המלצה חמה-Galloalass

Blade Of Fire

New member
המלצה חמה-Galloalass

על הלהקה הזאת עליתי ממש במקרה כשהחלטתי סופסוף לבקש מהדודה את כל הדיסקוגרפיה של ראפסודי (יחד עם הופעה במדריד ביחד עם סונטה. יאמי
) ולוקה טורילי כשבין אוסף התמונות האדיר שהיה שם, משכה אותי התמונה הזאת--> בצד כתוב Melodic Epic Power Metal וחשבתי לעצמי שזה עוד איזה פרויקט צד של אחד מחברי ראפסודי אך הבנתי את טעותי כשנכנסתי לעמוד של הלהקה במטאל ארכייבס. הלהקה מוצאה מגרמניה ואין בה שמות גדולים מלהקות ענק מוכרות, אבל הלהקה בהחלט מצוינת. פאוור מטאל מצוין שהדרך הכי טובה לתאר אותו זה: מה-היה-קורה-אם-Blind Guardian-היו-עושים-קאברים-לRhapsody". יש לנו פה פאוור עם קול שמתקרב יותר לקול של האנסי מאשר לפאביו, אבל הנגינה מלווה כמעט תמיד במקהלה ונגינת כינור (ולפעמים עם אורקסטרה שלמה) בדיוק כמו ראפסודי. חברי הלהקה: Andrew McDermott - Vocals Norbert Geiseler - Guitar Kai Mhlenbruch - Guitar Shaker Elmosa - Bass Arnd Lorenz - Drums ללהקה שני דיסקים: Legends From Now And Nevermore מ2003 ו-Heavenseeker מ2005 (שהעטיפה שלו מופיעה כאן) שני הדיסקים נשמעים פחות או יותר אותו דבר. האתר שלהם (יש סמפלס במדור ההורדות): http://www.galloglass.de/ תבלו:)

Blade Of Fire

New member
לא יודע תאריך מדויק

אבל זה משנת 2000 ויש שם 9 שירים של ראפסודי ו6 של סונטה.

חודשיים וחצי אחרי

מיידן הופיעו במדריד גם........ חודש לפני או משהו כזה פנתרה היו שם.............. באותם ימים של ההופעה הזאת מ-3 במאי צ'ילדרן היו די קרובים לישראל, ביוון......... אני מאמין שגם טסטמנט הגיעו לשם (מדריד) בשנת 2000... ואם אחפור אמצא עוד

ברור, זה מעניין הרבה אנשים../images/Emo13.gif

אבל אני אגיד לך משהו? אין דבר שיותר היה מעצבן אותי מהופעה ללא תאריך, אז שמח שמצאתי אותו

McBlack

New member
אה, גם לי יש את הבוטלג הזה ../images/Emo13.gif

Sonata Arctica & Rhapsody - [2000] - Live At La Riviera, יא?

אבל תראי

אני בטוח שכל אחד מהבוטלגים הבאים של סבטאג' שיש פה מקקאס את הבוטלג הזה של סונטה וראפסודי.........
1988.01.09 - Toronto, Ontario 1989.05.15 - Eindhoven, Holland 1990.02.07 - Frankfurt, Germany 1990.02.11 - Oberhausen, Germany 1990.04.16 - Miami, Florida 1990.09.29 - Hollywood,California 1991.10.26 - Paris, France 1991.12.16 - Cincinnati, Ohio 1992.06.13 - Tampa, Florida כריס אוליבה, גיטריסט יותר סוס משל ראפסודי וסונטה.

Gaius Octavius

New member
כריס אוליבה ענק, אבל מה אתה קשור?

וואו. אז אתה אוהב את סבאטג' יותר מאת סונטה וראפסודי. וגאה בזה. ווואו, אתה יודע תאריכים של הופעות. ובשביל מה אתה רושם אותם? אתה יודע שאף אחד לא יבדוק. ואל תבלבל בשכל בסגנון של "אם לפחות בנאדם אחד יבדוק - משימתי הושלמה", כי אתה יודע שזה בולשיט. מה הקטע?

פורום פאוור מטאל....

ואם אני כותב תאריכים של הופעות של להקת פאוור זה הכי קשור לנושא הפורום ואני לא רוצה שאף אחד חוץ מבוקפל יקרא את זה, כלומר לא ישנה לי. ואני לא זוכר את התאריכים והמקומות בע"פ, אבל אלה הופעות פאוור ענקיות.............לא כתבתי שם לדעתי, אז הנה אני כותב, לדעתי.

כריס אוליביה ז"ל, דבר ראשון.

דבר שני אני לא חושב שיש טעם לכתוב את ההופעות, כי דיברו על משהו אחד, ואתה זרקת משהו לא קשור, זה לא מפריע לי, אבל זה פשוט היה ממש לא קשור להודעה שלהם, אתה מבין?

McBlack

New member
באמת שלא איכפת לי../images/Emo6.gif והבוטלג לא כזה

מצויין, סתם יצא שמצאתי אותו, והוא נשאר.

Blade Of Fire

New member
אצלי זה

Rhapsody & Sonata Arctica - Live In Madri 2000 אבל אני דיי בטוח שזה אותו דבר

למעלה