המילים שאתם הכי מתחברים אליהם

mika g5

New member
המילים שאתם הכי מתחברים אליהם

שרשרו! ונמקו את הסיבה. אני למשל - basketcase של גרין דיי מילים ממש יפות..מתחברת.. summer של בלאקפילד.. גם שיר מומלץ נורא

dor307

New member
שלך זה hey you נכון...

שלי גם משתנה...עכשיו ברגע זה ממש זה של קווין (שם ארוך אין לי כוח לכתוב)

Noodlephilia

New member
אז ככה

אני מזדהה עם "לא בא לי לשמוע" של הדורבנים ואפשר להגיד גם יוני בלוך - נפוליאון (אולי בגלל שקוראים לי איתי ואין לי חברה)

EmGee

New member
שבק ס - נופל וקם

פשוט מרגיש כאילו השיר נכתב עלי. מתחבר ממש עם כל מילה שמה. הנה המילים למי שלא מכיר: אומרים שאהבה באה רק מליון לאחד אומרים שאין סיכוי שהשמש עוד תזרח עלי הם אומרים שאפול אומרים שאברח אומרים שאשאר לבד אומרים שאני לא מתאים לחיים כי אין לי רצון לזהב ויהלומים אין לי קלפים נכונים אולי זו החברה שקורסת אם זה לא מקום מתאים למחפשים את הקשת בענן מתעלמים מסימן הזמן הכוכב שלי היכן? בני אדם אני קיים בעיינכם אולי אין לי ערך אבל יש לי נשמה יש לי שיר יש לי ת'דרך הדרך ארוכה ומפותלת אני נופל וקם נופל וקם נופל וקם אף פעם לא אפסיק ללכת אני נופל וקם נופל וקם עובר גשר ועוד גשר אני נופל וקם נופל וקם נופל וקם כמה ארוכה היא הדרך? אני נופל וקם עם ראש מורם מלפני עמוד של אש מאחורי ענן עשן השארתי עיר מתכת מאחור הולך לאן מקום שבו השמש מכוסה בבניינים מעבר להרים אל השדות הירוקים כי יש מקום יותר מתוק מהמקום הזה שבו הזמן יותר ארוך כמה שרק ארצה מגיע רגע זה הרגע בו צריך לחשוב לפרוש כנף לאמר שלום לקום ולעזוב אל המקום שבו אני יכול להיות עצמי אחרי 2000 שנות גלות רוצה להיות חופשי מעבר אל האופק שם שרות הציפורים לשם אני אגיע ועד אז אשיר שירים כמה שהדרך ארוכה ומפותלת אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק משאיר מאחורי את הפחדים ואת הצער הכל הוא הכל אני חייב להמשיך כל מה שקורה אני יודע שצריך לקרות אני האש שלא תוכל לכבות המוזיקה תיקח אותי למעלה ולעמק הדרך ארוכה ללכת מה זה לחיות? הדרך ארוכה ומפותלת אני נופל וקם נופל וקם נופל וקם אף פעם לא אפסיק ללכת אני נופל וקם נופל וקם עובר גשר ועוד גשר אני נופל וקם נופל וקם נופל וקם כמה ארוכה היא הדרך? אני נופל וקם עם ראש מורם כל סוף הוא התחלה חדשה העצב הוא סימן שבקרוב תבוא שמחה אני לא במרוץ ולא במלחמה הראש בעננים רגלים על האדמה כמה ארוכה היא הדרך? אני נופל וקם נופל וקם נופל וקם אף פעם לא אפסיק ללכת אני נופל וקם נופל וקם עובר גשר ועוד גשר אני נופל וקם נופל וקם נופל וקם כמה ארוכה היא הדרך? אני נופל וקם עם ראש מורם

hellrazor1

New member
שניים בעיקר

יזהר אשדות- צילו של יום קיץ ו- Red Hot Chili Peppers- Breaking The Girl

למעלה