המלצה למוצר מתאים לילדינו

המלצה למוצר מתאים לילדינו

אם גם הבן/הבת שלכם, כמו הנסיך שלי, מתקשה ללמוד לשרוך נעליים, והגיע/ה למידות שלא נמכרות עם סקוצ'ים (וולקרו), אני רוצה להמליץ על "שרוכי הפלא", שהחזירו לבני את העצמאות בנעילת הנעליים (והחזירו לי את הפטור מהסיוע בפעולה זו...)
בדיוק עכשיו יש דיל, אז כדאי לנצלו.
חשוב לי להבהיר, למען הסר כל ספק, שאין לי כל קשר ליבואן, בוודאי שלא ליצרן. ההמלצה מבוססת על נסיון אישי חיובי והידיעה שהבעייה אופיינית לרבים מילדינו.

לא שמעת על סקוצ'ים?

זה הפתרון האולטימטיבי לילדים שלנו. לא צריך שרוכים בכלל. בקושי יש נעליים עם שרוכים היום אולי רק נעלי ספורט מסוימות.

קראתי מאוד בעיון. לא מעניין אותי שרוכים

ולא משהו פלאי איתם כי בימינו לא צריך את המיומנות הזו כשיש סקוצ'ים וריצרצ'ים.

שלומות0

New member
הבת שלי מועלם לא יכלה לסבול את הסקווצ'ים

הרגשותת לזה גרם לי לסבל ממשי, ואני לא אשכח את הגננות שנלחמו איתי שתנעל נעליים סגורות , וכל נעל גורמת לה רגישות ..
מגפיים פחות אז אנחנו בקיץ מוצאים נעלים /כפכפים, ובחורף מגף..
והמלחמה שלי תמשך כי הבת שלי סובלת! שום טיפול לא עזר רק החמיר, הכל שטות צריך להתגמש ולהבין שלהוסיף כאב על כאב שיניים זה לא נכון לעשות..

kagome10

New member
איך גננות יכולות להילחם?

מי בכלל שואל אותן מה הילדה תנעל? שתנעל מה שהיא רוצה.

שלומות0

New member
איזו מלחמה עברתי

זה החל בגנים הרגילים שהיא לא שרדה בהם אבל את המלחמה בילדה שאיננה מסוגלת לנעול נעל או סנדל נורמטיבי הם עשו מאוד טוב. אחרי שלא הצליח איתי ואני המשכתי לתת לה להגיע עם נעל פתוחה מאחור, הם פנו לילדה עצמה ולחצו עליה,
למרבה הפלא גם במסגרות החינוך המיוחד החלו לחצים אבל אני קטעתי את זה בצורה חד משמעית, והלחץ פסק!
ואני לא אשכח את המחנכת של הכיתה התקשורתית שאמרה לי כמו שהיא אמרה לי על דברים אחרים
שאנחנו צריכים לדאוג שתהיה בדיוק כמו שאר הילדים גם בנעלים, אבל מהר אוד היא הבינה שאת הבת שלי לא ניתן לנרמל, וזה עלה לה במחיר שהיא לא יכלה להמשיך בכיתה תקשורתית.

kagome10

New member
נשמע סיוט

שלומות0

New member
לצערי עברנו

הרבה סיוטים מדברים כאלו שנראים קטנים גם מצד אנשים שעובדים במערכת ללא שום הכלה והבנה,
ורק כי רצו לתת לנו להבין שגם אם "לילדה קצת לא נעים" צריך לנרמל אותה, הבעיה שחוסר ההבנה שלא מדובר בקצת לא נעים מדובר בסבל ממשי,
והמדהים שזה בא מגורמים שעובדים עם ילדי הספקטרום.. וכמובן גם מהפסיכולוגים הנכבדים והמלומדים ..

TikvaBonneh

New member
הזמנתי, תודה

אצלי דווקא הילד שלא בספקטרום מתקשה עם שרוכים למרות טיפולי מרפאה בעיסוק רבים מספור.

הנסיך יהיה בן 11 בקיץ

ונועל מידה 41...
מצד אחד, מאוד מעודד לשמוע שאפשר לרכוש מיומנות כזו גם בגיל מאוחר, יחסית, כמו בנך (בן כמה הוא היום ?) מצד שני, המחשבה להמשיך לשרוך לו את השרוכים עד גיל מאוחר, בתקווה שבסופו של דבר אכן ירכוש את המיומנות הזו, זה די מתסכל. למען האמת, אני מאמינה שהנסיך יצליח להתמודד עם השרוכים מתישהו, אבל כמובן שאי אפשר לדעת מתי ואם בכלל. הנסיך היה עצמאי עם הנעליים מגיל צעיר יחסית, וכשהגיע למידות בלי הסקוצ'ים, איבדנו את העצמאות הזו. מספיק קשה שההתקדמות כ"כ איטית, וללכת אחורנית זה מתסכל עוד יותר. כמו שכתבתי בתחילת השרשור, שרוכי הפלא החזירו לו את העצמאות עם הנעליים. אני לא מתכוונת לוותר על לימוד שריכת השרוכים, בחלק מהנעליים יש שרוכים והוא ממשיך ללמוד זאת בביה"ס בשיעור כישורי חיים, אבל לפחות אין תלות מוחלטת עם הנעליים.

