המחשב מאט עם הזמן בלי סיבה!

Shadocan

New member
המחשב מאט עם הזמן בלי סיבה!

משהו ששמתי לב אליו בזמן האחרון... כשאני מפעיל תמחשב מחדש הוא עובד לי טוב ודי מהר... אבל אחרי שעובר יום הוא נהיה איטי... ואחרי עוד יום יותר איטי... כשאין הרבה דברים. כרגע יש לי אי סי קיו, ווינאמפ, מסנג'ר, נורטון (פיירוואל ואנטיווירוס) וחלון אחד של אקספלורר והוא אמור לטוס לי אבל משום מה הוא בקושי זז... וכשאני עובד עם יותר תוכנות לא כבדות ממש אז הוא בכלל עגלה וכשאני לוחץ על משהו לוקח לו כמה שניות עד שהוא מגיב..... ואני פשוט לא יודע מה הסיבה עשיתי בדיקה של ווירוסים - אין בדיקה של רוגולות (אם זה קשור) - אין לא התקנתי שום דבר בזמן האחרון אלא ההפך - מחקתי... למישהו יש מושג למה המחשב מאט לי? תודה ויום טוב נתנאל

Shadocan

New member
התוכניות שרצות על המחשב...

אולי יש כאן משהו שהוא לא בסדר... שאפשר לוותר עליו?

Shadocan

New member
איזה ווירוסים??

הרצתי בדיקה בנורטון הוא לא גילה כלום... היה פעם איזה ווירוס בודד לפני שבועיים והמחשב עבד רגיל ואז מחקתי אותו...

nobodyworthy1

New member
תגובה

יש לך לפחות תולעת אחת בזכרון (הdllhost), תעשה סריקה אוןליין ולא עם הנורטון.

Shadocan

New member
אוקיי... הקפצה! סרקתי ו....

אני סרקתי עם פנדה והשני אבל הטרנד מיקרו סורק נורא לאט אז וויתרתי עליו... ועשיתי עדכון לנורטון וסרקתי גם עם פנדה והשני מצאו סה"כ ביחד 8 ווירוסים - נמחקו... אני לא יודע אם הבעיה תחזור כי הפעלתי תמחשב מחדש אני מקווה שלא.. אממממ עוד עצות משהו? תודה..

Shadocan

New member
בעיה!!!!!

עם האנטי ווירוס האחרון הוא סרק לי 3 ווירוסים שנמצאים בתיקיה של הגיבוי של ווינדווז או שיחזור או משהו כזה ואני לא יודע אם למחוק אותם או לא יכול להיות שזה קובץ שהמערכת צריכה!

Shadocan

New member
האא והקבצים...

הם נמצאים בתיקיה משהו כמו System Volume Information/_restore{07A7DBC4-7027-ABAE-DB1C5100F7F6}/ והקבצים הם: A0113531.EXE A0114719.EXE A0115202.EXE למחוק? לא למחוק? מה לעשות?

quiet251

New member
לגבי וירוסים- הפתרון הוא

להתקין פיירוול טוב. לגבי spyware ושאר מטרדים- בתוכנת ה spybot יש את האופציה imunize. היא חוסמת כניסה של רוב המטרדים. לגבי הקבצים הנגועים- אם יופעל הגיבוי- אז גם אותו גיבוי יהיה נגוע. אז סביר שבכל מקרה לא תרצה אותו. אם רוצה להיות בטוח- שנה לאותם קבצים השם (תוספת אות, לדוגמה), ושמור בתיקיה נפרדת.

Shadocan

New member
אני לא יכול...

את התיקיה אני לא יכול לראות למרות שעשיתי שיציג לי את כל התיקיות גם המוסתרות.... ואת התיקיה שלבפנים לא הצלחתי להיכנס מסובך מדי לכתוב תשם... אני לא יכול להיכנס ולשנות תשם.... :( אבל מה עושים עם כל התוכנות האלה שפתוחות? איך אני יכול לדעת מה טוב ומה לא? ובלי לעבור אחד אחד בגוגל

Shadocan

New member
טוב בדקתי הכל ומצאתי אתר!!!

אני לא יודע אולי מכירים אותו... לי זה חדש לבדיקה של כל התוכניות שרצות ברקע... http://www.processlibrary.com/ כל התוכניות שרצות זה או של הנורטון או של הווינדווז או משהו חריג של HP...

למעלה