המלצה לשקיפות עורפית דרך מאוחדת באזור מודיעין והמרכז

Efrat19817

New member
המלצה לשקיפות עורפית דרך מאוחדת באזור מודיעין והמרכז

היי בנות,
אני מחפשת המלצה לרופא שעובד במאוחדת או בהסדר עם מאוחדת לביצוע שקיפות עורפית. בסניף הראשי במודיעין כל התורים תפוסים לתקופה שאני צריכה לבצע בה את הבדיקה. האחות בסניף אמרה שיש הסדר עם מרכז בריאות האישה ברמת אביב (היא קוראת לזה "מרכז מנג'ט"). התקשרתי לשם ומסתבר שרק שלושה רופאים עובדים עם מאוחדת. קבעתי לד"ר אייל דקל אבל קראתי הרבה דעות שליליות.
האם למישהי יש המלצה לרופא ו/או מכון שבהסדר עם מאוחדת? במרכז הטלפוני לא מסכימים לתת לי רשימה מפורטת של כל המכונים/רופאים שהקשורים בהסכם עם הקופה וזה מאוד מתסכל...דרך אגב יש לי מאוחדת עדיף- מישהי יודעת כמה צריך לשלם על שקיפות עורפית?
תודה,
אפרת

Lirit3

New member
ההשתתפות על השקיפות גבוהה

כך שהרבה מהרופאים הפרטים יוצאים לך בעלות נמוכה.
אני לדוגמה עשיתי אצל ד״ר אניטה סילבר בכפר סבא, הבדיקה עלתה בסביבות 350 ש״ח אם אני לא טועה ואחרי ההשתתפות של מאוחדת ״שיא״, יצא לי תשלום של כ70 ש״ח סה״כ.
אי לכך, למרות שזו בדיקה פשוטה שאין שום בעיה לעשות גם בופה, המחיר הנמוך ששילמתי, העדפתי לעשות פרטי במקום שאני בוחרת.

א m

New member
כנ"ל בהחלט ממליצה על ד"ר איל דקל - חבל לוותר.

LINKING5

New member
גם אני - מאוד מקצועי

ממליצה אבל ללכת בשעות הצהריים ולא הערב המאוחרות, שכבר הרופא עייף :)

Efrat19817

New member
היי תודה לכולן על התגובות

אני יכולה ללכת רק בערב בגלל העבודה. בכל מקרה קבעתי במקביל לשקיפות בסניף הרצליה של מאוחדת, שם נראה מדובר בד"ר כנרת טננבאום, מישהי מכירה? מחיפוש בגוגל קראתי עליה דברים טובים.

למעלה