כמו במקרים רבים, אין לנו פתרון בית ספר, וצריך ללכת עם ה-
והאינטואיציה.

kagome10

New member
מידות בלי סקווצ'ים?

לא מכירה כאלה. ואני בת 19. לפעמים הייתה לי בעיה הפוכה - חיפשתי נעליים עם שרוכים והיו רק עם שקוצ'ים.

למה המיומנות הזו כל כך חשובה שכדאי לבזבז כל כך הרבה זמן עליה?

אין סקווצ'ים בנעליים במידות

מעל מידה 38. בטח שלא בארץ. את בת. לבנים יש רגליים יותר גדולות. אני נועלת מידה 37. בן שלי בגיל 9 נועל עכשיו מידה 38 ובעצם בעוד שנה אני לא רואה איך אוכל להשיג לו נעליים עם סקווצ'ים, ככה ששרוכי הפלא זה בהחלט פתרון.

kagome10

New member
יש לי נעליים מידה 39

עם סקווצ'ים. ולאבא שלי יש נעליים במידה 41 עם סקוצ'ים.

ובמקרה הכיר ע, אפשר לחפש באינטרנט, אני בטוחה לחלוטין שיש.

יש בודדים, מאוד קשה למצוא

לפחות בארץ (לאחרונה דווקה אני מזמינה מאתר בחו"ל ושם יש קצת יותר מבחר, אבל אז יש סכנה שהמידה לא תתאים או שהנעל לא תהיה נוחה).
ובכלל לא בטוח שאלא יהיו נעליים נוחות להליכה. את לא תמצאי נעל ספורט טובה במידות של מבוגרים בלי שרוכים. אני לא מבינה למה כל כך להגביל את הילד ואת עצמנו אם יש פתרון מצוין כמו שרוכי הפלא

kagome10

New member
אין לי בעיה עם שרוכי הפלא

אך יש לי בעיה עם אמירה של דברים לא נכונים שעלולים להטעות את קוראות וקוראי השרשור.

מניסיוני, ומנסיונה של משפחתי (שבה קיומם או העדרם של שרוכים לא היה שיקול, מלבד בתקופה מסויימת בה רציתי נעלי ספורט עם שרוכים והיה לי מאוד קשה למצוא) יש לא מעט נעליים ללא שרוכים. כולל נעל ספורט טובה (ולדעתי, בצבעים מזעזעים) עם סקוץ'.

לא נובע מזה שיש להגביל את הילד או את ההורים. פשוט שיש עוד אפשרות.

לדעתי הזמנה מהאינטרנט יותר נוחה, כי מידות בארצות אחרות הן תואמות זו לזו, לא כמו בארץ, שפה המידות שלי נעות מ-35 ועד 39.

lavendula

New member
גם לי קשה למצוא, אפילו לבת שהיא במידה 36

שלא לדבר על כך שגם אם מוצאים, זה לא תמיד נוח, או שזה לא לטעמה.

נכון

אני כבר מזמן לא מצליחה למצוא בארץ משהו נורמלי עם סקוצ'ים לבן שלי
אבל לאחרונה אני התחלתי להזמין מאתר גרמני www.javari.de
אם מזמינים ב 120 איורו המשלוח חינם, הם מורידים את המס שלהם ומוסיפים את המס שלנו (זה יוצא טיפה פחות בסופו של דבר) ככה שאין שום בעיות במכס, ההזמנה מגיעה אליך הביתה תוך 3 ימים עם שליח.
יש להם נעליים טובות מאוד, לפעמים במחירים מצחיקים (כשיש מבצעים) ויש את כל החברות הטובות (כמו ECCO) בחצי מחיר ממה שזה עולה בארץ. הזמנתי משם כמה זוגות נעליים לילדים ובשבילי והיה ממש מוצלח. יש להם מבחר גדול של נעלי ילדים עם סקוצ'ים גם במידות גדולות (אני ראיתי עד 40 לפחות).

דווקא כן יש בארץ אומנם לא של מותגים

אבל ראיתי בחנות עד מידה 38 לבנות ואני מדברת על חנות בשם גרין שנמצאת באור יהודה.
אני קונה שם ורק שם כי המחירים נורמלים וסבירים לנעלי ספורט.

לפעמים יש להם גם דברים טובים אחרים בנעליים כמו סנדלים ונעלי בית מקסימות.

למעלה