב הרבה מלחמה למרות שפ"ת אולי קצת יהיו עייפים מהמשחק ברביעי נגד לוקו, אני מאמין שאוהד כהן ינסה לגבות על הטעות שלו נגד לוקו המשחק והוא יציג יכולת ניפלאה,מצד שני אין לפ"ת התקפה ויהיה להם קשה מול ההגנה של נתניה. אני צופה פה תיקו 0-0 או 1-1 בא בחשבון. ההמלצה שלי היא:X ביחס של:2.60 בהצלחה!!!

ליון בבית העונה :

ליון בבית ב-2005\2006 : טרואה 2-1 ליון 19/11/2005 סושו 1-0 ליון 29/10/2005 אז'קסיו 3-2 ליון 16/10/2005 לאנס 1-1 ליון 22/09/2005 מונאקו 2-1 ליון 10/09/2005 נאנסי 1-0 ליון 20/08/2005 שטרסבורג 1-0 ליון 07/08/2005

beni90210

New member
../images/Emo91.gif

סלטה ויגו-בטיס שבת -18:55 סלטה מגיע מהצמרת הגבוהה, לעומת בטיס שמגיעה מהתחתית שבתחתית. סלטה מגיעה למשחק לאחר הפסד 2-0 לולנסיה, שלא בהכרח הגיע לה, היא לא שיחקה יותר גרוע מולנסיה. סלטה ממוקמת במקום ה-5 בטבלה לאחר 13 מחזורים, עם 23 נק', במרחק של 5 נק' מ-2 המקומות הראשונים, בהם נמצאים ברצלונה ואוססונה, ובמרחק הפרש שערים בלבד מויאריאל שנמצאת במקום ה-3. סלטה פתחה מצוין את העונה עם 4 נצחונות ב-5 המשחקים הראשונים, ביניהם היה הניצחון הענק בברנביאו 3-2 על ריאל מדריד. בטיס מגיעה למשחק לאחר תיקו ביתי עם קאדיס בתוצאה 1-1, אבל היא הייתה צריכה להיות מרוצה מהתוצאה הזאת, עד כמה שזה נשמע עלוב, זה מה שקורה היום, עוד משחק רע של בטיס, כמו שאנחנו רגילים לראות ממנה בליגה כבר הרבה זמן. בטיס ממוקמת במקום ה-19, המקום ממנו יורדים ליגה בסוף העונה, עם 11 נק', אבל היא במרחק קטן מאוד מהיציאה משם, מרחק של 3 נק' מקאדיס שנמצאת במקום ה-13, בהחלט אפשר לומר, שהתחתית צפופה מאוד ובוערת. בטיס מראה העונה 2 קבוצות שונות, בטיס הטובה של הצ'מפיונס ליג, ובטיס הגרועה של הליגה. בטיס כבר 6 משחקים רצופים ללא ניצחון, והיא מגיעה לויגו עם חיסורים רבים, שעדיין לא מצאו להם תחליף, במיוחד בעמדת החלוץ. לעומתה, ויגו מגיעה עם הרכב כמעט מלא, ואיצטדיונה הביתי יקנה לה יתרון עצום על פני בטיס. אני לא רואה את בטיס כובשת, ולדעתי ויגו תכבוש, לכן אני צופה פה ניצחון ביתי, ואולי אפילו בקלות. ההמלצה שלי היא 1 ביחס של 1.80

נראה לי שבטיס תנצח

סלטה היא לא כזאת קבוצה גדולה שתישאר בכזה מיקום(מועמדת מספר 1 לרדת בתחילת העונה)למרות שהיא משחקת בבית אני רואה את בטיס גונבת גול ומסתגרת עד לסיום

נתניה מנצחים!

שכחת לציין שהשחקן הכי חשוב של פ"ת לא משחק והוא עומד גולן עקב השעייה פ"ת מגיעים עייפים, קבוצה קטנה בלי הרבה כושר משחק לדעתי היחס על נתניה שווה ובגדול 2.25 בקופסא נגד קבוצה שנמצאת בירידה רצינית!

hagay321

New member
דווקא אני חושב שמכבי פ"ת מנצחת

אומנם בלי גולן אבל יש לה סגל מספיק גדול... מצד שני נתניה זה מסודי הוא בישל וכבש 80 אחוז מהקבוצה והוא יעדר היום ביחד עם קימוטו ווילנר...אדרי לבד בחוד לא יעשה כלום

ידיעה לגביי נתניה-פ"ת

קימוטו המורחק לא יישחק בנוסף גם אלן מסודי ווילנר המורחק לנתניה אין חלוץ טבעי!!!!! המלצה שלי לא לגעת במשחק איזה טעות עשיתי ששלחתי על זה סעמק

ACE OF SPADES

New member
מזכיר לכולם המלצה של רון קאופמן:

בתוכנית יציעה העיתונות הוא אמר : ואני מצטט: "בני יהודה - הפועל תל אביב : 2 באנקר! " בסך הכל הזכרתי מה שהוא אמר.

oronm316

New member
איזה זין!!! תראו איזו נפילה קטלנית!

התיקו המסריח במחצית שלא היה בליברפול!!!!!!!!! אברטון יחס 3! ניצחה X2 בניוקאסל! תיקו יחס 3! X2 בהנובר, הנובר ניצחו! יחס 3.70!

למעלה