המלצה על ספר ושאלה

ladyL

New member
המלצה על ספר ושאלה

ברצוני להמליץ על "נצחיות מודעת" שיחות עם ראמאנה מהרישי ולשאול האם מישהו מכיר ספרים אחרים שלו שתורגמו לעברית תודה

יוגי בר

New member
עוד על שרי באגאוואן ראמאנה מהרישי

שלומות לליידי. אכן, בין הספרים שהשואף הרוחני חייב להניח אצלו תדיר מצוי לשרי ראמאנה מהרישי מקום של כבוד. נסי את שני הספרים שבאים וכרוכים יחד בספרון צנום אחד. (צנום אבל איזו עוצמה רוחנית ככירה מפכה כמעיין מים חיים מכל מילה ומילה: 1. תורתו של מהרישי 2. מי אני- nan yar וכמו שנאמר בפתיח של הספר: "הצגת המציאות האמיתית בבהירות ובהגיון גדולים ממומשת בדפים אלה, כיון שמצד אחד שרי ראמאנה מדבר מתוך ההתנסות הגבוהה ביותר, ומצד שני הוא מגיש אותה מנקודת הראות ויכולת ההבנה של האיש הפשוט המחפש את האמת המוחלטת. הספר יצא לאור ע"י האגודה הבינלאומית לפיתוח המודעות ת.ד 4937 חיפה. בהצלחה בברכה ואהבה יוגי בר

ladyL

New member
הי יוגי בר שאלה בקשר לראמאנה../images/Emo140.gif

האם הספרים שציינת יצאו בעברית? כי התעניינתי בעידן החדש לפחות לגבי מי אני ואין להם מושג על מה אני מדברת. באיזה הוצאה יצא הספר תורתו של מהרישי ומה פירוש nan yar ? האם ראמאנה מהרישי הוא אחד המאסטרים הגדולים? הקריאה ב"נצחיות מודעת" היא מרתקת תודה

יוגי בר

New member
ראמאנה מהרישי

ליידי יקירתי אנא קראי בתשומת לב את הודעתי הקודמת. למענך היא היא שוב. ונתחיל מהסוף להתחלה: 1. שרי ראמאנה מהרישי הוא, ללא צל של ספק, אחד המאסטרים הגדולים שחיו במאה ה-20. ( 1950- 1879). זהו ענק רוחני שחי בהודו במודעות טהורה ומוחלטת. קדוש אשר מימש את את מהותו האלוהית בגיל 17 וחי בהוויה זו ברציפות מתמדת עד ליום שבו נטש את צורתו הארצית. 2. הספרים שציינתי יצאו בעברית 3. ההוצאה הרשומה היא "האגודה הבינלאומית לפיתוח המודעות" ת.ד 4937 חיפה. הזכויות לפרסום ספריו של ראמאנה מהרישי שייכות לשושנה שופרוני כדי להשיג אותו( אלו שני ספרים בספרון אחד) תצטרכי, מן הסתם, לכתוב אליה לכתובת הנ"ל. מה לעשות? ולעידן החדש? הניחי לעידן החדש להתחדש לבד. 4. פירוש nan yar הוא כאמור: מי אני? 5. כל מילה היוצאת מפיו של הקדוש הזה אכן תמציתית ומסוווגת כחוכמה אופנישדית חוכמה שהוא עצמו ההתגלמות העליונה ביותר שלה. לסיכום יקירתי, מאחל לך חיפוש נעים, כייפי, ומרתק ביותר. חבל על הזמן. חפשי ותשיגי. שווה כל רגע. בהצלחה בברכה ואהבה יוגי בר

למעלה