המלצה רותחת ומבעבעת !!!!!!!!!!!!!!!

מצב
הנושא נעול.

gil778

New member

לפידות חלץ +אופציה לפידות חלץ אפ1

כל יום אתה מהלל את הניירות האלה

כל יום אתה מהלל את הניירות האלה
ממש רותח ומבעבע...

dw2322

New member
אתה מוזמן לעדכן בעניינה

אתה מוזמן לעדכן בעניינה
כשמילת המפתח היא לעדכן . אין לי בעיה עם המלצה מנומקת (גם אם דעתנו חלוקות) אבל סתם לכתוב נונסנס חוזר ונשנה מדי X זמן זה לא לעניין. רעיון-אם תוכל למשל לנסוע לשטח ולהעלות צילומים יכול להיות נחמד.

היום כל מובטל עם מעדר

אתה מוזמן לעדכן בעניינה
כשמילת המפתח היא לעדכן . אין לי בעיה עם המלצה מנומקת (גם אם דעתנו חלוקות) אבל סתם לכתוב נונסנס חוזר ונשנה מדי X זמן זה לא לעניין. רעיון-אם תוכל למשל לנסוע לשטח ולהעלות צילומים יכול להיות נחמד.
היום כל מובטל עם מעדר
הופך למחפש נפט... הכי קל זה למכור חלומות... להגשים אותם, זה כבר סיפור אחר. גם אם המנייה תטוס למעלה, זה יקרה רק בגלל ציפיות המשקיעים.

לביא4

New member
אבל מה הרקע להתלהבות?

היום כל מובטל עם מעדר
הופך למחפש נפט... הכי קל זה למכור חלומות... להגשים אותם, זה כבר סיפור אחר. גם אם המנייה תטוס למעלה, זה יקרה רק בגלל ציפיות המשקיעים.
אבל מה הרקע להתלהבות?
אני לא חדש בעולם הנפט, והתנהגות מניות נפט ידועות, אם הן לפני מימצאי קידוח, או משהו דומה - תספר, מניות נפט מזנקות בצורה אדירה כשיש שמועות, אבל כשהמימצאים מגיעים הן מתרסקות. אני צריך רק את השלב הראשון, אז אם אכן יש משהו מעשי וענייני - תספר, הפורום קיים גם בשביל זה.

gil778

New member
מי אמר נפט!

אבל מה הרקע להתלהבות?
אני לא חדש בעולם הנפט, והתנהגות מניות נפט ידועות, אם הן לפני מימצאי קידוח, או משהו דומה - תספר, מניות נפט מזנקות בצורה אדירה כשיש שמועות, אבל כשהמימצאים מגיעים הן מתרסקות. אני צריך רק את השלב הראשון, אז אם אכן יש משהו מעשי וענייני - תספר, הפורום קיים גם בשביל זה.
מי אמר נפט!
זו טכנולוגיה של מפצלי שמן שמפתחים אותה......... מה שטוב בה שמפצלי שמן יש בכמויות והיא פחות מזהמת מנפט. זה לא קשור לנפט! יבואו בעתיד הקרוב הודעות טובות,סיבה מספיק טובה לדעתי.

iky

New member
אולי לאור חוסר ההתלהבות יש משהו ../images/Emo8.gif

אבל מה הרקע להתלהבות?
אולי לאור חוסר ההתלהבות יש משהו

gil778

New member
../images/Emo8.gifלDW קבל עידכון

אתה מוזמן לעדכן בעניינה
לDW קבל עידכון
תגלית מסחרית בלפידות חלץ

מה קורה עם מבחני ההפקה?

מה קורה עם מבחני ההפקה?
כבר עברו מעל שלושה שבועות מאז שהגיעו לשיכבת היעד והודיעו על כוונה לבצע מבחני הפקה, ומאז...גורנישט,שקט שום דיווח! התנהגות מסריחה ,הגובלת (ואוליי לא גובלת) בפלילים! אם ידוע לך משהוא,אשמח אם תשתף אותנו ,אבל קצת יותר בפירוט! תודה!!(דרך אגב,אני מושקע באופ בכמות של 2 מיליון ע-נ שנקנו בשער ממוצע של 2.1 אגורות)

gil778

New member
יש הודעה

מה קורה עם מבחני ההפקה?
כבר עברו מעל שלושה שבועות מאז שהגיעו לשיכבת היעד והודיעו על כוונה לבצע מבחני הפקה, ומאז...גורנישט,שקט שום דיווח! התנהגות מסריחה ,הגובלת (ואוליי לא גובלת) בפלילים! אם ידוע לך משהוא,אשמח אם תשתף אותנו ,אבל קצת יותר בפירוט! תודה!!(דרך אגב,אני מושקע באופ בכמות של 2 מיליון ע-נ שנקנו בשער ממוצע של 2.1 אגורות)
יש הודעה
רותחת ומבעבעת

financeman

New member
אני לא רוצה לקלקל את השמחה אבל...

לפידות-חלץ מודיעה על תגלית מסחרית
הודעה על תגלית נפט מסחרית
א. מה היא הגדרה של כמות מסחרית? ההודעה לא מפרטת ב. לגבי פצלי השמן צר לי לאכזב שמדובר בחומר בעירה לא יעיל ליצור אנרגיה משאבים גדולים של פצלי שמן נמצאו באלג'יריה ואל תשלו עצמכם זה לא תחיף לנפט. אמרי בעבר ואומר שוב- אני מאוד מקוה שכל המושקעים במניה הנל ירויחו אבל תקחו בחשבון שאין קשר בין מחיר המניה (היום) לבין רווחים פוטנציאלים עתידיים, ושוב אם תרצו השקעות רציניות בנפט אשמח לעזור אבל אף אחת מההשקעות לא תהיה בישראל קבלו עובדה אין בישראל נפט בכמות מסחרית

gil778

New member
בפצלי שמן עושים כעת פיתוח

א. מה היא הגדרה של כמות מסחרית? ההודעה לא מפרטת ב. לגבי פצלי השמן צר לי לאכזב שמדובר בחומר בעירה לא יעיל ליצור אנרגיה משאבים גדולים של פצלי שמן נמצאו באלג'יריה ואל תשלו עצמכם זה לא תחיף לנפט. אמרי בעבר ואומר שוב- אני מאוד מקוה שכל המושקעים במניה הנל ירויחו אבל תקחו בחשבון שאין קשר בין מחיר המניה (היום) לבין רווחים פוטנציאלים עתידיים, ושוב אם תרצו השקעות רציניות בנפט אשמח לעזור אבל אף אחת מההשקעות לא תהיה בישראל קבלו עובדה אין בישראל נפט בכמות מסחרית
כדי שהוא יהיה יעיל. אם הפיילוט יצליח אז זו תהיה פריצת דרך מאוד גדולה.

financeman

New member
אל תשלה את עצמך

כדי שהוא יהיה יעיל. אם הפיילוט יצליח אז זו תהיה פריצת דרך מאוד גדולה.
אל תשלה את עצמך
מבחינת ההרכב הכימי זה בלתי אפשרי כבר ניסו בעבר ואין לזה עתיד

מצב
הנושא נעול.
למעלה