המלאכית שלי בת שנה

המלאכית שלי בת שנה../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif

הילדה המקסימה שלי חוגגת היום שנה. קשה לי להאמין שכבר חלפה שנה מאז קיבלתי את המתנה הכי ענקית שיכולתי לבקש. אמנם אני לא מאמינה גדולה, אבל השנה אני לא מפסיקה להודות לאלוהים על כך שבורכתי בילדה המדהימה שלי, שבזכותה זכיתי בשנה הכי מאושרת בחיים שלי. וליום הולדתה אני מאחלת לה בריאות ואושר, ומי יתן וביום הולדתה הבא נחגוג יחד כמשפחה עם אח/אחות נוספים. שבלולית שלי! יום הולדת שמח!!!
אני אוהבת אותך עד השמים וחזרה, מהאמא הכי גאה ומאושרת.

dbee70

New member
../images/Emo49.gif ויומהולדת שמח ביותר../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

יום הולדת שנה כל כך מרגש ומקסים אני מקווה ששתיכן תהנו ממנו, ואני מקווה ומאחלת שמשאלת ליבך תתגשם ושנה הבאה תחגגו במשפחה מורחבת. מזל טוב מעל הלב.

יולי 7

New member
ברכות לשבלולית ליומולדת שנה../images/Emo65.gif

ולך נועה לשנה ראשונה של אימהות
לעוד שנים רבות של בריאות אושר ואהבה גדולה והגשמת החלום לאח/אחות לשבלולית

מילנו67

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo213.gifמזל טוב ליום ההולדת הראשון

כן ירבו !

s p r i n g1

New member
../images/Emo49.gif ליום ההולדת למתוקה ולאמא כמובן ../images/Emo65.gif

כל יום הולדת מרגש אבל הראשון הכי הכי, שיהיה יום הולדת מקסים וכייפי שתמשיכו להנות עד בלי די אחת מהשניה שתמשיכו ביחד להגשים חלומות ומשאלות

Koru

New member
המון מזל טוב ../images/Emo212.gif../images/Emo77.gif

מנסיון אישי יומולדת שנה זה הכי מרגש בעולם
הרבה הרבה מזל טוב, שיהיה לכן רק אושר ושמחה, הרבה בריאות, המון אהבה, והגשמת חלומות מהירה!

judith4

New member
../images/Emo49.gif לגיל שנה ../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

שתהיה שנה שניה נפלאה אף יותר.

זואילי

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif מזל טוב ויומולדת שמח ../images/Emo213.gif../images/Emo212.gif

../images/Emo65.gif יום הולדת שמח לשבלולית ../images/Emo213.gif

איזה מרגש! מאחלת לך ולאמא שלך בריאות, אושר והמון נחת, שהמשפחה שלכן תגדל בקרוב.

פרפרית34

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo28.gif../images/Emo213.gif../images/Emo65.gifהמוניהמוני מזל טוב

יום הולדת שנה מאד מאד מרגש מאחלת לשבלולית ולך המון בריאות אושר וחיים נהדרים

למעלה