המלצה לצימר בצפון

היוצרת

New member
המלצה לצימר בצפון ../images/Emo82.gif

היי, מבקשת המלצות לצימר בצפון, רצוי בראש פינה..... לזוג (הילדים הפעם ישארו בבית
) לילה אחד, שישי ושבת. משהו מפנק ורומנטי.......... אם זה יהיה של מישהי מהמעגלים, מה טוב !!!!! המון

גם אני מצטמרת

ללילה אחד בעמוקה, ( בדרך כלל, במיוחד בעונה-שה למצוא מקומות שמסתפקים בלילה אחד) אבל בגלל שזאת "הפתעה" ( מתואמת וביוזמתי) אצטרך להתאמץ ולהשיג לך את המספר. מקווה שאספיק עד מחר..

beky1

New member
יכולה להמליץ לך על המלונית של קיבוץ גונן

שווה

danitsp

New member
צימר מפנק

ממליצה לך מאוד על אירוח בפרדס של משפחת רוזנפלד מבית הלל. תוכלי לראות תאריכים ומחירים בלינק המצורף: http://www.tzofit.co.il/id/pardes-bthll דנית דאי מנהלת מכללת ספלטר להכשרת מטפלים במגע, תנועה ותזונה http://www.spalter-life.com/

נשות ראש פינה- צריכים את עזרתכן....

יש לי כמה רעיונות למקומות שונים, אבל מציעה לקבל הצעות מהמקומיות. אם תרצי רעיונות למה לעשות במשך היום בסביבה: לבקר אצל שירי חבקין ממעגל ראש פינה שרוקחת דור שני כבר "תרופות סבתא" והסטודיו של מיכל פרטיג מאותו מעגל, קיבוץ שמיר. מוזיאון מקסים במטולה של בונה כלי נגינה סיור ברחוב הקסום של ראש פינה, אגמון החולה לעת שקיעה, תצפית דדו ליד מטולה ועוד כמה. קודם תתמקמי עם הצימר מיכל

shiritavlin

New member
צימר

הי לעדה היוצרת ממליצה על הצימר של עליזה ועקנין, שלוה במושבה שקט ומפנק עם ג'קוזי ונוף. מתאים לזוג בהפוגה מריצות החיים. בדיוק מה שאתם מחפשים 04-6934818 ואל תשכחי לבקר בחנות שלי "חוות התבלינים של דרורה חבקין" אשמח לתת לכם הסבר על הצמחים ועל סגולותיהם באהבה שירי חבקין

היוצרת

New member
תודה יקירותי ../images/Emo24.gif

תודה על כל ההמלצות. אבדוק הכל !! שירי, על ההזמנה. אני בהחלט מתכוונת לממש אותה

היוצרת

New member
חחחחחחח..... אחלה הפתעה !!!

אנחנו לא לחוצים.... סתם מתחשק לנו איזה סופ"ש רגוע רק שנינו. אז ספרי לי אחרי אחרי "ההפתעה".... ומזל טוב !!!

נסו את "אספמיה"

מקום מהמם בפאתי צפת, מנוהל ע"י זוג מקסים עם חדרים מושקעים, אוירה שקטה ונעימה, והדובדבן שבקצפת - בריכת וואטסו וטיפולים בידיו המדהימות של גדעון, בעל המקום. לקחתי לשם את חן הפתעה ליומולדת שהיתה בינואר, מניחה שעכשיו עוד יותר כיף שם.

למעלה