המלצה על עגלת תינוק

ברברבר

New member
המלצה על עגלת תינוק

שלום לכולם,
אנחנו מעוניינים לקנות עגלה קלה, קומפקטית ושמת קפלת בקלות, והצלחנו לצמצם את האופציות לבייבי ג׳וגר, ברייטקס ואינגלזינה.
נשמח לשמוע המלצות, יתרונות וחסרונות ודעות על איזו עגלה מומלצת (גם אם יש אחרת שלא בין ה-3 האלו)
תודה ושבת שלום!

flash99

New member
אלה היו גם האופציות שלנו

בסוף הלכנו על האינגלזינה...
אהבתי את האמבטיה שלה, את המצבים ברגליים והקיפול אחלה (למרות שגם האחרות מאוד קלות לקיפול).
נראתה לי איכותית יותר יחסית למחיר, אבל עוד לא ילדתי אז אין לי ביקורת פרקטית עליה :)

babkas

New member
היי,

אני עם בייבי גוגר סיטי מיני כבר שנתיים וחמש.
מאוד מרוצים, קלה לתפעול, קלת משקל ונוחה לכולם. לגבי היציבות היא בסדר ויותר יציבה ממה שהיא נראת. אני עושה איתה הרבה קניות לומדים מהר מאוד את נקודות הטורפה ואיך לאזן אותם.

אמא שלי עובדת אצל משהי שיש לה את הבייטקס שנראה כמו בייבי גוגר ומאוד לא מרוצה. לפני זה היא עבדה אצלי במשך שנתיים והיית מרוצה מהסיטי.

אנחנו הזמנו בשבוע שעבר את הבייבי ג׳וגר

הברייטקס הייתה לנו נמוכה מידי, והאינטגרלי זינה יקרה יותר.
הצבעים של הג׳וגר היו יכולים להיות מעניינים יותר, אבל לא כזה משנה לנו.
גם קיבלתי המלצות על הג׳וגר ממישהי שהייתה לה את העגלה הזו, וגם אהבתי את קלות העגלה והקיפול

ani116

New member
אנחנוהלכנו על הברייטקס

רק כי היא קצת יותר יציבה מהסיטי מיני לפי מבחן העגלות וגם הבדים שלה יותר נעימים.
אינגליזינה איבו (נדמה לי) - א. יותר יקרה (למרות שגם יותר יפה) ב. המוכר בשילב ישר אמר לנו שאם אנחנו מחפשים איכות שנלך על הברייטקס ולא עליה.

אלו היו האופציות שלי

האינגלזינה היתה יקרה יותר ורק אחרי ששיחקתי עם הברייטקס והבייבי ג'וגר בחנות בחרתי בברייטקס כי היא היתה יותר נעימה, אגב, בעיני לא היה הרבה הבדל בין הברייטקס לבייבי ג'וגר.

ברברבר

New member
תודה על התשובות

נראה שאנחנו לא היחידים עם ההתלבטויות האלו :)
ומכיוון שהדעות עדיין חלוקות נמשיך להתלבט מעט ובסוף נכריע על אחת האופציות פה.
תודה שוב!

טאיטאי של ביבה-ביבון

היא כיום הכי קלה בשוק ומזכירה מאוד את הברייטקס/ג'וגר
אנחנו הלכנו עליה ומקווים לא להתאכזב

למעלה