המלצה לנגן MP3..........

• פותח הנושא Croc
  • פורסם בתאריך

Croc

New member
המלצה לנגן MP3..........

אני מחפש נגן MP3 בנפח 5GB או צפונה. מחברה טובה. מאוד חשוב לי שתהיה אפשרות לנווט בתוכו לפי תיקיות. חשבתי על IRIVER אבל אני לא בטוח שהוא יודע לעשות את זה.........

קראת קצת בפורום נגני NP3?

מעבר לכך שאין לי ספק שIRIVER יודע לעשות את זה (כל נגן בסיסי ביותר יודע)?

Croc

New member
הם אומרים ש.............

רוב הנגנים לא יודעים לעשות את זה. וגם עלולה להיות בעיה של תיקיה בתוך תיקיה........ כנראה שאצטרך לשים את המרידיאן שלי באוטו

וואלה! אני קורא את השרשור שם

ומופתע מאד.. זה היה לי מובן מאליו, ובטח שבIPOD. מפתיע ביותר.

הנסיך.

New member
ממליץ בחום על איי-ריבר

יודע לחטט בתיקיות - לפחות הT10 שהזמנתי לבת הזוג שלי. אני מאמין שהדגמים בעלי הנפח הגדול יותר יידעו גם. אגב, חשבת על הזן של קריאטיב? יש לי חבר שהחזיק עם הזן שלו כמעט 4 שנים של טיולים \ טלטולים \ נסיעות עד שהתפגר, והוחלף ב-זן חדש רון.

הנסיך.

New member
תיקון

הקריאטיב שהחזיק 4 שנים היה הג'וקבוקס, לא הזן, אבל הוא הוחלף ב-ZEN רון.

Xeo

New member
אם אני לא טועה הIAUDIO X5 יודע

לנווט על פי תיקיות. הIPOD לא יודע, הוא עובד על ID3 TAG וזה לא ממש נוח.

Croc

New member
אז עכשיו ../images/Emo41.gif.............

איך שהוא הייתה לי תחושה שכאן יהיו הרבה יותר תשובות. אם IRIVER עושה את זה - אז זהו זה. ועכשיו לשאלה אחרת שאני בטוח תדעו לענות לי בצ'יק: עבודה עם MS Access: מה צריך כדי לעבוד עם אקסס בפוקט פיסי, להקליד נתונים ולסכנרן חזרה למחשב? אם זה משהו שקונים - אז אודה אם תמליצו לי איפה. תודה מראש

...כי כאן יודעים הכל?

1500 פורומים, כולל פוקט PC... מה רע להקליד לתוך EXCEL, וליצא ל CSV. ?

matigol

New member
אהלן גנא

אם העבודה בפוקט פיסי היא גם על אקסס אז למעשה אתה רוצה לסנכרן בן מסד הנתונים על הפוקט לבין זה שעל הדסקטופ. מדובר בתהליך של סינכרון רפליקות חיפוש מהיר העלה את זה. אומנם מתייחס לגרסה ישנה, בכל זאת מקווה שיעזור לך. מתי

Me n MySelf

New member
גנאדי קרא תגובה ממישהו שעבד בתחום

אהלן בקשר לשאלה שלך אז דבר ראשון אני עבדתי בתחום אצל יבואן מסוים בתור ה"בטא טסטר" וכל המכשירים שאתה רק יחלום עליהם (ועוד כמה שאתה לא) עברו תחת הידיים שלי ככה שאני מדבר איתך פה מנסיון (גם הייתי אחראי על התמיכה הטכנית ככה שמבחינת אמינות של מכשירים גם יש לי נסיון) תקנה IAUDIO חד משמעית אם אתה רוצה שאני ממש יפרט את הסיבות אז תגיד ואני אשמח אבל בכל אופן היחידי שעוד מהווה לו תחרות זה האייריבר אבל גם שם זה עדיין לא אותה ליגה וכן הIAUDIO קורא תיקיות אל תתבייש לשאול עוד שאלות בהצלחה

Croc

New member
OK אבל..............

כוללה רציתי רציתי לשים 10-20 CD-ים ב-MP3 ולשמוע באוטו. IAUDIO הוא הרבה יותר מזה ולכן עולה בהתאם. לא כל כך בא לי לשלם על פונקציות שאני לא צריך......... iriver קורא תיקיות ותת תיקיות? פשוט בחוברת של שניהם אין שום הזכור לנושא - ומזה אני הסקתי ששתיהם לא תומכים בזה בכלל.......

Croc

New member
חידוד..........

אני מחפש לא רק לנגן מתוך תיקיות ותת תיקיות אלא גם אפשרות לנווט ביניהן וגם לראות שמות תיקיות בצורה כזו או אחרת. יש את זה ב-iriver?

YanivZX6R

New member
גנאדי,

למה בדיוק אתה צריך שהוא (המכשיר) יקרא תיקיות ותת תקיות?

למעלה