המלצה על ספר שווה במיוחד!

שי!!!

New member
המלצה על ספר שווה במיוחד!

יש לכם שספר ממש טוב?-מעניין?מצחיק- מותח? איך קוראים לו ומה שם הסופר? ואני לא מצפה לספרים שכולנו מכירים וכולנו יודעים שהם יפים-אני רוצה המלצה על ספר שלא מוכר-כי את המוכרים גם אני מכיר.... (שר הטבעות נחשב למוכר...)

פגעסוס

Well-known member
ספרים מומלצים

הנה לינק לרשימת ספרים. כולם מומלצים... חלקם מוכרים וחלקם לא...

Panther

New member
ספרה \ מייקל קרייטון

זה ספר מדע בדיוני עכשוי וריאלי, כלומר לא כמו מדריך הטרמפיסט לגלקסיה שמדבר על רובוטים מדברים ויצורים מוזרים שהופכים לשליטי היקום. זה ספר מדהים, (הסרט קצת פחות, בהשוואה לספר) שמשלב הרבה תחכום ופסיכולוגיה. הסופר כתב גם את קונגו, פארק היורה, העולם האבוד ועוד.

פגעסוס

Well-known member
זה מייקל קרייטון או מייקל קריצ`טון?

אני חושב שמייקל קריצ`טון אבל אני לא בטוח...

Nagini Potter

New member
ספרה? שידרו משהו כזה בטלויזיה לא?

לא מזמן זה היה..... אם הסרט `ספרה` מבוסס על הספר הזה אני לא הולכת לקרוא אותו..... כשנגמר הסרט אני פשוט ישבתי שם בפה פעור מתדהמה ובמשך חמש דקות לא הצלחתי לזוז... פחד מוות!!!! Nagini Potter

Panther

New member
כן כן זה זה!!!

אל תדאגי זה לא מפחיד בכלל. זה לא הקטע של זה. האמת היא שלספר קוראים ``כדור``, לסרט שמבוסס עליו קוראים ספרה. סרט מדהים, אני כשראיתי אותו בפעם הראשונה גם נדהמתי, אבל לא דווקא מפחד. כדאי לך מאוד לקרוא. 1. בגלל שספרים הרבה פחות מפחידים מסרטים. 2. כי זה לא הקטע של זה בכלל, להיות סרט מפחיד. חפשי את הספר כדור של מייקל קרייטון\קריצ`טון

Nagini Potter

New member
מה שמפחיד כאן זה הרעיון........

שכל דבר שאני מפחדת ממנו פתאום ייתגשם? זה הדבר הכי נורא שיכול לקרות לבן אדם, לא? ולספרים יש המון השפעה עליי, ואני נבהלת מאוד בקלות...... Nagini Potter

Blackice

New member
לא ממש. בספר זה ממש שונה

ובעצם כל דבר שאת חושבת יכול להתממש לפי בחירתך. כל דבר שתדמייני- יהפוך למציאות. מרגע שאת באמת שולטת בעצמך. הבעיה היא שבני האדם לא שולטים בעצמם -כל- הזמן ולכן זה מסוכן. ולגבי השם- באנגלית קוראים לספר Sphere כלומר כדור (תלת מימדי) ואת הספר תרגמו לכדור ואת הסרט לא. ואם יש התלבטות בין הספר לסרט אני מאוד ממליץ על הספר. Blackice חדש פה אבל כבר מתלהב מהפורום הנחמד הזה :)

בתור תולעת מוצהרת, אני ממליצה על- ו

הנה רשימה שאולי תהיה ארוכה במיוחד... אני מחטטת בכל רחבי החדר שלי, שיש בו איזה 100 ספרים... 1-נרניה-זאת סידרה של 7 ספרים. חביבה מאוד. אין לי מושג מי המחבר... 2-זאבל-חביב מאוד, התחלה טיפה קשה. ננסי קריקוריאן 3-סידרת מעגל הקסם-רנדל מטירת דון-חביב מאוד, בנושא של כשפים. לא כמו הארי פוטר, אבל חביב. 4 בסידרה בעברית בינתיים. דברה דויל וג/אמס מקדונלד (ולא, הוא לא מקים מקדונלדס) 4-יש ילדים זיגזג-ספר חובה!!! דויד גרוסמן 5-מישהו לרוץ איתו- גם ספר חובה! דויד גרוסמן 6-אנימורפס-לייק דההה! ק.א. אפלגייט 14 ספרים בסידרה 7, 8 ו-9- הקוסם מארץ ים, הקברים של אטואן, החוף הרחוק ביותר- אני מכורה במיוחד ל``הקברים של אטואן`` חובה! 10-קונץ פונץ`-טיפה ילדותי, אבל משעשע מאוד לא חובה, חביב ביותר. מיכאל אנדה 11-ביטחון עצמי- חביב ביותר- גלילה רון פדר-עמית 12-דפי תמר-חביב ביותר. דבורה עומר 13-אורה הכפולה-חובה! אריך קסטנר 14-צ`רלי והשוקולדה-חובה ביותר! רואלד דאל 15-המצחיקה עם העגילים-ספר יפה וטיפה רגשני... חובה! יעל רוזמן. ואלו היו מעט מאוד מכל הספרים הנהדרים שיש לי בחדר!

LuNaTiC

New member
משום מה חשוב לי להגיב על אנימורפס

חחח אני קראתי יותר ממה שיצא בעברית... והכי הכי כדאי ספר 15, הוא ממש יפה וחמוד..... תגידי, את חושבת במקרה רייצ`ל ומרקו מתאימים? סתם מחשבה...

LuNaTiC

New member
איציק 60273076

כן זה כל כך חמוד איך שהם עושים את זה... וספר מספר 15 טיפח אצלי עוד ציפיות... את חייבת לקרוא אותו!! את יודעת מה מרקו מגלה שם??

Nagini Potter

New member
מה העלילה של ספר 15?

אבל אל תגלי לי כל מיני סודות.... אני אוהבת לנסות לנחש אותם במהלך הספר.... למשל פעם אמרו שויסר אחת היא בת אדם, וישר חשבתי שהיא אמא של מרקו, אין לי מושג איך הגעתי לזה...... Nagini Potter

Nagini Potter

New member
אבל לא יהרוג אותי אם רק תגלו לי

את העלילה הכללית, נכון? פליייייייז........ Nagini Potter

לא!

לא לא ולא! אני לא מסכימה! אסור לגלות סיפורים של ספרים! יש לי חברה (גלית) שלא יכולה לקרוא ספרים בלי לדעת מה קורה בסיפור מסיפורים של אנשים אחרים! טמטום...

LuNaTiC

New member
אוקיי.... אני לא הולכת להגיד כלום!!

אני רק ממליצה לכם... לקנות את ספר 15!!! משום מה אני לא חושבת שיתרגמו אותו... אז תקנו אותו באנגלית, כי הוא נורא יפה!! גם מבחינת החיות - כרישים, שזה לא משנה שאני אומרת כי גם ככה יש ציור על העטיפה- שאני נורא אוהבת... אני ממש אוהבת חיות ים!!! ובמיוחד כרישים... הספר ממש חמוד מבחינתי כי מרקו מספר אותו אז זה נחמד, וגם.. יש משהו.... בעלילה... אז תקראו!! באנגלית, אם אין בעברית... זה לא קשה... -ענבל-

למעלה