המלצה על עגלת תאומים

המלצה על עגלת תאומים

אני יודעת שכבר יש כאן כזה שירשור אך הוא לא התפתח לכשי המלצות...
אני מבררת על עגלות כבר שבוע אבל הייתי שמחה לשמוע כאן מניסיונכםן האישי..
מה מומלץ.. ? חשוב לי קלות ונוחות פתיחה סגירה (אנחנו נוסעים הרבה להורים עם העגלה) ואני ממש מרגישה להאמבטיה יכולה לשפר נוחות ואפילו להוות מיטה ללילה לחודשים הראשונים. (כך עשיתי עם ביתי הגדולה כשנסענו לשבתות..) מה אתן ממליצות?

איך שמים תינוק בגיל אפס ב"טיולון" ובלי אמבטיה? אשמח להבין איך הסתדרתם
והאם עדיף ללכת על הרעיון של עגלה להתחלה- לחודשים הראשונים ואחכ להחליף? או שיש כזה דבר עגלת תאומים לטווח ארוך ?

תודה.. סליחה על החפירה

nonich

New member
המלצה

אני יכולה להמליץ לך על העגלה שיש לנו, במבלרייד. הבנות כבר בנות שנתיים ואני עדיין משתמשת בה.
החיסרון היחיד שיש לה לדעתי זה המשקל שלה, אבל התרגלתי (אני נוסעת הרבה באוטו).
אני שכרתי אמבטיות, והשתמשתי בהן עד כמעט גיל חצי שנה. אני לא יודעת איך אפשר להסתדר בלי אמבטיות כשהם כאלה קטנים...

יש עוד כמה שיקולים שאני לא יודעת אם לקחת בחשבון
וכשמדובר בעגלות תאומים הם די משמעותיים.
עגלות תאומים שבהן הילדים יושבים זה לצד זה הן די רחבות, ולכן חשוב לקחת בחשבון אם יש לכם מעלית או את רוחב דלת הכניסה - כי זה יכול לצמצם לך משמעותית את המבחר.
לעומת זאת, עגלות שבהן הילדים יושבים אחד מאחורי השני הן צרות יותר אבל ארוכות מאד וגם את זה צריך למדוד ולראות שאין לכם מגבלה.
עוד דבר - את מדברת על נסיעות תכופות להורים - חשוב שתבדקו לא רק את נוחות הקיפול של העגלה אלא גם את גודל העגלה המקופלת ביחס לתא המטען של האוטו. אני מציעה לכם ממש לנסוע לחנות ולבקש מהם לבדוק אם העגלה נכנסת לתא המטען. אני מכירה כמה הורים לתאומים שפסלו עגלות פשוט משום שהן לא נכנסו להם לתא המטען של הרכב.
מעבר לכך, יש שונות מאד גדולה במחירי העגלות.
לנו היתה בהתחלה את הבוגבו דונקי שהיא מאד יקרה ולאחר מכן החלפנו לקוקו ביבה שהיא משמעותית יותר זולה.
מבחינת ההמלצה שלי, בעגלות שבהן אני התנסיתי -
הבוגבו היא עגלה כבדה, והקיפול שלה הוא לא מאד קל, במיוחד לא בשלב האמבטיות, אבל כיוון שלי היה מאד חשוב לא לוותר על האמבטיות החלטתי לוותר על נוחות הקיפול וללכת על העגלה הזו. מבחינת הנוחות שלה - היא מדהימה. היא יציבה, היא נוסעת בקלות בכל משטח, יש לה בולמי זעזועים טובים.
בסביבות גיל שנה קנינו את הקוקו ביבה שהיתה אמורה לשמש כעגלה נוספת אצל סבא וסבתא, אבל בסופו של דבר נשארה כעגלה העיקרית שלנו כיוון שהיא משמעותית יותר קלה (מבחינת המשקל שלה), הילדים מאד מאד אהבו את הישיבה בה, והיא פינתה לנו המון המון מקום בתא המטען של האוטו... אני לא הייתי בוחרת בה כעגלה לחודשים הראשונים כיוון שחלק ניכר מהתאומים נולדים פגים או קטנים יחסית, ואני כן רואה חשיבות בעגלה שתהיה מאד יציבה עם אמבטיה טובה (שלפחות בזמן שאנחנו השתמשנו בעגלה - לקוקו לא היתה בכלל אמבטיה).
אני יודעת שיש הרבה שמוותרות על האמבטיה, מוסיפות מזרון לעגלה ומשכיבות כך שה"מדרגה" שמשמשת לרגליים מקופלת כלפי מעלה וכך סוגרת את המושב. אני לא אוהבת את הפתרון הזה, במיוחד לא לקטנטנים במיוחד.
בדיעבד, לא חושבת שהייתי משנה משהו. בהחלט הייתי הולכת שוב על הבוגבו כשלב ראשון, ובהמשך מחליפה לעגלה/טיולון קל יותר. אבל צריך לקחת בחשבון שמדובר בהוצאה משמעותית וכפולה.

תודה רבה על התשובות! ושאלה אל סנאפ אנ גו..

הוספתן לי המון ידע והוספתן עוד משקל לחשיבות האמבטיות יותר ממה שכבר
חשבתי לפני.

ובהחלט ננסה להכניס את העגלה לטא המטען... :)

ושאלה נוספת, איזה סלקלים מתאימים לסנאפ אנ גו?
והאם יצא לכן להשתמש..?

תודה!

סנאפ אנד גו

תלוי איזה דגם של סנאפ אנד גו וגם איפה את קונה, בארץ או בחו"ל
כשאת קונה, בד"כ רשומים לך הסלקלים התואמים לזה ועקרונית, בארה"ב זה בא עם מספר מתאמים (צירים) שמאפשרים שימוש עם סלקלים שונים.
אבל בהחלט חשוב לקנות סלקלים תואמים.
אנחנו השתמשנו וזה הציל אותנו. כל המעברים בהתחלה בין אוטו לדירה. ליציאות מהירות. זה מאוד עזר והיה נוח.
לא יכול להחליף טיול בעגלה רגילה, אבל פיתרון מאוד פרקטי להתחלה

למעלה