המלצה לנגן MP3..........

• פותח הנושא Croc
  • פורסם בתאריך

Croc

New member
הסיבה..............

אני שואל כי במקרה שלי אני צריך לשים דיסקים עם הרצאות. אין את זה ב-CDDB כמובן וזה במחשב נראה כך - תקיות לפי שם מרצה, בתוך כל אחד יש תת תיקיות עם "הרצאה מס' XXX" ובתוך כל תת תיקיה טרקים של ההרצאה. נראה לי שבלי היאררכיה של תיקיות אני אלך לאיבוד...........

Croc

New member
מה זה HAM?............

איזה דגם זה?

HAM=חם

הדגם: ARCHOS XS100 איכות הצליל מצויינת, אבל המכשיר לא-אמין ושירות הלקוחות של היצרן על הפנים. לא ממליץ לך לקנות כזה. ><>

Xeo

New member
אם תקנה IPOD אז אתה תוכל להכניס

בID3 בשם האמן את שם המרצה, בשם האלבום את ההרצאה ובשם השיר את מספר ההרצאה ואז זה יחלק לך את זה. זה לא נוח כמו תיקיות, אבל אפשר להתרגל לעניין. אפשר גם להוריד תוכנה שעוזרת לסדר ID3 כך שלמשל תוכל לסמן מספר קבצים ולקבוע שלכולם יהיה את אותו שם אמן (מרצה במקרה שלך למשל) במקום לעבור אחד אחד. הNANO עם הנפח הכי גדול הוא 4G ולא 5G כמו שרצית והוא עולה 1300 מיבוא מקביל, המכשיר עצמו פיצי ומעוצב בצורה מאוד יפה לטעמי.

dts

New member
הפעם אתה צודק - לא ל IPOD

ולא בגלל האיום הממשי על המרידיאן כמי שהשתמש מאונס במכשיר הפלצני הזה אני הייתי משאיר אותו על המדף בחנות

Xeo

New member
יש לאייפוד גם יתרונות. אם אני

מתייחס לVIDEO אז יש לו צג מאוד גדול, ברור ונקי מקשקושים. יחד עם הממשק הנוח זה בונוס גדול מאוד למי שאין את הטאצ' לגאדג'טים. מעבר לכך לדעתי הוא גם המכשיר היפה ביותר (גם מאוד דק) ועד כמה שידוע לי הוא נחשב לאמין מאוד. החסרון העיקרי שלו לדעתי הוא העדר תמיכה בתיקיות. לX5 של IAUDIO למשל יש יותר פונקציות כמו רדיו, אפשרות הקלטה, תמיכה בתיקיות וכו' אבל המסך עצמו קטן ועמוס במידע מה שהופך אותו להרבה פחות ברור וידידותי. הוא גם שמנמן ולא ממש יפה

Raffael

New member
האייוד מכשיר נפלא והויכוח הזה עתיק

כמו דיוני הכבלים. מכשיר נהדר, שמעבר לפלצנות הטבועה בו (אין מה לעשות, אפל בא עם המון סטייל), פשוט נראה נפלא ומתפקד לעילא. למי שמודע למגבלות שלו והן לא בעיה עבורו, הוא יהיה פתרון מצוין.יפה, איכותי, ממשק מופתי, מגוון עצום של תוכנות ואביזרים... כפרה על האייפוד.

למעלה