המלצה בקניית מחשב נייד

Ariel39

New member
המלצה בקניית מחשב נייד

אני מעוניינת לקנות מחשב נייד בתקציב של עד 4000 שקלים. רוב השימושים בו יהיו אינטרנט, סרטים ואופיס, אבל מדי פעם אני גם משחקת בsims 3 שהוא משחק כבד ואני רוצה שיעבוד. תודה מראש:)

bar666xp

New member
sim3 עד כמה שזכור לי...

אפילו הדור הקודם של כ.מסך האינטליים הם דיי ויותר מהנחוץ. כך שלא רואה ממש בעיה.

Ariel39

New member
אז על איזה מחשב נייד אתה ממליץ?

הנה דרישות המערכת של הסימס 3: •2.0 GHz P4 processor or equivalent •1 GB RAM •128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0 •The latest version of DirectX 9.0c •Microsoft Windows XP Service Pack 2 •At least 6.1 GB of hard drive space with at least 1 GB of additional space for custom content and saved games

bar666xp

New member
השלימי את החסר...

משקל רצוי לדוגמה... האם יש צורך בעמידות פיזית גבוה? כמה זמן סוללה רצוי? בכל מקרה לא ממש ראיתי בדרישות שכל NETBOOK מצוי לא יתן מענה... אפילו אילו שעלותם כ2Kש"ח. עד כמה שזכור לי אפילו הם יצליחו להחזיק את SIMS 3... אבל כדאי לבדוק עם בעלי מחשבים כאילו. לדוגמה מחשב עם עמידות פיזית טובה, יהיה Dell Latitude E6400 במפרט לא חזק מדי ועם מערכת ההפעלה יעלה כ5.5Kש"ח~ לעומת זאת Vostro 1014 גם של DELL בקונפיגורציה קצת פחות טובה ועמידות פחות טובה יעלה כ3.5Kש"ח עם מערכת הפעלה. Lenovo ThinkPad SL410 2842-AG יעלה גם כ3.5Kש"ח... ואילו רק כמה דוגמאות מתוך ים אפשרויות...

למעלה