המלצה על רכיבה על סוסים בחוות הפקאן

תוכן-מקודם

Member
מנהל
WhatsApp Image 2021-05-18 at 14.25.44 (1).jpeg
התמונה באדיבות אריאל בריל שיווק דיגיטלי

לקראת יום הנישואין הראשון של אישתי ושלי, חיפשתי אטרקציה מיוחדת ששנינו נהנה ממנה, ובעיקר שזו תהיה אטרקציה ייחודית שתלהיב את אישתי ותבין כמה היא חשובה ומיוחדת בשבילי. זה לא היה פשוט, כי עשינו המון דברים כבר, ואנחנו מנסים כמעט בכל סופשבוע לטייל ולעשות דברים מיוחדים ויוצאי דופן, דברים ששוברים את השגרה.

אז נזכרתי שהפעם לא יצא לנו לעשות רכיבה על סוסים לפנות ערב, לקראת השקיעה. כן, מה שנחשב דבר פשוט וסולידי באופן יחסי, דבר שמאפיין הרבה מאוד סרטים רומנטיים ולא מעט זוגות בוחרים לעשות כבר בחודשים הראשונים להיכרות שלהם. אנחנו, לעומת זאת, לא עשינו את זה אף פעם. אז החלטתי שזה רעיון טוב שימצא חן בעיני אישתי

חיפשתי באינטרנט חוות סוסים שמציעה טיולי רכיבה זוגיים לפנות ערב, ומצאתי את חוות הפקאן שבמושב בורגתה בשרון

מדובר על חווה מקצועית המעסיקה אנשי מקצוע ברמה מאוד גבוהה. קראתי לא מעט המלצות על החווה, והחלטתי לפנות אליהם בשביל לקבל הצעת מחיר ולראות מה הם מציעים לי

מהרגע הראשון התרשמתי שמדובר באנשים מאוד ידידותיים, נעימים ונחמדים, צוות מקצועי שחשוב להם שהלקוחות שלהם יהיו מרוצים ויקבלו את מה שהם רוצים. הם לא ניסו למכור לי דברים שהם לא יכלו לעמוד בהם, לא ניסו "למרוח" אותי בסיפורים, אלא הסבירו לי בצורה מדויקת ומפורטת מה בדיוק הם מציעים לי ולמה זה משתלם לי

על פניו ההצעה היתה מאוד פשוטה, אך לפעמים עדיף לקבל הצעות פשוטות ואמינות, מאשר הצעות מורכבות אשר מתגלות כחסרות בסיס.

הצוות בחוות הפקאן, הציע לי טיול זוגי למשך שעה, עם אפשרות להאריך אותו במידה ואנחנו מעוניינים (היינו צריכים להודיע על כך מראש). עם אפשרות לעצור במהלך הטיול, לשתות ולאכול, ולחזור אל החווה

קיבלתי את ההמלצה עליהם מהמאמר שבאתר MYNET נתניה, שדיבר שם על רכיבה על סוסים לילדים בנתניה. הם סיפרו לי על המסלולים, על הנוף שרואים בדרך, וכמובן עד כמה זה רומנטי ומיוחד. החלטתי ללכת על זה. סיכמנו יום ושעה והם הסבירו לי איך להגיע אל החווה ומה עלינו להביא לרכיבה

לא סיפרתי לאישתי דבר, רק אמרתי לה שלא תכנן שום דבר ביום המיועד, אני מכין לנו הפתעה. מאחר וזה יום הנישואים שלנו כאמור, היא לא חשבה אחרת ובאמת לא תכננה דבר

איך היה לנו בחווה?

כבר כשהגענו לחווה והצוות במקום קיבל את פנינו, היה ברור לשנינו שהולך להיות מאוד נעים ונחמד, ואנחנו הולכים ליהנות מחוויה ייחודית. הצוות קיבל את פנינו בשמחה, הסביר לנו בדיוק מה הולך להיות, וליווה אותנו אל הסוסים

שם פגשנו שני סוסים בריאים, חסונים, חזקים, שמחנו לפגוש אותם והם שמחו לפגוש אותנו. לא היינו צריכים להסתובב הרבה בשביל לראות שהמקום נקי, מסודר, מאוד היגייני, הסוסים נראו בריאים וחזקים, היה ברור לנו שכאן מטפלים בסוסים בצורה מאוד יפה והם זוכים לבית חם ואוהב

אחרי כמה דקות של היכרות עם הסוסים והצוות, עלינו על הסוסים והתחלנו ברכיבה. זה לא היה פשוט, מאחר ולא היתה לנו היכרות מוקדמת איתם, אך הסוסים מהר מאוד התרגלו אלינו ונתנו לנו לרכב עליהם בצורה שקטה ושלווה. יצאנו מהחווה אל השבילים, כפי שהוסבר לנו, ובמשך למעלה משעה רכבנו ביחד, נהנו מחוויה מאוד ייחודית ומרשימה

במהלך הרכיבה עצרנו בכמה וכמה מקומות, הן בשביל לצפות על הנוף, הן בשביל להצטלם וכן בשביל להרים כוסית ולאכול משהו. לקחנו איתנו אוכל ושתייה לטיול, וזה היה מאוד מיוחד, לעצור בצד הדרך, כשהסוסים עומדים בצד ואנחנו בשלנו

כאמור, רכבנו במשך קצת יותר משעה, וחזרנו אל החווה. שם קיבל אותנו הצוות בשמחה, שאל אותנו לשלומנו ואיך היתה הרכיבה. מאוד נהנו ושמחנו לספר להם על כך, בדיוק כפי שאני שמח לספר לכם על חוות הפקאן, על הצוות במקום ועל הרכיבה

אין לי ספק שזו היתה חוויה שנזכור עוד הרבה זמן לטובה, וסביר להניח שנחזור עליה שוב בעתיד.

שנינו לבד, וביום מן הימים כשיהיו לנו ילדים, נחזור לשם איתם בשביל שגם הם יוכלו ליהנות מרכיבה על סוסים בשטח

אני רוצה לומר לכם, הרבה פעמים יצא לנו לעשות פעילויות ואטרקציות שונות שמתאימות לזוגות צעירים, אך מעולם לא נתקלתי ביחס כל כך טוב, כל כך תומך ועוזר. מעבר לזה, רואים שהצוות במקום מאוד אוהב את העבודה שלו ומאוד אוהב סוסים

חשוב להם שהם יקבלו אהבה, יקבלו תמיכה, וייהנו מתנאים טובים. כל מי שפוגש בסוסי החווה, יכול לראות שהם מצב מאוד טוב, ונעים להם בחווה. זה עושה הרגשה טובה, לא רק עבורם אלא גם למי שמגיע אל החווה, כמונו, לרכב פעם אחת וירצה לחזור להם שוב. אנחנו נחזור בוודאות!

ממליץ בשמחה להתקשר:

0544420040

או להשאיר פנייה באתר והם יחזרו בקרוב

https://pekanfarm.co.il/horse-ride-for-kids/

למעלה