המחשב הפסיק לזהות את הArchos 404

ינוןכהן

New member
המחשב הפסיק לזהות את הArchos 404

חיברתי היום את הArchos 404 למחשב והמחשב הציג לי הודעה: "אחד מהתקני הUSB המחוברים למחשב זה פעל באופן לא תקין....". עד היום כשחיברתי את הנגן לא היתה שום בעיה, ולא עשיתי מאז שום שינוי במחשב! ניסתי לתק את זה דרך "הוספת חומרה" אבל הוא לא מצא את הנגן. מה אפשר לעשות? יש לציין שיש לי Windows XP Pro. תודה מראש...

uriler

New member
התקני USB אחרים עובדים על המחשב שלך?

ניסית לאתחל אותו ואת הארקוס (אם יש לארקוס reset כלשהו)?

ינוןכהן

New member
תגובה

יש לארכוס "כלי תיקון ואיתחול" הפעלתי את התיקון שהוא מוחק קבצי מטמון..... כל שאר הדברים בUSB פועלים!

uriler

New member
אוקיי - אז אפשרות נוספת, פתרון הוודו

של az ma מפורום "תמיכה טכנית": 1. כבה את המחשב. 2. נתק את כל הכבלים המחוברים אליו, מקדימה / מאחורה. 3. לחץ על כפתור ההדלקה / כיבוי והחזק אותו לחוץ כ 30 שניות. (פעולה זו "מנקה" את המחשב משרידי מתח בקבלים וכו', לא יודע בדיוק את ההסבר הטכני). 4. חבר מחדש את הכבלים, מלבד התקני USB. 5. הדלק את המחשב. 6. חבר את ההתקן הבעייתי. עובד?

uriler

New member
מוזר... שווה לנסות להתקין מחדש את

הדרייברים של ה USB (למחוק את ה Universal Serial Bus Controllers ממנהל ההתקנים, להתקין מחדש מהדיסק של לוח האם).

ינוןכהן

New member
לא פועל במחשב אחר ואין אופציה למחיקת הדרייבר.

ניסיתי במחשב אחר וזה הציג את אותה שגיאה, ניסיתי ב"הוספה והסרה" למחוק את הדרייבר והוא אמר שחסר את הקובץ! ושאני מנסה למחוק את זה דרך מנהל ההתקנים, זה מפסיק לי את העכבר (העכבר מחובר לUSB). מה אני אמור לעשות?

tweeg

New member
אם זה לא פועל על כמה מחשבים הבעיה בנגן

אתה צריך לשלוח לתיקון

ינוןכהן

New member
קניתי בחו"ל. איפה אפשר לתקן?

קניתי את הנגן בחו"ל, יש שירות תיקונים בישראל שלא ישחוט אותי במחיר?

למעלה