המלצה לטיול תרמילאים קל פיזית

PhoenixSuns

New member
המלצה לטיול תרמילאים קל פיזית

אהלן, אני מעוניין לטייל באוגוסט/ספטמבר טיול של בין שבועיים לחודש וחצי.
הבעיה המרכזית שלי היא שאני סובל מפציעה בגב ולכן אין שום סיכוי שאצליח לטייל עם תיק של 80L לאורך כל הטיול..

אשמח לשמוע המלצה לטיול שבאופיו הוא טיול טבע אך לא מאלץ סחיבת משקלים מוגזמים.
אני מוכן להוציא קצת יותר כסף בשביל לאפשר לי להצליח לטייל אך להמנע מסחיבת משקלים..
ועוד נקודה - יתכן לטיול אצא לבד.. אז שיתאים מהבחינה הזאת.

באשר לתקציב, מוכן להגיע עד ל20 אלף (אם מדובר בחודש וחצי) אך מקווה שמשמעותית פחות..

תודה!

sailor

New member
80 ליטר לא מתאים לשום טרק וגם לא לטיול

בתלות בכמות המים והמזון שצריך לסחוב, חצי עד 2/3 מזה צריכים להספיק, אבל עם פציעה בגב גם זה עלול לפגוע בך.
יש הרבה מקומות בהם אפשר לעשות מסלולי יום יפים ואז המשקל קטן בהרבה, מעט מזון, חטיפים ביגוד למז"א משתנה איפה שצריך וזהו.
גם בטרקים ארוכים יותר אפשר בהרבה מקרים להשאיר את כל הציוד שלא נחוץ בטרק באכסון ולאסוף בסוף.

PhoenixSuns

New member
בוודאי

כוונתי היא שאני מעוניין להימנע מטיולים שבאופיים הם תרמיליים נטו ומבלים זמן רב עם התרמיל על הגב (לא רק בטרקים כשיש מאמץ אלא בכלל הטיול..).
אולי אגדיר זאת כתרמילאות ממוסדת או משהו בסגנון :)

אשמח לשמוע המלצות על מקומות ספציפיים..

zammy

New member
שביל הצליינים או TMB

בשניהם יש אפשרות הקפצת ציוד.

סתמגורן

New member
דרום -מזרח אירופה

נסה לחשוב על טרקים באזור סלובניה,מקדוניה,קרואטיה, נונטנגרו, יש שם פארקים עם יופי של מסלולים שאפשר לסיים ביום או יומיים ולעשות טיולי כוכב. לא מחייב לסחוב את כל הבית על הגב.

סתמגורן

New member
טיולי כוכב

אלו מספר טיולים שיוצאים מאותו בסיס כל יום לכיוון אחר. היתרון הוא שיוצאים עם תרמיל יום בלבד ובערב שבים לבסיס היציאה, שם נמצא כל הציוד. האזורים שציינתי בתגובה הקודמת מתאימים מאד לנושא וגם ידועים ביופי ובגיוון שלהם.
תהנה.

למעלה