המלצה למסעדת דגים

המלצה למסעדת דגים

אני רוצה להמליץ לכם חברי על אחת ממסעדות הדגים הטובות ביותר בארץ מסעדה נחבאת אל הכלים אבל אני חושב שאין לה מתחרים (ויש לי ניסיון במסעדות דגים)הסיפור של המסעדה הזאת היא שמי שעומד מאחוריה זה דייג אמיתי שכל יום יוצא אל הים ושם על שולחנה של המסעדה שלו דגים טריים יום יום אפשר לחוש את הטריות ואת טעם הים שאתה נוגס בדגים שלו פשוט טעם אלוהי זאת גם המסעדה היחידה שהדגים נעשים על גריל גחלים אמיתי ולא גריל חשמלי......והמחירים יחסית שווים לכל נפש.......רבותיי מסעדת עבדו הדייג ביפת 37 יפו זכתה אצלי בשלושה כוכבי מישלן .....תענוג אמיתי!!!!

החתולית

New member
ונחמד לראות שאתה אוכל

לפי איך שאתה נראה, אי אפשר לנחש שאתה אוכל... :) אתה יכול לפרט יותר על המחירים ומה מוגש עם הדגים ?

קודם כל הסלטים........מדהים.....הכל טרי טרי מוכן במקום......החומוס שלהם אלוהי....הציזיקי ביוגורט עוצר נשימה מגוון די גדול......כמנה ראשונה הזמנתי שרימפס מעורסל ברצועות תפ"ד אבל הכל מתגמד לעומת הלברק בערך 300 גרם של טריות נימוחות וטעם שלא ישכח לאורך זמן הרבה זמן לא הופתעתי כך מאוכל המחיר......לדעתי אין מחיר לארוחה כזאת (המלצרית הרגישה את זה בטיפ)אבל ארוחה כזאת עלתה כ110 ש"ח לאדם ויצאנו "מפוצצים" זה כלל את הכנפה הטרי והחם והקפה מהביל שהגישו לנו בסוף הארוחה אגב......ממש צמוד למסעדה יש לעבדו הדייג חנות שבה הוא מוכר את הדגים ופרות הים שהוא מעלה ברשתו מאוד נקי מזכיר משהו כמו ה"דליס" הארופאים וחוץ מזה......אף פעם לא יכולתי להלחם בחילוף החומרים שלי לכן לצערי אני נראה כך
תהנו מכל רגע!!! אריק

למעלה