המלצה קטנה לכל המעריצים החדשים של אב =)

Nimrod121

New member
אם כבר הזכרת את DayDream.

לאחרונה שמעתי אותו והוא ממש קצר. אורכו 1:39. זה הגיוני שהוא כל כך קצר? או שיש גרסה יותר ארוכה?

Nimrod121

New member
תודה על המידע.

חבל שהוא רק דמו. כי הוא נשמע ממש יפה

Keep Holding On

New member
וואי, כמה שאני אוהב את השירים האלה!

זה מזכיר לי את התקופה שרק התחלתי לאהוב אותה, לפני שלוש שנים, ופשוט מתתי על השירים האלה.

sk8er girl5

New member
DayDream

מצאתי גירסה מלאה של DayDream http://www.youtube.com/watch?v=8NYm1PaKdKM&mode=related&search=

נצל''ש תגידו רק אני לא מת על הדיסק האחרון?

חוץ מKeep holding on שאהבתי מההתחלה וWhen your gone שהתאהבתי בו השבוע לא מצאתי שם שירים טובים..=/

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifלי אין בעיה איתו..

בכלליות את הקודמים אהבתי יותר, אבל גם אותו אני אוהבת כי אחרי הכל, זאת אבריל. אני באופן אישי אהבתי גם I Can Do Better ו-The Best Damn Thing. ואת השירים האלה במיוחד, היו עוד כמה שבכלל לא אכפת לי לשמוע.

Furyhound

New member
חחחח אז יסקלו אותך באבנים שלא הזכרת Innocence

כולם מאוהבים בשיר הזה פה. ואני חושב שבצדק סה"כ. when you're gone דווקא נשמע לי פחות, אבל זה כבר טעם אישי - למרות שהוא קלישאתי לחלוטין ולא מקורי משהו. אינוסנס כן. גם עליי KHO האהוב פה. אמממ השאר, למרות שיש כמה שאני מאד אוהב (וכמובן כמה שההיפך הגמור), אני יכול להבין למה אתה לא אוהב. וכמעט כולנו באותה סירה לגבי girlfriend לפחות זה.

את כ''כ צוקת לגבי WHEN YOU'RE GONE

בדיוק ככה אני חושב, אבל אחרי ששמעתי אותו כמה פעמים נדלקתי עליו.. במיוחד על המוזיקה השקטה...

כע,חזרתי להתאבק :)

תבוא אימון הבא,שבת הבאה,לא זאת.. מזה כיף שם עבדנו על באמפים,ועל לוקאפים,ווייסטלוקים,טייקדאון,יציאה להאמר לוק ברוורסול,וני דרופ על ההאמר לוק,היה בנזונה ד"א הוא עשה קבוצה של מתחילים ומתקדמים,אז הייתי במתקדמים ושם עבדנו על זה

למעלה