המירוץ אחר הגבר המושלם

מינהלת, הידיים של המדינה../images/Emo25.gif...

תראי כפרה שלי מתוקה,באמת התורה שלא התכוונתי לעצבן אותך. אני נורא מבולבל ומנסה למצא את הקשר בין חוכמה,יופי,כללית מושלם, וכביש מספר 6 ... יכל להיות שכל הגברים והנשים מתנים אהבה בכביש האגרה? מאוד מעניין,איך לא חשבתי להוסיף אספלט למלאכת השיבוט?

שרונהה

New member
זה בגלל שהסוכן החתיך

של הכללית מושלם כל פ'ם מצלצל אלי ורוצה שאשלם עוד קצת כסף כדי שהביטוח משלים שלי יהיה מושלם. אבל אני, יש לי את קונן... הוא ביטוח הבריאות שלי, הוא מצחיק אותי ככה שכל השרירים שלי משתחררים, ואני שמחה וטובת לב... ומהצחוק.... לפעמים גם טובת מראה... צחוק יפה לבריאות..... וקונן יפה לצחוק

שרונהה

New member
בואנה בואנה תתאפק...

מה אתה מתנפל ככה? לאט לאט
הבאת קצף? שוקולד? ובכלל, למה אתה לא עוזר לנו לספר ת'סיפור בשירשור השני? אולי זה הסיפור שלנו????
שששששששששששששששש אל תגלו לבאה

vikiberko

New member
קונן ...עושים אהבה בכביש ומשלמים

בסוף את האגרה........זה המשובט אם הוא מושלם פטור מתשלום.......כל הכבוד כפרות........

vikiberko

New member
אני פרפרית........רוצה רק צוףףףףףףף

טעם החיים... זה לא רק קוקה קולה כידוע לך......

שבת שלום יקרים!! ../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif../images/Emo16.gif

אחרי יום עמוס , הכנת חמין ומרק טעים התפנתי אליכם.... (נו טוב הילדים באים) שיהיה לכולנו סופ"ש מהנה. והיה גדול ביום חמישי רק בפעם הבאה בבקשה...בבקשה....מקום שאפשר להוציא בו אנרגיות......והמבין יבין....

כן,בבקשה.....מי עוד...?

בעוד מספר דקות אני יוצא לדיסקו חדש שנפתח ברחובות. לבינתיים המשרד שלי פתוח ואקבל ברצון כל פנייה. לבנתיים חברת פורום אחת התאבדה בעקבות הייעוץ שלי... פסססססססססט...גיברת מינהלת...מה זה פה,בית אבות? יאללה תעירי את כולם. באמת התורה אם המצב יימשך אני אפתח דיון חדש. ונושא הדיון יהיה, "איך פועלת האנרקציה בין חברי תזמורת קמרית"? האים בעזרת קריצה לנגנית הוויולה? האם בעזרת נשיפה חושנית של נגן הטרומבון לעבר נגנית הוויולה? או האם בעזרת סימני רגליו הסקסיות של המנצח.....

קונן כפרות מי בכלל רוצה גבר מושלם?

ומהם גרביים זרוקות ואפילו מסריחות אם הגבר שלי אוהב אותי ואני אותו? ואני בכלל לא מושלמת, שמנמונת ונודניקית לא קטנה בחלט בכלט.... ואם הוא אוהב אותי אף על פי ולמרות הכל.... הוא הכי מ ו ש ל ם עבורי! (
שבת שלום קוננצ'וק כולם

חונל'ה,הנשמה של הפורום ../images/Emo25.gif..

כפרה עליך נשמה שלי.... תגידי למעדר שלך שהוא אחד מלמד וו הצדיקים. מגיע לו שאפו! גם לך.

למעלה