המלצה חמה

yifatlz

New member
המלצה חמה

שלום לכולן, רציתי לספר לכן על חוויה מקסימה שעברנו אתמול: התארגנו מס' משפחות במטרה לצאת לטיול, אבל טיול קצת אחר, טיול שמעבר ללצאת מחוץ לבית תהיה לו עוד משמעות וחוויה. אז שכרנו את שירותיה של סופי פאר - טיולי סופי הדרך, וזה באמת היה סוף הדרך ;) השתתפו בטיול משפחות עם ילדים בגיאלי כמה חודשים ועד גילאי 6- 7. לאורך כל הטיול סופי נתנה לנו הסברים אודות המקום, תווי השטח, נתנה משימות לילדים,רוב הילדים אפילו נצמדו אליה בהמשך המסלול, היא הסבירה להם את משמעות הסימנים (אותם סימנים של קק"ל)- אפילו הבת המדהימה שלי- נועה בת 3 זכרה את ההסבר. בסוף המסלול הילדים וההורים (בעיקר אמהות, כי פשוט רוב האבות הלכו להביא את הרכבים...)ישבנו יחד ויצרנו יצירות. הטיול התחיל ב- 9:30 והסתיים בערך בשעה 15:00, לא הרגשנו איך הזמן עובר. היה פשוט מדהים. ומתשאול שערכנו אח"כ כל המשפחות שיבחו רבות את סופי ואנחנו מתכוונים לשכור את שירותיה עוד בעתיד. ממליצה בחום רב!!!! יפעת לוי זיתוני מטפלת ברפואה סינית ושיאצו

bueno10

New member
תודה רבה על הפירגון

היי יפעת שמחתי לקרוא את ההמצלצה, תמיד כייף לפגוש אנשים איכותיים באמצע הדרך. גם אני מאוד נהנתי לטייל איתכם, יש לכם אחלה קבוצה ואשמח מאוד לטייל איתכם שוב. תודה רבה סופי - טיולי סופי הדרך 2290651 - 052

וואו נשמע מדליק ! אנחנו אתמול היינו

בציפורי, דווקא חברים שלנו הבריזו לנו אז יצאנו לבד ובסוף בסיור המודרך פגשנו חברים אחרים...
בכולופן היה סיור מעולה בעתיקות של ציפורי, אח"כ הלכנו לאכול עם החברים ואגמון החולה שתכננו להמשיך אליו יחכה לפעם הבאה... אנחנו המטיילים היחידים בחבר'ה שלנו... לארגן קבוצה נראה לי משימה בלתי אפשרית... עלו והצליחו !!! נשמע אדיר !!!

למעלה