המלצה חמה לכווווולם: רכיבת לילה!

קרניצן

New member
המלצה חמה לכווווולם: רכיבת לילה!

אבל שיהיה ברור: לילה! חושך! לא ירח מלא. אמנם צברתי כבר כמה רכיבות לילה, בקיץ האחרון, וכבר אז הבנתי שאני נדלק על העיניין אבל עבר הזמן והצלחתי לשכוח
אתמול הצטרפתי לחבורת הינשופים
ברכיבת לילה בחורשים...אין לי מילים. זהו ממש טריפ זו רכיבה הזויה ממש. רכיבה שבה אתה חייב להפעיל את כל החושים ולזרום איתם ... והתוצאה היא טריפ מדהים ומשכר
אז לכווולם, תתארגנו על פנס טוב וצאו לשטח! התענוג מובטח. אגב, אני מוכר פנסים ......... סתם. סתם.

טיראן מ

New member
האיש "ראה את האור" ...

לצערי לא השתתפתי ברכיבה הזו, אבל ... ההמלצה במקום. הקיץ בפתח (טוב נו, מחר יזכיר לנו שיש עוד קצת זמן) והימים חמים מאוד, אבל הלילות ... רבותי, תעשו לעצמכם שידרוג ראוי, הצטיידו בפנס טוב (אבל טוב) וצאו לרכיבת לילה. לא רכיבת בלילה על שבילים לבנים. רכיבה אמיתית, כמו ביום, כולל הכל. הסינגלים בלילה זו חוויה מסוג אחר. ולראות שיירת פנסים חותכת את היער בטור ארוך ... מדהים. וטיפ קטן - מרבית אתרי החנויות המקוונות יוצאים עכשיו במבצעים מצויינים על מערכות תאורה. הנה דוגמא ל-SALE בחנות טובה באנגליה עם מחירים מצויינים. יאללה, טיולילה פתוח בפניכם.

menzib

New member
אני משייף את הפנס...

בתקווה לחזור לחברה המוכרים והטובים בקרוב...

Daniel1970

New member
למה התכוון המשורר?

"תתארגנו על פנס טוב "..... למה התכוון המשורר? רוצה לרמוז על משהו?? מצטער... הפנס שלי נגמר באמצע הטיולילה, אז תודה על הליוי לכביש.... דניאל

קרניצן

New member
דניאל, לא רמזתי כלום. הפנס שלך

פישל וזה יכול לקרות לכל אחד. גם אני הטענתי את המצבר כפי שמומלץ ולשמחתי הוא עבד 10 (שלי אמור להחזיק לפחות 3 שעות רכיבה). יש בעיה מסויימת שאין דרך לדעת מה מצב המצבר בתחילת הרכיבה. מבצעים טעינה ומקווים לטוב. ואפרופו המלצות, אני חוזר כרגע ממקום הזוי וביזרי לגמרי. מומלץ לחובבי זנר הטריבונות במשחקי כדורגל. אני מדבר על Nellos ברח' אילת. והכי חשוב: לא להגיע בצהוב! לילה טוב.

septAA

New member
אחלה מיצ'

אצל נלו אין סופריצה - כל מיצ' - אודטה

Smigal

New member
Welcome אכן היה חביב למעט...

הייתים צריכים לראות כיצד חבורה של מבוגרים הכוללת שלל פרסונות עם מקצועות מכובדים דנים אם ללכת לסינגל ימין או שמאל... Who cares? נעשה את שניהם בסוף. מסקנה? דמוקרטיה בבחירת המסלול היא פתרון לא משהו
עדיף דיקטטור קטן שיוביל מאשר עצירה להגיגים בנושא: "דרכינו לאן" (המשפט שמפחיד כל גבר). בקיצור, מעולה!

פרסס

New member
ככה זה שנותנים לכם אצבע..

קצת בחירה ואין החלטות, NO MORE! מעכשיו דיקטטורה! כולל מתי שותים מים. רק תלונות!
אני מדמין,או מישהו אמר משהו....

Smigal

New member
עזובתיבאמשך ../images/Emo13.gif

ראיתי איך כולכם רק המתנתם לראות מתי אני נדלק ומתחיל לשאוג עליכם להסתדר בשלשות ולדווש. אין מה לעשות ההמונים צריכים מנהיג חזק מידיי פעם! לאור עמוד השדרה הוירטואלי של החבורה, היה צריך שהרס"ר ייקח פיקוד... הסמל (פרסס) לא ממש תפקד!

פרסס

New member
רס"ר פרסס בשבילך....

וחוץ מזה..הייתי עייף..היה לי חשוך...עשיתי טסט קייס...היה לי ערפל ב-vaude. ואל תשכח אף פעם שכדי להחליט אם לפנות ימינה או שמאלה,צריך קודם לדעת איך להגיע לצומת,אדוני הרס"ר!

gontow

New member
שמוליק - אפשר פנס?????

אם יהיה לי פנס אולי גם אני אבוא לרכב בלילה איתך...

קרניצן

New member
מתוקי, יש לך פנס ... אבל הוא נורא

כועס עליך. ככה להשאיר אצלי כל כך הרבה זמן ... זה ממש מעליב.

gontow

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

למעלה