המלצה לקורס דייב-מסטר של פאדי

המלצה לקורס דייב-מסטר של פאדי

מישהו עשה את הקורס הזה במועדון החדש של שבא ים למישהו יש המלצות על המדריך שמעביר שם את הקורסים -סרג´ פיטוסי אבקש לקבל מידע כי אני רוצה לעשות אצלו קורס בינואר תודה רבה - מנחם

קורס דייבמסטר

לפי מה שאני יודע, המדריך אותו ציינת, הושעה מהדרכה ע"י PADI. שווה בדיקה, אפשר לבדוק באתר של PADI.

הנה לך קישור מעניין

לרשימת מושעים של פאדי http://www.padi.com/courses/qa/qa_report.asp Members currently SUSPENDED from PADI Kevin Bowes, Regina, Sk, Canada Alessandro Bagnoli, Follonica, Italy Asia Aquatic PTE, Singapore Boyd Stewart, Boyton Beach, FL. Costas Podromou, Short Hills, NJ David Perry, Henderson, NY Daikuke Homma, Japan David Floyd, Jr., Boyton Beach, FL. David Gledhill, Nerija, Spain Dive Shop Five Star, Singapore Franco Valentinis, Verbania Pallanza, VB, Italy Francesco Luche, Orosei, NU, Italy Giovanni Menozzi, Mestre, VE, Italy Hiroyuki Yamazaki, Japan Hojin Song, Agana, Guam Martin Steele, Belfast, Northern Ireland. Randy Bergen, Borakay Island, Philippines Serge Fitoussi, Tel Aviv, Israel The Dive Shop II, Boyton Beach, FL. Tobie Oosthuysen, Richards Bay, South Africa Young Cheon Kang, Taegu, South Korea

philips

New member
לא לשפוך דם!!

אבקש רק לציין שבהתאם לחשדנות המקובלת כאן , מלבד היותי צולל שעבר DM אצל SERGE ומכיר אותו... אין לי כל אינטרס כלכלי ולא התבקשתי או כל דבר אחר לומר את מה שאומר. אני מתעסק רבות בהדרכה (לא צלילה) אך עדיין הדרכה , כך שיש לי אמות מידה טובות מאוד לגבי איכות מדריכים . בנוסף אכלתי גם מספיק צרות ולוקשים ממדריכי/מועדוני/עסקי צלילה בארץ ונתקלתי באנשים שמבזים את המקצוע/תחביב. אוכל לומר כמה דברים: 1. סרג´ הוא בליגה הגבוהה ביותר של מדריכי הצלילה בארץ הן מבחינת הכשרה כצולל והן מבחינת מדריך (לפחות בהשוואה למדריכי PADI אחרים). ועל כך יכולים להעיד רבים אחרים ומכובדים שפגשתי הנותנים לו את הכבוד המגיע לו. 2. בארצנו שבה הרבה סוחרים מנסים לקחת ממך את מירב הכסף ולעשוק אותך בכל מיני נקודות.. נחמד לראות אדם שחרט על דגלו (עוד לפני שהיה לו מועדון) גישה של הלקוח במרכז ונותן את המקסימום גם משלו בשביל תלמידיו - גם כשאין לו רווח בדבר ואולי גם ההפך. לגבי ההשעייה וכו´ , איני יודע בדיוק מה קרה , אך לדעתי ואני כמעט בטוח מדובר במשחקי כוח/שררה פוליטיים הקיימים בכל ארגון צלילה גדול. לך מנחם , אציע , להגיע למועדון - לדבר איתו ולשמוע את גרסתו.

philips

New member
אגב..עוד משהו מוזר...

הסתכלתי קצת בכרטיסים של מי שרשמו את ההודעות.... והפלא ופלא...
אחד פתאום הופיע בשמי הפורום והשני "כמעט" פתאום הופיע בשמי הפורום.. אכן נושא ששווה בדיקה...

קותי

New member
אוקי, עכשיו כולם יודעים

שסרז´ פיטוסי הושעה מהדרכה ע"י פאדי, ועכשיו כולם יודעים שבהחלט יש לו לקוחות מרוצים בארץ. אני חושב שכל התעסקות בנושא הזה הלאה תהיה יזומה על ידי מתנגדים עסקיים ו/או מקצועיים ולכן מציע לשחרר את הפורום מהמשך הדיון. אני קורא לנקאי לפקוח עין ולא לתת לענין להחמיר ולהציף את הפורום כפי שנראה שיש אינטרסנטים המעוניינים בכך. האינפורמציה הועברה לידיעת קוראי הפורום ודי בכך. ולמען הסר ספק אינני קשור בשום צורה מסחרית או עסקית לסרז´ וחוץ מזה שאני מחבב אותו כבן אדם, אין לי שום דעה לכאן או לשם.

nir_az

New member
סרג´

בלי שום קשר לאף אחד אני עברתי קורס צלילה כוכב ראשון במועדות בארץ שלא אנקוב בשמו למניעת פירסומת ולאחר שנתיים השלמתי כוכב שני עם סרג´ וההבדל הוא משמעותי מאוד. זה גרם לי להיות צוללן טוב מאוד גם בהשוואה לצוללנים עם יותר ניסיון ממני. מאז אני ממש מתמיד ויורד לאילת לפחות פעם בחודש כי ממש התלהבתי מהספורט ...

ניב ד

New member
לא הבנתי כלום !!!

אם הוא מושעה רשמית מפאדי איך יכול להיות שהוא מעביר קורסים של פאדי, כולל אגב קורסי מדריכים ומנהל מועדון של פאדי ? אין לי שום אינטרס לכאן או לכאן - סתם מעניין אותי איך זה יכול להיות מבחינה פורמלית.

alexdivers

New member
עד כמה שידוע לי

סרג´ הוא אחד הבעלים ולא רק הוא מדריך במועדון בועות

למעלה