המלצה למכשיר גינון משולב - דשא ושיחים

LazyGecko

New member
המלצה למכשיר גינון משולב - דשא ושיחים

אהלן לכולם. לא מזמן עברתי לבית צמוד קרקע. יש בערך 50מ"ר דשא ולא מעט קירות משיחים שצריך לגזום פעם בחודשיים-שלוש. מישהו יכול להמליץ לי על מכשיר שיספק פתרון לשתי הדרישות ? ראש מתחלף אולי ? תודה ! שחר

Lord bigfoot

New member
אקדים ואומר שאני לא מכיר מכשיר כזה, אבל...

לכיסוח דשא צריך מכסחת דשא, לגיזום גדר חיה צריך משור גוזם! נניח שתמצא מכשיר המשלב את שתי התכונות, סביר להניח שיהיה לך ביד מכשיר שהוא מצד אחד מכסחת דשא גרועה ומצד שני גוזם גדר חיה די עלוב. או שנניח שתוכל לעשות את שתי הפעולות בעזרת חרמש מכני, אבל כל הכסחת והגזם יצטרכו איסוף וכו'. אבא שלי, היה עושה את שתי הפעולות הללו עם מזמרה ידנית! אז מה?

LazyGecko

New member
אני חשבתי בכיוון של ..

משור גיזום עם ראש חלופי עם חוט מסתובב. הדשא מספיק קטן (לדעתי) שאפשר יהיה לגזום אותו עם כלי כזה בלי לאבד שפיות (אולי ?)

רןני ב

New member
סטיל, הוסקוורנה ועוד חברה ששכחתי את שמה

מיצרות מנוע עם חיבור מהיר לכל מיני אביזרים: חוט מסתובב, משור שרשרת, מטאטא, גוזם גדר חי. ואולי עוד משהו. המחיר, המחיר. לפי הערכתי מדובר במאות רבות של שקלים. ל50 מ' רבוע לא כדאי לקחת חוט מסתובב זול. הוא יתקלקל מהר מדי. בכסוח בעזרת חוט מסתובב קצת קשה להגיע לפני דשא בגובה אחיד. בהצלחה רוני

LazyGecko

New member
יש היום מכסחות חשמליות

זה שווה משהו ? אני מוכן להשקיע בציוד כי זה יחסוך לי להזמין גנן.

shelico

New member
לטנקה יש יחידת מנוע שאפשר לחבר אליה

מסור שרשרת,חרמש,גוזם קנטים ,מגזמת וכו' - לא זול . לא מכירה משהו שמחליף מכסחת דשא...

הליויתן

New member
לפי מה שהגדרת

EDGE TRIMER טוב בעל זוית משתנה יכול לעשות את העבודה,זה לא יהיה נוח ואולי גם לא מדויק ולא כיף,וגם יקר.מצד שני,בעלות נמוכה יותר תוכל לקנות מכסחת דשא חשמלית,וגוזם גדר חיה חשמלי.לגודל השטח שציינת,ואם השיחים אינם בעלי ענפים עבים ומעוצים,הכלים החשמליים לרוב נוחים יותר לחובב מאשר כלים מוטוריים

למעלה