המינויים של לפיד טרפדו את התוכניות ליישוב מליון יהודים בנגב

• פותח הנושא ai27
  • פורסם בתאריך

The Real Big Joe

Well-known member
דני עטר - צדיק הדור.

ai27

Well-known member
דני עטר - צדיק הדור.
נו מה רצית?
הוא הרי מינוי של מפלגת העבודה...

היה חבר כנסת שלה (כמובן שהעניינים בכתבה לא הפריעו לכם), עד שסידרתם לו את הג'וב בקק"ל.

פתאום הוא לא אנטיציוני מספיק לטעמכם?

The Real Big Joe

Well-known member
נו מה רצית?
הוא הרי מינוי של מפלגת העבודה...

היה חבר כנסת שלה (כמובן שהעניינים בכתבה לא הפריעו לכם), עד שסידרתם לו את הג'וב בקק"ל.

פתאום הוא לא אנטיציוני מספיק לטעמכם?
מה אתה נבלבל את המוח. איו מאחורי אף אחד. אז אני לא "אתם". אני גם מעולם לא הצבעתי לעבודה, ומעולם לא סידרתי ג'וב לאיש.
אתה מביא אמורה מוזרה, לא מנומקת של איש לא הכי אמין בעולם, וכאשר אומרים לך את זה אז אתה הופך אותו למישהו שאני "מיניתי. אתה מר קרציה הבאת את דבריו. תצדיק אותם ואותו אתה.

ai27

Well-known member
מה אתה נבלבל את המוח. איו מאחורי אף אחד. אז אני לא "אתם". אני גם מעולם לא הצבעתי לעבודה,
מר"צ או בלד?
מעולם לא הבהרת...

אם יש לך תלונות, פנה למפלגת העבודה שלא חשבה שזה פוסל אותו מלייצג אותה בכנסת או לקבל ג'וב זה. להפך

ומה קורה עם נוכלים מסוגך:
מספיק שיאמר משהו שאינו קיצוני להחריד, ופתאום האיש שנתמך ע"י העבודה ומרץ, הופך לאוייב האנושות...

וחלילה ש תצטרך להתייחס לתוכן דבריו
הרי לא כתבו בדפי המסרים מה אתה חושב...

Katomishh

Well-known member
מר"צ או בלד?
מעולם לא הבהרת...

אם יש לך תלונות, פנה למפלגת העבודה שלא חשבה שזה פוסל אותו מלייצג אותה בכנסת או לקבל ג'וב זה. להפך

מספיק שיאמר משהו שאינו קיצוני להחריד, ופתאום האיש שנתמך ע"י העבודה ומרץ, הופך לאוייב האנושות...

כשאתה בשמאל שמורה לך הפריבלגיה לבחור מבין 2 תשובות :
1. טוען הטענה הוא פויה.
2. אבל ביבי.
חוץ מזה לא צריך לדעת או להבין כלום.

איציק5111

Well-known member
מר"צ או בלד?
מעולם לא הבהרת...

לדעתי הוא תומך בל"ד ויש לו שפם

The Real Big Joe

Well-known member
מר"צ או בלד?
מעולם לא הבהרת...

האמירה הנבובה של איש שהוכיח עצמו כעבריין (בין אם עמד לדין ובין לא) - בדיוק נמהסוג שעשה גלנט - לא מעניינת אטתי ואני לא מתיחס אל אדם שגעתו אינה מעניינת אותי.

איציק5111

Well-known member
דני עטר - צדיק הדור.
הדיון לא על דני אלא על הדברים הנכונים שאמר וכנראה שאתה מסכים איתו כי אין לך מה להגיד עליהם, יש לך מה להגיד על דני.

נדבקת מדורי

The Real Big Joe

Well-known member
הדיון לא על דני אלא על הדברים הנכונים שאמר וכנראה שאתה מסכים איתו כי אין לך מה להגיד עליהם, יש לך מה להגיד על דני.

נדבקת מדורי
הוא לא אמר כלום. הוא בירבר. מינויים מיותרים שעולים 200 מיליון שקל? כנראה שהוא מדבר אל אווילים כמוך, שאינם קולטים כמה הוא נלעג.

The Real Big Joe

Well-known member
האוויל היחידי זה אתה,ממורמר עלוב נדבקת מדורי
אני ממורמר? :ROFLMAO: :D שים לב לתגובות שלך. מלבד גידופים ושיקוצים אישיים, אתה לא מסוגל לומר שום דבר ענייני. הצחנה שמעלה נפשך המיוסרת מעוררתצ יותר רחמים מאשר בחילה. תגיד לי, יא אהבל, אתה יודע כמה עובדים צריך למנות בשביל לשלם להם 200 מיליו ש"ח? אתה בכלל מבין על מה מדובר?

איציק5111

Well-known member
אני ממורמר? :ROFLMAO: :D שים לב לתגובות שלך. מלבד גידופים ושיקוצים אישיים, אתה לא מסוגל לומר שום דבר ענייני. הצחנה שמעלה נפשך המיוסרת מעוררתצ יותר רחמים מאשר בחילה. תגיד לי, יא אהבל, אתה יודע כמה עובדים צריך למנות בשביל לשלם להם 200 מיליו ש"ח? אתה בכלל מבין על מה מדובר?
אתה מדבר על עצמך,כולם כאן שונאים אותך. אתה מקלל את כולם

למעלה