המלצה על ספר שווה במיוחד!

MadonnaFan

New member
רומח הדרקון רוקס!!!

אני קוראת בערך שני ספרים בשעה, ככה שאני יכולה להביא לך הרבה יותר מדי ספרים מומלצים, אז אני רק אמליץ לך על הסדרה המותחת-מדהימה-עוצרת נשימה-מרגשת-מסתורית-מעולה שאני קוראת עכשיו... רומח-הדרקון!!! חשוב מאוד- אתה חייב להתחיל מהרשומות, שזה שלושת הספרים הראשונים, אחרת לא תבין כלום. הספר הראשון נקרא ``דרקונים של דמדומי הסתיו``. ספר יפהפה! מומלץ מאוד! ^מעין חצי-עלף, נושאת הרומח^

אני כבר אתחיל לקרוא אותו

וגם את הסמירליון או איך שלא תקראו לזה... אני רק מקווה שאין לי קנס יותר מדי גדול בספרייה... אאוץ`!

PopPy

New member
את יודעת למה אני לא קוראת את זה?

אני פוחדת שיקרה מצב בו לא כל הספרים יהיו מתורגמים או יגיעו לארץ ואז אני אתאהב בזה ולא יהיה לי איך להמשיך, אם מישהו יוכל להגיד לי אם כל הספרים הגיעו לארץ זה יעזור לי, אגב, כשהגעתי לסיפרייה וחיפשתי את הספר (כבר מזמן המליצו לי עליו) שאלו אותי ``רומח מה?``, אולי שם הסופר/ת יוכל להועיל לי קצת :) |S| פופי |S|

MadonnaFan

New member
שם הסופרים:

מרגרט וייס וטרייסי היקמן (הם בעל ואשה, דרך אגב). ואין סיכוי שתיתקלי בבעיה כזאת, כי כל הסדרה תורגמה לעברית. וכדאי לך לחפש בספרייה באזור ``פנטסיה`` או ``מדע בדיוני`` (זה לא מדע בדיוני אבל יש אנשים טמלים שמקטלגים כל מה שדמיוני כמד``ב, כמו בספרייה שאני מנוייה בה למשל... במתנ``ס קרית אונו... אגב קרית אונו כל הזמן של משבר המים צרחו את השם שלנו ברדיו ואמרו שאנחנו הישוב היחיש עם המים הנקיים... תקנאו תקנאו...) ^מעין חצי-עלף^ ^שמי שקרא את רומח הדרקון יודע מה זה אומר...^

shai.m

New member
אוף?

אם את אומרת אוף על זה שאת צריכה ללכת לסיפריה, למה את הולכת לסיפריה? ``תשוקה היא חולשה`` -מדלן. (אין כל קשר בין הציטוט להודעה ולנאמר בא..)

בגלל שחם אצלנו!-עם תוכן

והספרייה רחוקה ממני 250 מטר! אני לא אעמוד בזה!!! וחוץ מזה, א-מחר (היום) יום שבת. ב-אני ישנה בשעות שהיא פתוחה

שי!!!

New member
קראתי...

קראתי ``רומח הדרקון``-אבל לא את כל הספרים... קראתי את כל שישית המפגשים, את דמדומי סתו ואת הספר הראשון של סדרת התאומים.... ולדעתי כדאי דוקא להתחיל מהמפגשים... אני מתכוון הקיץ לקרוא את כל הרשומות...

פגעסוס

Well-known member
עוד ספר מומלץ....

אומנם מוכר מאוד, אבל אי אפשר להמליץ על בפרים בלי להזכיר אותו.... חולית!!!!!! ורוב המשכיו.... GYXOIO שהולך לישון כי מחר הוא חייב לקום ב 6:15 וללכת לעבודה... לילה טוב.

שי!!!

New member
מוכר מאוד...

``חולית`` אכן מוכר מאוד...אבל הוא גם ספר טוב מאוד לפי מה ששמעתי...זה אחד הספרים שאני רוצה לקרוא הקיץ....

Iris-1

New member
מבקשת לדעת וחדשה כאן.

האם הפורום מוקדש להארי פוטר או כל הספרים הבדיוניים? באשר לשאלה שלך שר הטבעות ספר מאד ישן נחשב אין ואהבתי מאד. את רוצה המלצות נוספות יש את כל הסדרה שתורגמה על ידינו ונמצאת למכירה ברשת באג סיסטם - לא מוצאת כרגע . ממליצה על הספרים של טרי פראצ`ט אם אתה אוהב את הסגנון. כמו כן ממליצה על שער המוות בהוצאת אופוס (3 ספרים). קריאה מהנה. דרך אגב הארי פוטר האחרון שיצא - מצויין!!!!!!!!!!

שי!!!

New member
מוקדש להארי פוטר...

אבל מותר קצת לחרוג...כל עוד זה נושא שמעניין את הרוב...

שי!!!

New member
הספרים של אגאטה כריסטי טובים...

אףפעם-אף פעם אי אפשר לגלות מי הרוצח!

Blackice

New member
אוו זה נחמד... בוא נראה...

אני מניח שבמקום הראשון יהיו הספרים של דגלאס אדאמס (סדרת מדריך הטרמפיסט לגלקסייה והספרים של דירק ג`נטלי) וכמובן הספרים של טרי פראצ`ט (הממ... קראתי איזה 10 מסדרת discworld וכולם היו ע-צ-ו-מ-י-ם, אבל יש איזה 30 ספרים בסידרה הזו והוא עוד כותב.... שיבורך :) ). גם הספרים של זילאזני שווים, ואם אני לא טועה כבר ציינו אותם. אני גם אולי אציין את סידרת רייבנלופט, שיש בה כמה ספרים מאוד מוצלחים כמו ``ערפד הערפילים`` של כריסטי גולדן. מסדרת רומח הדרקון יצא לי לקרוא רק את האחרון (משהו כמו דרקוני להבת קייץ אני חושב) והוא היה ממש נחמד. אה, וגם יש שני ספרים ,של ג`ק צ`וקר אם אני לא טועה, ``חצות בבאר הנשמות`` ו``גולים בעולם הבאר`` . אני מאוד אהבתי אותם, יש בהם רעיונות ממש שווים. וזהו. אני חושב. לבינתים, לפחות. Blackice

למעלה