המיקסטייפ......

DJ JuVi

New member
?

זה היה הזוי. תגיד מה שאתה רוצה, אבל קלו יותר גרוע. ראסמי. שי לא מפריע כמעטטטט לשירים, ובשום מקום אחר לא תוכל לשמוע את "הכל בשבילה" הגדול כמעט בלי הפרעות. ואם הוא מפריע, אז הוא עושה את זה בווליום של השיר! לא פי אלףףף יותר חזק, כמו שקלו ורבים אחרים עושים. חוץ מזה, מצטער אחי, Sold Out מדבר בשם עצמו. אני לא אתן פה תגובות של הרבההההה אחרים שטוחנים כבר את המיקסטייפ במערכת. לא הגזמתי ולא טעיתי מאן. לא מצפה מכולם לאהוב הכל

hevel

New member
סולד אווט לפני שמישהו בכלל שמע אותו

ואם כבר מדברים על הזוי הקטע של אילן בהתחלה. "תיקנו את הדיסק" כבר קנינו אותו טמבל! וגם לשי יש שם יציאות ממש מפגרות...

double M

New member
צודק....

הדיסק נמכר ביום אחד, מה שאומר שכל המכירות באו בגלל ההייפ שהיה סביב הדיסק ובגלל הדיבורים של אנשים עם אינטרסים על כמה שהוא טוב, ולאו דווקא בגלל שהוא טוב.

DJ JuVi

New member
נכון?

וגם בגלל ששמעו יותר מחצי מהמיקסטייפ בתוכנית של שי וסאב ב-99 אפ.אמ. אל תזלזל :)

double M

New member
לא מזלזל, מיקסטייפ חביב....

אבל לא נראה לי שהוא מכר הרבה בגלל שהוא כל כך טוב...

double M

New member
אוקיי, אולי לא הבנתי את הפואנטה....

אבל לא הבנתי מה שי עושה חוץ מלצעוק "יו יו שי שלושמאות שישים, תאקט בייבי, 2003, אמאשלי תותחית"..... השירים לא שלו, עד כמה שהבנתי ההפקות של ג'יניוס איי, אז מה הוא עושה חוץ מלצעוק שטויות שרק מפריעות לשירים?

הברנש

New member
כנס

א.יש שיר של שי על המיקסטייפ ב.הביטים של הספיישלים על האלבום הם מהאלבום של שי ג.שי ארגן את כל המיקסטייפ הזה ד.שי גם אחראי על ההפקות הוא היה עם כל האמנים באולפן כשהם הקליטו והוא ישב יחד עם אלון מג'ינייס איי על המיקסים הסופיים של השירים והעריכה של המיקסטיפ כולו מקווה שעכשיו אתה מבין

dfhfrgh

New member
מי זה די.ג'יי קלו? המעצבן הזה שצועק

בכל מיני שירים שמורידים מהקאזאה?

da^Lord

New member
זה באמת גורו על הדיסק?

מטרו נותן קטע ענק לפני השיר שלו עם נאור והברנש. מנצור והגב מצחיקים גיא בוסקילז (בוסקילה) - גדול.. איזה קול קיצר, אחלה דיסק. מקווה שייצא אחד שלא יהיו בו כל הצעקות האלה ונוכל גם לשמוע שירים כמן שצריך

DJ JuVi

New member
כן ../images/Emo13.gif

מה, לא מאמין? :) ושוב- דווקא פה שי מפריע מעט, יחסית.

MC IdO

New member
איסה מייקסטיפ יוו אני חורש עליו

מאתמול חרשתי עליו לא יוצא לי מהמערכת...

Mc Shuf Shuf

New member
מיקסטייפ מעולה...מחכים לווליום 2

באמת מעולה......אני חורש עלי מיום שישי שהגעתי הבייתה ממש פצצה,רק הקטע של סאב לא ממש ברמה של כל המיקסטייפ אבל בתאכלס שווה כל שקל וכל אגורה,כל מי שהצליח לקנות(אני הצלחתי) רק הרוויח,אומנות!!!

Uv AkA Tzaa

New member
תאמת כועס על עצמי

לא הייתי צריך לקנות את זה... אני פשוט לא נהנה ממנו... הקטע היחיד בדיסק שגרם לי להחייך היה הפריסטיל המדהים של מטרו... חוצמזה דיסק פושר לחלש.... ולא שווה אפילו ת'30 שקל

RapChick

New member
משום מה לא נראה לי שזה נכון

הגזמת לא? לא שווה ת30 שקל?!!! אני כבר שמעתי שיר מהמיקסטייפ שזה שיר מהמם של הברנש מטרו וראפיד- הכל בשבילה!!! זה כבר אומר הכל...

dfhfrgh

New member
רק השירים הברנש,מטרו,ראפיד וגיא ...

שווים את ה-30 שקלים

למעלה