המלצה על אייס פיצה בר ברמת החייל

פשטידון

New member
המלצה על אייס פיצה בר ברמת החייל

מסעדה קטנה וקצת נחבאת את הכלים תרתי משמע (מבחוץ אפשר לטעות ולחשוב שמדובר בקיוסק) אבל מבפנים מעוצבת יפה. ארוחה עסקית בצהריים כוללת מנה ראשונה מרק והמרקים בדרך כל מבריקים (מרק פלפלים קר עם שמנת חמוצה, קלילי קייצי ומאוד טעים, מרק תרד לימון וגרגרי חומוס, גם קליל וגם טעים מאוד, יש גם סוגים אחרים אבל אותם לא ניסיתי. בעיקריות יש פיצות מעולות , מהטובות שאכלתי בארץ (מאסכולת הבצק הדק והמתפצח ושכבות דקות של רוטב איכותי וגבינה איכותית, בסגנון ביג מאמה למי שמכיר). יש מסורתיות ויש פיצות פיוז'ן למיניהן (רוטב שמנת, פיצת דג סלמון וכו'..). יש גם ריזוטו עם בשר, מנה מצויינת של חזות עוף ברוטב בלסמי וברנדי, שיוצאים עסיסיים מאוד מבפנים ופריכים מבחוץ, עם רוטב מתקתק, עטופים בבשר מעושן ועלה מרווה על מצע של בטטות ותפוחי אדמה בעשבי תיבול. העסקית כוללת גם כוס יין ואני מבין קטן מאוד ביין אבל לא מדובר בחומץ מחופש ליין אלה ביין איכותי יחסית. פעם היתה שם גם גלידה ביתית מעולה לקינוח (כפי שמרמז השם) אבל משום מה אגף הגלידות נסגר. המלצריות חמודות וסימפטיות, השירות אדיב, והעסקית הנל עולה בסביבות הארבעים שקל (יש גם יותר זולות). המסעדה נמצאת בתחילת רחוב הברזל. תיהנו. (ולא, אני לא קשור לבעלי המסעדה באיזשהו אופן, אני סתם בן אדם שאם משהו עושה לי טוב אני רוצה לחלוק את זה עם אחרים)

למעלה