המלצה למלון באילת ..איך מחפשים ?

המלצה למלון באילת ..איך מחפשים ?

שלום אשמח לקבל את עזרתכם . אני מעוניינת למצוא דיל טובל בנופש במלון באילת 5*.זוג + תינוקת .לאמצע דצמבר לאמצ"ש. מתי כדאי להתחיל להתעניין ולבדוק דילים אטרקטיביים ? והאם יש לכם סוכניות נסיעות ממולצות ? חשבתי על המלך שלמה או המג'ק פאלאס, מה דעתכם ? אשמח לקבל תשובה - המשך יום נעים

שמר2

New member
לבדוק, כבר מהיום

אם לא מדובר על חנוכה, אז סביר להניח שהמחירים יהיו די דומים באמצעי השבוע השונים. אם אתם רוצים את המלך שלמה (ויש עליו המון מידע באופציית החיפוש) אז פערי המחיר בין הסוכנויות זניחים ולכן תזמינו ישירות דרך ישרוטל או אצל סוכן שנשמע אמין. לגבי השאר, כדאי לבדוק קודם בסוכנויות שיש להן מחירים קבוצתיים, כמו צבר או אשת (רק שלפעמים צריך להתעקש קצת ורק אז מקבלים את המחירים האלה).

שמר2

New member
לבדוק, כבר מהיום

אם לא מדובר על חנוכה, אז סביר להניח שהמחירים יהיו די דומים באמצעי השבוע השונים. אם אתם רוצים את המלך שלמה (ויש עליו המון מידע באופציית החיפוש) אז פערי המחיר בין הסוכנויות זניחים ולכן תזמינו ישירות דרך ישרוטל או אצל סוכן שנשמע אמין. לגבי השאר, כדאי לבדוק קודם בסוכנויות שיש להן מחירים קבוצתיים, כמו צבר או אשת (רק שלפעמים צריך להתעקש קצת ורק אז מקבלים את המחירים האלה).

תודה על התשובה המהירה ואם אפשר ...

עוד שאלה קטנה . מה המחיר הסביר שנחשב לדיל טוב ללילה במלון ברמה של 5* חצי פנסיון ? האמת שהציעו לנו את מלון ספורט בהכל כלול, אבל בזמנו שהיינו שם לא כל כך נהננו . שתהיה לכולם שבת שלום - פלפלת .

אני אמנם לא יודעת כמה עולה

אבל בקשר לשאלתך הקודמת, אני רק יכולה להמליץ מאוד על מג'יק פאלאס הנהדר. פשוט מלון טוב.

שמר2

New member
קשה לקבוע

הייתי אומר שעבור מלונות כמו מג'יק פלאס או המלך שלמה, 500 לזוג ללילה על חצי פנסיון באמצ"ש זה סביר. אין כמעט נמוך יותר אבל בהחלט יכול להיות גבוה יותר. מג'יק פלאס נמכר במחירים כאלה לא מעט ובמחירים קבוצתיים בטח אפילו בפחות.

../images/Emo41.gif התלבטות ... צריכה להחליט

אני מתלבטת בין מלון מג'ק פאלאס לבין אמבסדור . להזכירכם אנו זוג + תינוקת (10 חד' ) ועוד שאלה קטנה אם אפשר .... אנו חושבים לשכור רכב לשבוע (לנסיעה לאילת) מה דעתכם האם כדאי ? ואם יש חברות השכרה מועדפות ? שוב תודה - והמשך יום נעים .

מסכימה! אמבסדור נהדר

לקחתי שם קורס צלילה במסגרת הנופש וזו היתה עבורי חוויה קסומה.. ממליצה בחום.

yorke1960

New member
תלוי במחיר...אבל הרודס הכי שווה

הייתי בסוכות בהרודס והיה פשוט מעולה. תזמיני דרך האתר של שרתון בהצלחה

למעלה