המלצה על טיולון

דוסי23

New member
המלצה על טיולון

הי- אני עדיין לפני לידה (שלישית)...בן זוגי טס בעוד חודש וחצי לארצות הברית...וחשבתי לקנות שם טיולון. אנחנו צריכים טיולון קל משקל שמתאים מגיל חצי שנה בערך(כלומר- לא טיולון שמיועד רק לישיבה)
ורצוי שיתקפל ממש קטן- או למטריה או קיפול קטן כזה שנכנס למטוס. בקיצור- מצד אחד קומפקטי ומצד אחד שיתאים לתינוק בן כחצי שנה.
האם יש למישהי המלצות...והאם באמת כדאי לקנות בארצות הברית....וגם איך ואיפה...?
תודה מראש...

mikmik291

New member
יויו (yoyo)

היא מתקפלת לגודל של טרולי, אפשר לקחת אותה כמו מזוודה.
אני יודעת שבארה"ב היא יותר זולה מבארץ אבל איפה בדיוק אין לי מושג.

לנו היה צ'יקו Liteway

לטענתם הוא מתאים מגיל לידה, לי הרצועות הרגישו לא הדוקות מספיק לתינוקות קטנטנים.
שלנו נפתח עד 170 מעלות, אבל למיטב ידיעתי הדגמים החדשים יותר נפתחים עד 180. בכל מקרה גם 170 זה לגמרי שכיבה.

debby12

New member
מנהל
לא היה לי מעולם טיולון

אבל הנה מה שעלה לי משהיקשתי YOYO באתר של אמזון
https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_...r&sprefix=yoyo+str,aps,238&crid=3A918KRNSFCVI

לדעתי הכי טוב שתזמיני ברשת משהו שיגיע עבורו למלון או המקום שבו הוא ישהה - ככה תוכלי לבחור בדיוק את הדגם/צבע/ווטאבר שמתאים לך וגם הוא לא יצטרך לכתת את רגליו ולחפש.

שתהיה לידה טובה ומעצימה!!

נ.ב. אין לי מניות באמזון. אני מניחה שיש עוד מאות אתרי קניה ברשת שיכולים לבצע את אותו הטריק.. אחרי שתדעי איזה טיולון את רוצה, אני ממליצה להציץ באתר של היצרנית שלו, בד"כ יש שם הפניות ל"איפה אפשר לקנות"

דוסי23

New member
תודה

בדיוק מה שחשבתי לעשות- כדי לא לסבך אותו בחיפושים...תודה! אני אבדוק את YOYO

כולן נשבעות ביו יו- אישית הוא נראה לי לא נוח וקטן מידי

מתאים לגיל צעיר, אבל נגיד הבת שלי עכשיו בת שנה ושלושה חודשים והיא גדולה יחסית מבחינת מימדי הגוף והיה ממש צפוף לה.
&nbsp
אנחנו מתכננים לקנות לה את זה-
https://www.amazon.com/2018-UPPAbab...&sr=8-17&keywords=uppababy+stroller+2018&th=1
&nbsp
זו עגלה קלה יחסית ויש לה רצועה שאפשר לשים על הכתפיים כשנושאים אותה. היא מתקפלת ממש בקלות (ואני מסתבכת על קיפול עגלות חח, אין לי עדיין מושג איך מקפלים את הבוגבו שהייתה לנו ועכשיו יש לנו מקלארן שאני רק יודעת לפתוח אותה ממצב סגירה, לסגור עוד לא גיליתי איך :p), מתקפלת קיפול מזוודה כך שאפשר לקחת למטוס ויש לה אחיזה ממש טובה מבחינת זה שאפשר לתלות עליה תיק והיא לא ישר תיפול.

נחמנית

New member
אין לי מושג בנושא יויו, אבל אפה בייבי מעולות

האפה בייבי הגדולה שלנו החזיקה 7 שנים! החברים נהנו מאוד מהטיולון שלהם בנוסף לעגלה הגדולה. אנחנו קמצנים קנינו טיולון הכי זול שמצאנו בטויס אר אס באיזה מבצע חיסול שהיה שם. במקרה זה היה של מקסי קוזי. לא הכי קל, אבל יכול להשכב אחורה עד 170 מעלות (חשוב אצלנו כי הילדים ישני בעגלה) ויש מספיק מקום בסל למטה (גם חשוב אצלנו כי אנחנו שונאים לסחוב דברים על הגב וכשהולכים לגינה לוקחים מלא שטויות). לא ממליצה כי סתם גדול יחסית, אבל אולי בגלל שזה גדול תמיד יכולנו לקחת עד דלת המטוס ולקבל חזרה בירידה ושורד כבר 8 שנים (!!!) בשלג, גשם ושמש (לפי העונות) וכמות טיסות שאני כבר לא מסוגלת לספור.

זו עגלה שונה לגמרי מהאפפה בייבי- דומה ליויו אבל יותר יציבה

מתקפלת ממש בקלות וביד אחת וכנ"ל לגבי הפתיחה.

נחמנית

New member
אני יודעת, לאפה בייבי יש המון מוצרים

זו חברה מדהימה לדעתי עם הנדסת אנוש מצויינת. חוויתי דעה מנקודת מבט של משתמשת בכמה סוגי אפה בייבי שונים (הגדולה ביותר שהתאימה לי לשלג, הבינונית שגיסתי הביאה לעצמה לישראל, והטיולון שנקנה גם הוא בטורונטו)

למעלה