המלצה לשיר...

The-Princess

New member
המלצה לשיר...

אז ככה... לפני שבועות קים אני כותבת לחבר שלי מכתב ומוסיפה לו גם שיר מתאים.. עכשיון הולך להיות לו שבוע מאוד קשה בין השבועות הכי קשים במסלול.. מכתב יפה ממש (לצעתי) ומשהו קטן שהכנתי כבר יש לי..רק חסר לי שיר מתאים... אני לא יכולה ממש להגיד מה הם עושים אבל בעיקרון הם הולכים המון המון המון המון כל יום בלילה בבוקר כמובן לא הולכים... ובקושי אוכלים... אני מחפשת שיר ולא מוצאת משהו מרגש ויפה שאפשר גם לזמזם וזה מעודד מצד אחד ומרגש מצד שני... מקווה שתוכלו לעזור לי תודה

Oren G

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

אסף אמדורסקי - יקירתי
תפור

dune d

New member
מה את אומר על הבית זה...

"...ארבעים שניות ללכת לצאת מהבאסה בקלאסה בוא ניפתח ת'מייק כמו שפתחים שולחן בעזה אנשים בנים בנות תיצאו מהשביזות טעות לתת לדיכאון מנה מהבריאות נעיר את העיר עם ווליום מקסימום על 4 גלגלים חייל תוריד אפוד שים בגד ים ולך תתפוס גלים קחו דוגמא ממני וזפזפו בערוצים מצפייה במיקי ויעקב אנחנו סתם נהיים לחוצים אין שום דבר בעולם ששווה את הכאבים אז תצאו לבלות עם פרצוף שאתם אוהבים הרי אלוהים לא ברא אותנו כדי שנסתגר בבית מרוב שעמום ולחץ שורפים ביום פאקט של אל אם לייט לכו לים תשחקו מטקות או פינג פונג זה שמח תזרמו עם המוזיקה לחיים טובים היא המפתח תייצרו קצת זיכרונות חייכו זה לא עולה כסף ואם עדיין רע תקשיבו לשיר הזה ברצף..."

daryali

New member
אוי,אני מתה על השיר הזה

הוא כלכך אופטימי ושמח ,איןןןן :)

dune d

New member
זה היה צריך

להיות ההימנון הלאומי של המדינה

daryali

New member
אשכרה....

אין....זה שיר פשוט שמח...ועושה כיף לשמוע אותו :)

daryali

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

אני בהלם ממך איש שלוש לראש-רע לי זה פאסה ,ויש לך אותו :)

Oren G

New member
נכון..

כנראה לא שמעתי אותו מספיק... טוב לילה טוב אני פרשתי

daryali

New member
אתה יודע ש"ימים שחורים" של קוואמי

אמור לצאת כסינגל והוא ייכנס לפלייליסט של גלגל"צ? גם שיר טוב...:) ובלי שום קשר- "חדרי הקט כאן...(במועדון טאבו+ צ'ה הישראלי) היי תגידי אפשר לקבל כוס של ייגרמסטר בסדר אתה לא זה מההרכב של החדר? כן,טאבו פלוס חדרי הקט בייבי כי משעמם לנו רצח ואין מה לעשות ממילא אההה אתה מתכוון לזה שמשחק אותה מסכן מתבכיין כל טרק באלבום שלו ולא מזיין?" אוי, שיר ענקקקק

dune d

New member
כן קראתי על זה...

אין על ההפקה של מומי בשיר הזה אחד החזקים שיצאו בארץ...

daryali

New member
אשכרה...

בכלל,יש מלא שירים טובים שיוצאים בזמן האחרון :)

daryali

New member
השיר של השבט-הזמן עוצר

השיר של דאבל אימפקט-כולם פה (בכלל, דאבל אימפקט מעולים:) קאשי-לך עם זה ויש עוד משו שאני לא זוכרת עכשיו...

daryali

New member
צודק...איך יכלתי לשכוח??

אני חורשת על השיר הזה...יו...שיר מעולהההה

למעלה