המלצה לצמיגים לV-SRROM 650

K L E 5 0 0

New member
המלצה לצמיגים לV-SRROM 650

דרושה המלצה לצמיגים לV-STROM 650 כשהמחיר פחות חשוב ומה שחשוב זה איכות הצמיגים. תודה!

c881

New member
לאיזו מטרה? תיור? שבילים?

מה המידות? בעקרון יש את גיקסר, חנות בשם KOLBOTEX בר"ג. יש את זיתוני בת"א (אם הוא פתוח) מוסכים שונים באזור שוקן, להרים טלפון ולשאול.

Dresdner

New member
לא יכול לעזור לך בזה

אולי מישהו יודע פה יודע מי היבואן שלהם בארץ?. הצמיגים הנ"ל הם שילוב מושלם לוי סטרום ובנוסף הם מחזיקים הרבה בזכות חריצים באחורי של 8 מ"מ, כמובן אני ממליץ מנסיון הם היו מורכבים על הV שלי ואיתם עשיתי טיול מקיף בלקן.

jazzy1

New member
איפה זה בדיוק לקן?

Dresdner

New member
חבל הבלקן

נמצא כאן זה היה טיול של חמש אלף ומשהו קילומטר ואם תרצה מאד תוכל לחפש בארכיון כי בזמנו העלתי רשמים ותמונות מהטיול

nirbo

New member
ברידג'סטון מיובאים על-ידי...

עופר-אבניר, עד כמה שידוע לי. מה שאומר שאביזריון בטח מוכרים את הצמיגים האלו. בדוק איתם.

tedys strm

New member
לכביש בלבד

אני הלכתי על ה BRIDGESTONE BT 021 לאחורי ולקדמי BT 020 צמיגי ספורט טורינג 100% כביש. הבלאי בקצב איטי. מתאים למי שטוחן הרבה בינעירוני ארוך צמיג אחורי מסומן עם 72W (המקורי של האופנוע 69H), כלומר מסוגל לגבות מהירות ומשקל גדולים יותר. (סדרת ה BT מותקנת גם בבנדיט הגדולים). האחורי הוא כמו צמיגי הכביש החדישים: במרכז קשיח יותר ומתבלה לאט יותר ובצדדים הגומי רך יותר לאחיזה טובה יותר בסיבובים

dragonia

New member
בדיוק החלפתי

אבון דיסטאנזה במצלר טוראנס - מרוצה ממנו עד הגג. גם האבון היו בסדר, קצת פחות רכים לטעמי. החזיקו מעל 25 אלף ק"מ (האחורי)

Dresdner

New member
מה אתה מחפש?

כי אני יכול להוסיף בכיף עוד צמיגים שיבלבלו אותך לגמרי. המצלר טוראנס צמיגים טובים אבל לפני שנה שנתיים היה בעיה איתם על וי סטרום והמצלר הקידמי גרם לנידנודי ראש המעניין הוא שזה קרה לרוב בסטרום ולא באופנועים אחרים, מצלר אף פעם לא הודאת בטעות כל שהיא אבל מי שיתלונן קיבל צמיג חדש. אני מקווה שהבעיה נפתרה עכשיו אבל יכול להיות שבמחסנים בישראל עדיין שוכב לו צמיג כזה. האנקי צמיג טוב ודביק מאד בכביש למרות צורת השטח שלו אבל הוא נגמר יחסית מהר ממתחריו.

Dresdner

New member
אז אצלך

הטורנס או הBW יחזיקו 50,000. ממוצא שנעשה בפורום וי סטרום לאנקי יש חיים קצרים יחסית ובוי סטרום 1000 הוא יחזיק באיזור ה10,000 קמ.

xfwind

New member
../images/Emo45.gifאצלי אנאקי אחורי

מחזיק 14000
קדמי 18000 (מתייבש-שנתיים).

למעלה